Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Θεϊκές κριτικές από όλους και εγώ να είμαι σε ένα νησί χωρίς τίποτα αξιόλογο. Αλλά ευτυχώς η τύχη είναι με το μέρος μου και ένας φίλος θα κατέβει για δουλειές στην Αθήνα, και έτσι η απόφαση δεν ήταν δύσκολη. Μονοήμερη εκδρομή στην Αθήνα για να δούμε τον φίλο για δικαιολογία και ένα γαμηση με την θέα vlada για απεριτιφ.
Το ραντεβού εύκολο για το απόγευμα, το γραφείο όπως πάντα άψογο. Αλλά το ξενοδοχείο ήταν στου διαόλου τη μάνα και στην είσοδο του υπήρχαν και άλλα κορίτσια του επαγγέλματος που περνούσαν το χρόνο τους μιας και δεν είχε τίποτα αξιόλογο να κάνουν εκεί κοντά. Ανεβαίνω στο δωμάτιο και μου ανοίγει η πολυσυζητημένη Vlada, θα προσπεράσω για την ώρα την κοπέλα και θα αναφερθώ στο δωμάτιο. Το δωμάτιο ήταν το χειρότερο δωμάτιο που έχω μπει σε ξενοδοχείο, με μπανιέρα προ πολεμική κρεβάτι ότι νάνε και το δωμάτιο να είναι καταθλιπτικό από κάθε άποψη. Αν μείνεις πάνω από δύο μέρες σίγουρα θα σε πιάσουν τάσεις αυτοκτονίας. Εκεί το γραφείο έχει κάνει μεγάλο φάουλ με την επιλογή του ξενοδοχείου αφού συγκριτικά τα δωμάτια του Μπιλ είναι μακράν καλύτερα.

Πάμε τώρα στο θέμα μας. Το κορίτσι ήταν πύραυλος της NASA αλλά με μηχανή από Dacia, ψιλή και πολύ όμορφη στο σώμα και στο πρόσωπο αλλά το δυνατό της σημείο είναι το σώμα της που είναι μιας γυναικάρας με ροζέ μουνακι και κωλο υπερθέαμα αλλά έχει ένα τατουάζ σαν δράκος που μοιάζει πιο πολύ με ζωγραφιά σε ξεθωριασμένο χαλί παρά με δράκο έχει και μερικά άλλα τατουάζ που θα έλεγα ότι δεν την κολακεύουν, όσων για το βυζί ήταν φτιαγμένο αρκετά καλό στην υφή.
Η vlada μεν μοιάζει με πύραυλο από την NASA αλλά δεν έχει ενσωματωμένο μεταφραστή και δεν ξέρει γρι αγγλικά, πως θα χειριστείς τέτοιο πύραυλο όταν όλα τα κουμπιά είναι σε γλώσσα που δεν την καταλαβαίνει κανείς από τους δύο?
Αλλά ο καλός πιλότος και στο χειροκίνητο τα καταφέρνει καλα οπότε έβαλα μπρος την μηχανή και ξεκινήσαμε με φιλιά αλλά η vlada δεν θέλει να χρησιμοποιήσει την γλώσσα και μείναμε στα φιλιά δημοτικού χωρίς ίχνος πάθους, πολύ καλό έλεγχο της μηχανής από εμένα μην έχουμε καμία βλαβει κατά την απογείωση. Το μουνακι της ωραίο που αντιδρά στην γλώσσα πολύ καλά αλλά η νεαρά δεν θέλει δάκτυλα η έτσι έλεγε στην αρχή, αρκετή ώρα εξέταζα την περιοχή και με υπομονή και επιμονή η μηχανή άρχισε να ανεβάζει στροφές και κάπως εστί μπήκε μέσα όχι ένα αλλά δύο δάκτυλα και σίγουρα με λίγη θέληση θα έμπαινε και άλλο ένα. Άμεσος χωρίς να αφήσω να πέσουν η στροφές πάτησα όλα τα κουμπιά που έλεγαν εκτόξευση στο διάστημα και ξεκινήσαμε με φιλιά με γλώσσα και παθος που ήταν ελλιπές πριν από λίγο, γρήγορη εφαρμογή ελαστικού προστατευτικού στο χειριστήριο και ήρθε η ώρα για το ταξίδι στο υπέρ πέραν όπως έλεγαν και άλλοι πιλότοι που είχαν κάνει την διαδρομή αυτη.
Η vlada κατέχει το ιεραποστολικό και γουστάρει της γρήγορες στροφές με τα πόδια της είτε στους ώμους είτε να σε κλειδώνει για να έχει τον έλεγχο αυτή και να δίνει υποβοηθήσει όταν χρειαστεί και φιλιά ωραία με πάθος που είναι αντάξια με το υπόλοιπο πακέτο, και κάπως έτσι τελείωσε το πρώτο μέρος της εκτόξευσης.

Γρήγορη εναλλαγή μπανιου και επιστροφή στο πιλοτήριο και κάπου εκεί άρχισαν τα προβλήματα η μηχανή είχε πέσει στο ρελαντί και τα κουμπιά καί το μανιουλ σε άλλη γλώσσα και εγω ο ανήμπορος να μην μπορώ να το διορθώσω, συνενόηση μηδέν και megabytes μηδέν για μετάφραση γαμω την τύχη μου. Οπότε πάμε πάλι στο να προσπαθήσουμε στο χειροκίνητο, με αυτή την φορά για αρχή πίπα και εκεί κατάλαβα ότι το ταξίδι δεν θα κρατήσει μέχρι το προορισμό. Μια ανέκφραστη πίπα απλά για τα τυπικά και τίποτα άλλο, φιλιά και αυτά το ίδιο. Είχε χαθεί μέσα σε πέντε λεπτά όλο εκείνο το πάθος και ο πόθος που είχαμε δημιουργήσει και είχε επιστρέψει ακριβώς στο σημείο όταν είχα μπει στο δωμάτιο της. Αλλά πολέμησα γιατί ήθελα να δω τα αστέρια από κοντά, την έβαλα από πάνω και η vlada έδειξε το ταλέντο της και χτυπιοταν σε πολύ γρήγορους ρυθμούς και βαθειά καθίσματα πάνω στον μοχλό χειρισμού είτε σε reverse cowgirl με θέα τα υπέροχα κωλομερια της να ταλαντεύονται πάνω στο μοχλό είτε σε cowgirl και να βλέπω της βυζάρες της να ταξιδέυουν δεξιά και αριστερά αλλά δεν υπήρχε συναίσθημα, αλλαγή πλάνου και πάμε στο σχέδιο β. Αυτή στα τέσσερα και να έχεις θέα έναν κωλο από το υπερπέραν και μια πλάτη ατελείωτη, την πήρα για λίγο σε αυτήν την στάση αλλά πλέον ήταν σαφές πως ο πιλότος δεν μπορούσε να κάνει κατι για να σώσει την κατεύθυνση του πυραύλου.
Η μηχανική έφτιαξαν τον πύραυλο αλλά έβαλαν μηχανή από φτηνιαρικο κατασκεύασμα.
Ίσως έφταιγε που δεν μπορέσαμε να συνεννοηθούμε και όλο ήταν απλά μια ανταλλαγή υπηρεσιών η απλά δεν πολύ ταίριαξε η χημεία, όπως και να έχει ήταν ωραία εμπειρία να γαμας αυτό το θεομουνο που όντως ήταν ένας θεομουνος. Αλλά στο τέλος ο πύραυλος δεν κατάφερε να βγει από το πλανήτη και να ταξιδέψει στο διάστημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
markarian2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
268
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reporter, geroksouras, koukoskoukou και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2018
Γιατί δεν υπάρχει κόστος συνάντησης να ξέρουμε βρε παιδιά, που να ψάχνουμε;
29 Οκτωβρίου, 2018
Την είδες τώρα αυτές τις μέρες ή σε προηγούμενο τουρ της;
Ρωτάω γιατί γράφεις για incall και απ’ όσο ξέρω στο τελευταίο δεν έκανε.

Για την τιμή που λες παίκτη parpar, είναι στάνταρ. 150€. Αν κλείσεις μέσω βαιμπερ, μείον 10€. Συν μετά τα έξτρα της κοπέλας σε υπηρεσίες.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2