Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 38 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά ψωνίζω από το εν λόγω γραφείο. Γρήγορη συνεννόηση και η κοπέλα ακριβής στο ραντεβού της στο σπίτι μου. Την κέρασα κρασί και προς τιμή της, αφού είδε ότι δεν έπινα εγώ, απλώς δοκίμασε μια γούλια βιαστικά και πήγε γρήγορα στο μπάνιο για ντουζ και τσουπ βρεθήκαμε σε χρόνο dt, γυμνοί και να κάνουμε γλωσοφιλά με πάθος. Για την εμφάνιση της τα έχουν πει η προηγούμενοι. Όμορφο καθημερινό πρόσωπο, μοιάζει με τις ξανθιές που βλέπουμε στα μπουζούκια. Το σώμα με καμπύλες, τσουπωτό αλλά σφικτό, με ενισχυμένο βυζί. Απολαμβάνει την περιποίηση στις πεντακάθαρες τρυπούλες της και άνοιγε τα μουνόχειλα και τα κωλομέρια της με τα χέρια της, αν και δεν της αφιέρωσα πολύ χρόνο γιατί ήθελα να με περιποιηθεί αυτή κυρίως. Πίπα πολύ βαθιά υγρή με αργό καραμέλωμα αρχιδιών. Τίμησα ιδιαίτερα την πίπα της, συνολικά πάνω από 30 λεπτά, όπου και τελείωσα στο στόμα της. Στα του σεξ δύο όρθιες στάσεις με βοηθούς τους καναπέδες του σαλονιού. Μέτα μεταφορά στο κρεββάτι με έξι στάσεις με όλες τις παραλλαγές (ιεραποστολικό, πισωκολητα, πλαγία, από πάνω κ.τ.λ.) Καλή συμμετοχή. Το καλό ήταν ότι δεν κοιτούσε τον χρόνο και τον υπερεβηκέ και ένα τέταρτο. Είναι στα υπ οψιν ίσως για μελλοντική επαναληπτική αν και σε αυτά τα χρήματα έχω επιλογές με άλλες κοπέλες που περνάω καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
720
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, sylvio101010, Melinadiva και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού