Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμένη κατάθεση στην Κλεοπάτρα την οποία είχα ξαναπάρει πριν 9 μήνες περίπου με πολύ μέτριες εντυπώσεις τότε.Ηθελα όμως να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία και σήμερα ήταν η μέρα.Η τσα2 παρουσίασε τις τρεις κοπέλες αλλά εγώ διάλεξα Κλεο.Η εμφάνιση της δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες στο σάιτ ενώ επίσης ήταν πολύ διαφορετική απ'την προηγούμενη φορά που την είχα πάρει.Ειναι ξανθιά τώρα με σώμα μπαμπατσικο, φάτσα νορμάλ Μολδαβικη γενικά από εμφάνιση δεν είναι κάτι το φοβερό.Παντως όπως προείπα καμία σχέση με το σάιτ.Υπηρεσιες κάνει ελ.στομ,69, φιλιά κλπ.Την περασμένη φορά είχα μείνει σχετικά δυσαρεστημένος αλλά ευτυχώς τώρα πέραν από διαφορετική εμφάνιση πήρα και διαφορετικές υπηρεσίες- διάθεση.Εδωσα το μπλε στην τσα2 και πέρασα στο πολύ καλό δωμάτιο.Εκανα ένα φρεσκαρισματακι στη ντουζιέρα και περίμενα την Κλεο.Ηρθε μετά από κάνα 10 λεπτο και την υποδεχτηκα στο όρθιο όπου της έκανα επίθεση για μπαλαμουτι και φιλάκια στο στόμα και τα βυζάκια της.Ηταν αρκετά θερμή η ανταπόκριση της οπότε αρχίσαμε καλώς.Στη συνέχεια πήγαμε στο κρεβάτι όπου άρχισε να με φιλάει στο λαιμό,να μου δαγκώνει τις ρώγες,να μου δίνει φιλιά στο στόμα ( όχι παθιασμένα γλωσσοφιλα) και σιγά σιγά να κατεβαίνει χαμηλά.Εκανε πέρασμα στα αρχίδια με αρκετό σάλιο και εν συνεχεία αφού με ρώτησε πήρε την τσαπου ακα στο στόμα της.Πιπα νορμαλ θα έλεγα αλλά περνά τη βάση.Οταν τελείωσε με την πίπα την έστησα ιεραποστολικό και άρχισα να σπατουλαρω την μουναρα της.Οταν ολοκληρώθηκε το σπατουλαρισμα μου έβαλε την καποτα και άρχισα να παλινδρομω στην μουναρα της ενώ ταυτόχρονα της εγλυφα τα βυζάκια και ανταλλάσσαμε φιλιά.Ηταν πολύ θερμή σε όλη τη διάρκεια του αγώνα.Για τέλος την έστησα πλαγιαστα και την καρφωνα έτσι μέχρι τέλους.Με ρώτησε αν ήταν καλά και αφού ευχαρίστησε αποχώρησε από το δωμάτιο.
Ήταν μια πολύ καλή συνεύρεση και τελείως διαφορετική απ' την προηγουμένη τόσο σε εμφάνιση αλλά κυρίως σε υπηρεσίες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, Kinkey, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2018
Eίναι μούναρος το κορίτσι Έρωτας & Επαγγελματίας Άψογη!!! Ναι!
28 Οκτωβρίου, 2018
Για το μουναρος θα διαφωνήσω αν και είναι υποκειμενικά αυτά...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2