Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Παλιά κριτική ξεχασμένη στο word και τώρα την ανεβάζω για να υπάρχει από μια περσινή συνάντηση

Λοιπόν διαβάζω καλες κριτικές και αποφασίζω να πάω για την Μαρία. Και έτσι πρατω, μπαίνω στο μαγαζί και με υποδέχεται ο τσατσος όπου να πω πως είναι μακράν από τους καλύτερους στο κουρμπετι. Μου δείχνει την Μαρία και μόλις την είδα ήμουν σίγουρος πως την έχω ξαναπάρει κάπου αλλού αλλά δεν θυμάμαι πως και πότε. Οπότε η Μαρία καινούργια δεν είναι αλλά εγώ είχα κενό μνήμης και δεν ήξερα αν ήταν φολλα η διαμάντι, οπότε μπήκα μέσα αλλά τα μίλησα και πείρα το γλυψειμο στα τριάντα. Μπανάκι κα νάτη η Μαρία, βγάζει τα εσώρουχα της με την μία και ξαπλώνει. Τα βυζιά της είναι όντος εκπληκτικά αλλά από σώμα απλά πράγματα. Ξεκίνησα με λίγα προκαταρκτικα από μέρους μου και τότε ΜΠΑΜ έκανε μια κίνηση και μου ήρθαν οι αναμνήσεις όλες μαζεμένες... Η Μαρία μου χαϊδεύαι-πασπατευαι την πλάτη, ώμους και χέρια λες και μου αλειφε καμία κρέμα ή σαν να απλώνει τραχανά. Για τον πουτσο, Ποίος καυλώνει έτσι? Χαχαχα μόνο που δεν πέθανα στα γέλια. Το προσπερνω και πάω πιο κάτω για γλυφομούνι και όλα πάνε καλά. Το μωρό το γουσταρη αλλά όταν ένοιωσε πως θα φτάσει σε κορυφώσει με κόβει απότομα και λέει φτάνει δεν θέλω άλλο.... Για κάποιον σαν και εμένα που γουσταρω τρομερά το γλυφομούνι είναι η απόλυτη ξενερα να σε κόβουν έτσι. Η Μαρία δίνει φιλιά πεταχτά σαν να φιλάς κάποια γνωστή σου που την είδες στο δρόμο. Και στο γαμιση δεν το έχει καθόλου. Την έβαλα από πάνω και δεν μπορούσε να κουνηθεί καθόλου και σε μένα δεν έδωσε χώρο για να μπορέσω να καρφώσω εγώ. Μετά τα χιλα ζόρια καταφερα να βρω τρόπο να γαμησω και αυτή να καυλώσει και εγώ να παιδευομαι. Και να που μου πετάει την ατάκα ότι πρέπει να συντομευω, οπότε την γύρισα σε ιεραποστολικό για να παίξω λίγο και μετά βυζομπαλα της καθώς την γαμαω. Την κάρφωσα έτσι για λίγο ακόμα και την έβαλα να μου κάνει πίπα για το τέλος. Και εδώ γελάμε γιατί η τύπισσα η Μαρία η γκόμεναρα που είναι μια από αυτές που αξίζει να γαμας τώρα. Την πουτσα δεν ξέρει να την δουλεύει και αυτό μετά από τόσα χρόνια στη δουλεια. Εβαζε και έβγαζε το κεφαλάκι στο στόμα της και λίγο με την γλώσσα χαϊδεύε το πετσακι, άστα να πανε. Την σταμάτησα γιατί δεν θα μπορούσα να τελειώσω έτσι με την καμία και η Μαρία προσφέρθηκε να μου τον παίξει για να τελειώσω.... Αν ήθελα να την παίξω απλά θα έβαζα μια τσόντα και θα το έκανα. Εγώ έχω ερθει στο μπουρδέλο που δουλεύεις για να γαμησω και όχι να δώσω 30 ευρώ για να την παίξω. Εν κατακλείδι η Μαρία έχει μια ωραία παρουσία και δυνατά βυζιά αλλά δεν έχει ιδέα το πώς να γαμιεται. Συγνώμη που η κριτική μου δεν ειναι σαν τα άλλα που θέλουν την Μαρία να είναι το κάτι άλλο από αυτό που είναι, γιατί για εμένα η Μαρία δεν αξίζει παρα για μια φορά, εστι για δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
markarian2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
268
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Blastbeat208

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού