Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε μεσημεράκι . Μετά από επικοινωνία με φίλο ενημερωτή από άλλο σάιτ πήγα να τσεκάρω δύο νέες αφίξεις στον οίκο . Πραγματικά δούλευαν η Όλγα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2άρι βυζί και η Ναταλία ή Νάτι όπως η ίδια συστήθηκε με τα λιγοστά αγγλικά της μέσα στο δωμάτιο όπου πέρασα για να την δοκιμάσω.
Μελαχρινή κοπέλα από την Ουκρανία 25 χρονών , το μαλλί πιασμένο αλογοουρά όμορφο γλυκό πρόσωπο , κανονικό σώμα 2άρι βυζί , έχει τατουάζ πίσω χαμηλά στην μέση καθώς και ένα σε στυλ βραχιόλι στον δεξιό αστράγαλο που καταλήγει στο κουντουπιε της .
Με πάρα πολύ καλή διάθεση ήρθε στο δωμάτιο , αφού μιλήσαμε λίγο κατευθείνα την έφερα κοντά μου , άρχισα να την φιλάω και ανταποκρίθηκε κατευθείαν για πολύ ώρα φιλιόμασταν και χαϊδευόμασταν . Αφού την απάλλαξα από τα εσώρουχα της την έστησα στα τέσσερα όπου για ώρα έγλυψα το υπέροχο μουνάκι της .
Ξάπλωσα και την άφησα να κάνει παιχνίδι , με καβάλησε και έτριβε το μουνάκι της πάνω κάτω στον κορμό του πούτσου μου ακροβατώντας σε επικίνδυνα όρια ενώ είχε φέρει τον κορμί της προς τα εμένα και με φίλαγε μα πάθος . Σκούπισε τον πούτσο μου με μωρομάντιλο και τον πήρε στο στοματάκι της . Πάρα πολύ καλή πίπα βαθιά χωρίς χέρι και παιχνιδίσματα της γλώσσα της στην βάλανο .
Πέρασμα προφυλακτικού , της είπα να ανέβει από πάνω , το είχε… κουνούσε πάρα πολύ καλά την λεκάνη της μπρός πίσω ενώ στην συνέχεια έκανε κάτι σαν βαθιά καθίσματα , δεύτερη στάση πισωκολλητά στα τέσσερα και τρίτη και τελευταία με αυτήν ανάσκελα μίας και δεν χόρταινα τα φιλιά της . Για τελείωμα είχα σκοπό το στοματάκι της αλλά από την καυλα δεν πρόλαβα έτσι αφαιρώντας τελευταία στιγμή το προφυλακτικό έχυσα στα μουνόχειλα της κυρίως και στην κοιλιά .
Μου έδωσε μωρομάντιλο να σκουπιστώ πήρε και αυτή τα πολλά πολλά και σηκώθηκε να πλυθεί . Αφού ντύθηκε και ενώ εγώ πλενόμουν ήρθε και συνέχισε να με φιλάει . Έφυγε με ένα τεράστιο χαμόγελο και εγώ με μία ακρός επιτυχημένη κατάθεση . Στο δωμάτιο έκατσα πάνω από 20 λεπτά μίας και όταν δουλεύει η συγκεκριμένη υπηρεσία δεν βαράει πόρτες ενώ και πολλές φορές στο σαλόνι δίνει διάφορα σόου . Αν τα δωμάτια ήταν λίγο πιο καλά όλα θα ήταν ακόμα καλύτερα σε υπερθετικό βαθμό . Εννοείται ότι θα την τιμήσω ξανά άμεσα .



Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.796
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, dmtrsxxx, @.Dod0s και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2018
...έγλυψες μουνάκι...έχυσες στα μουνόχειλα...
...ότι πείτε παιδιά...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
SG
Sproxe Garsia
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1