Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημέρι Κυριακής και είχα στο μυαλό μου την συγκεκριμένη κοπέλα που έχω δει και άλλες φορές αλλά δίσταζα και δεν έπαιρνα την απόφαση να περασω σήμερα πέρασα και δεν το μετάνιωσα ήταν μια χαρά.
Η Μαρίνα λοιπόν είναι μια κοπέλα λογικά από Μολδαβία άσχετα αν δηλώνει Ρωσσιδα λεπτομέρειες έχει κανονικό ύψος και σώμα με σωστές αναλογίες πρόσωπο συμπαθητικό με λεπτά χαρακτηριστικά κάστανο καρέ μαλλί και πολύ ωραίο βυζί φυσικό με μυτερή ρωγα.
Στα του αγώνα η κοπέλα με βρήκε όρθιο όταν μπήκε δωμάτιο και αρχίσαμε έτσι πριν κάτσουμε κρεβάτι αγκαλιές χουφτωμα χαμουρεμα ωραία φάση γιατί ήταν πολύ θετική η προσέγγιση της για το τι θα ακολουθούσε,έτσι πέσαμε κρεβάτι ακολούθησαν χάδια φιλιά σε όλο το σώμα γλειψειμο εκ μέρους μου στο πεντακάθαρο μουνακι της μετά ανέβηκα πιο πάνω στα βυζιά της και έπεσαν μερικά φιλια στα οποία αρχικά ανταποκρίθηκε δειλά και εν συνεχεία κανονικά έπεσαν γλωσσοφιλα χαλαρα.Στη συνέχεια με ρώτησε πώς ήθελα τσιμπούκι της είπα με Καποτά και αφού περιποιήθηκε τα μπαλάκια μου πέρασε Καποτά και πήρε ένα πολύ ωραίο τσιμπούκι έτσι αφού φτιάχτηκα καλά την γύρισα σε ιεραποστολικη στάση και μετά από λίγο ολοκλήρωσα.Συνοψιζοντας να πω για την κοπέλα ότι είναι χαμηλών τόνων ευγενική ευχάριστη κινείται σε χαλαρούς ρυθμούς ήρεμους και με τον κατάλληλο τρόπο ξέρει να ικανοποιήσει τον πελάτη σωστά επίσης είναι πολύ καθαρή σε σχέση με τις άλλες που δουλεύουν εκεί και βρωμάνε τα μουνια τους και τα στόματα τους.
Πέρασα πολύ καλά έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimadams71, Ημεδαπος , quaresma17.6 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2018
Ξενερα.... περασα κι εγώ απο εκεί αλλα δεν την πήρα γιατι οταν βγήκε απο το δωματιο εφυγε τσαντισμένη με ατακα στα ρωσσικα, πρεπει να την τσάντισε ο συναγωνιστής μέσα...
Αυτό και επειδή μ'αρεσε πολυ περισσότερα -εμφανισιακά- η Ήρα με το πονηρό βλέμμα που μ έριξε αλλά τελειωσαν τα MB για να δω κριτικές...
Τεσπα ωραιος θα την έχω στα υπόψιν το Μαρινακι μιας και η Ήρα έχει αμφιλεγόμενες κριτικές.
28 Οκτωβρίου, 2018
...το τσιμπούκι το ήθελες με καπότα...αλλά το μουνάκι ήθελες να το γλύψεις...Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
SG
Sproxe Garsia
29 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ή κοπέλα ήταν πολύ καθαρή στην ευαισθητη περιοχή και έτσι προχώρησα όχι έντονα και για λίγο δεν το συνηθίζω μόνο σε νεαρές ιδιαίτερα καθαρές κάτι που δεν παίζει στα μπουρδέλα καθώς οι περισσότερες πολλές φορές δεν πλένονται από πελάτη σε πελατη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3