Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Παλιά κριτική ν3
Μετά από καιρό επιστροφή στην Θεσσαλονίκη μετά από ένα χρόνο περίπου για πασχαλινές εορτές και πολύ μάσα. Μετά από ατελείωτο φαγοπότι ο οργανισμός ζητούσε λίγη γυμναστική για να χάσουμε τουλάχιστον κάνα γραμμάριο από αυτά που πήραμε, οπότε τι καλύτερη γυμναστική από ένα γαμησακι στα μπουρδέλα της πόλης; Μια τσάρκα στους οίκους ανοχής με έπεισαν πως δεν έχουν αλλάξει και πολλά από τότε που μετακόμισα. Ίδιες τσατσαδες, σχεδόν τα ίδια κορίτσια και αυτές που ήταν καινούργιες ήταν της ίδιας κοπής με της προηγούμενες. Αλλά ξεχώρισα στον ορυμαγδο του χάους την λαρα, ένα κορίτσι με απλή εμφάνιση και με ένα σετ λευκά εσώρουχα. Πήρα το πρόγραμμα με τα λιγότερα καλουδια από της πολλές επιλογές που είχε και μπήκα στο δωμάτιο, για ένα διλεπτο προσπαθούσα να βραλω άκρη πως στο διάολο άνοιγε το ντούς. Ένα πανηλίθιο σύστημα που δεν το είχα ξαναδει και ελπίζω να μην το ξαναπετυχω, μετά από αρκετές προσπάθειες κατάφερα ο δόλιος να το κάνω να συνεργαστεί μαζί μου. Κάθομαι στη φουτουριστική πολυθρόνα και περιμένω το κυριος πιάτο να μου έρθει, και τσουπ χωρίς πολλές αργοπορίες ήρθε η Λάρα.
Η Λάρα λοιπόν είναι ένα κορίτσι νεαρό σε ηλικία και έχει ένα αθώο και κοριτσίστικο βλέμμα με ένα σετ σφιχτων βυζακιων που αρμόζουν σε ένα τέτοιο κορμί και τα οπίσθια της ήταν εξίσου σφιχτά και στρογγυλά οπότε το θέαμα στα τέσσερα ήταν ποίημα.
Μπήκε στο δωμάτιο ή Λάρα λοιπόν και εγώ σηκώθηκα για χαμουρεμα στα όρθια όπου η ίδια μου γύρισε την πλάτη και έκανε ένα δύο κινήσεις χώρου με τον κωλομερια της να χαϊδεύουν το εργαλείο μου, και αυτό ήταν πάει στο κρεβάτι και βγάζει με την μία το βρακάκι της και εγώ της έβγαλα το σουτιέν αλλά η φάση μετά το σούπερ μίνι χορό ήταν λες και είχαμε έρθει μετά από δύσκολη μέρα από την δουλειά και βιαζόμαστε να γδυθουμε για να την πέσουμε για ύπνο. Γυρνάει προς εμένα αφού ανέβηκε στο κρεβάτι και έπιασε την συσκευασία του προφυλακτικού..... Της λέω αμέσως τι πάει να κάνει μιας και το πέος μου δεν είχε ούτε 1% στύση και με ρωτάει τι θες να κάνω ?. Η απάντηση μου ήταν απλή, κάνε λίγο παιχνίδι και μετά το βάζεις και ή Λάρα αμέσως έκανε την συνεύρεση 100% πιο ερωτική. Δεν το περίμενα καθόλου αυτό που ακολούθησε, τόσα χρόνια στο κουρμπετη και αυτό το εξωπραγματικό ερωτικό παιχνίδι δεν το είχα ξανακάνει. Μου πιάνει την πουτσα και αρχίζει να μου την παίζει και ένα παίξιμο αδιάφορο όσο δεν πάει....... Μετά από 10 δευτερα αυτού του εκπληκτικού ερωτικού παιχνιδιού μου βάζει την Καποτά.
Η πίπα της ομολογουμένως ήταν καλή χωρίς δόντια αλλά δεν είχε καλό tempo και πάθος, εκεί που πήγαινε αργά και ωραία άλλαζε σε πολύ γρήγορο και το αντίθετο, εκεί που πας να γκαυλοσης από το βαθύ και γρήγορο τσιμπούκι τσουφ στο πάει στο αργο και απαθές. Αλλά με λίγη φαντασία από μέρους μου και λίγη καθοδήγηση ήρθε μια σχετικά καλή στύση.
Σταματάει την πεολειχία και απευθείας στήνεται στα τέσσερα, και να πω του στραβου το δίκιο το θέαμα ήταν εκπληκτικό. Η είσοδος ήρθε με λίγο δυσκολία οπότε δεν είναι το μουνι της ακόμα είσοδος τούνελ, και εγώ αρχίζω της παλινδρόμησης και αυτή αρχίζει το μιούζικαλ, αχ οχ ιχ ουχ και δεν σημαζευαιτε, και μετά την γνωστή κίνηση να σου πιάσει τα αρχιδια. Εκεί της το έκοψα και χαμογέλασε, το μιούζικαλ συνεχίζονταν και εγώ έχανα στύση και κάνει και το πιο απίθανο εκείνης της ημερας και αρχίζει στο καθρέπτη να χτενιζεται να πω να θαυμάζει το υποκριτικό της ταλέντο να πω, δεν ξέρω. Ένα ξέρω είναι πως με πιάσανε τα γέλια και μου έπεσε η πουτσα, και χωρίς πολλά πολλά της είπα να πάει στο καλό. Με ρώτησε πιο είναι το πρόβλημα μου, της απάντησα πως δεν μου αρέσουν το μηχανικό σεξ και μου απάντησε αυτή απλά και ξεκάθαρα πως εδώ δεν ειναι για να κάνουμε έρωτα. Και εγώ θα απαντήσω εδώ πως ούτε εγώ ψάχνω τον έρωτα της ζωής μου σε μπουρδέλο και ας θέλουν αυτοι να νομίζουν ότι είναι δήθεν στούντιο η ένα Αβάντ γκαρντ φαινόμενο αλλά ούτε ήρθα να κάνω έρωτα στην γκόμενα μου. Ήρθα εδώ για περάσω καλά, να κάνω ένα δυνατο και καλό σεξ με μια κοπέλα που θεωρείται επαγγελματίας
Εν κατακλείδι η Λάρα είναι ένα ωραίο γκομενάκι για αυτούς που είναι φουλ στις γκαυλες η για αυτούς που περνούν προγράμματα μεγάλα και κάνουν έρωτα μαζί της. Όλοι οι άλλοι πάρτε μαζί σας καμία χτένα για να βοηθήσετε το καημένο κορίτσι που παιδευεται με τα χέρια ης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάρα
markarian2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
268
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, azazel, ilarionas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού