Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την ξαναεπισκέθφηκα!
Απίστευτες κάβλες σημερα & κατηφόρισα στο γνωστό πορνοστουντέλο. Η τρελοΗλέκτρα και καποιες άλλες δούλευαν, αλλά πέρασα μαζί της, γιατί ξέρω πόσο κάβλα είνα...Έρωτας
Ήρθε πριν ακόμα ξεντυθώ και με γλυκοχαϊδευε/φιλούσε, όσο ξεντυνόμουν. Με θυμόταν και παίνεψε το πέος μου που ηταν "πεοπύραυλος". Το μπήρε στο στόμα, αλλά σύντομα την απωθησα για να την απολαύσω.Γλώσσα Της έβγαλα τα ελάχιστα που φορούσε, και την έγλειψα πατόκορφα!! Ανατριχίλα διαπέρασε το κορμί της και η μουνάρα της με κέρασε ευωδιαστό μουνόζουμο καθώς τηνΓλώσσα γλειφορούφαγα ....σαν τρελός!!
Πέρασμα καπότας και καρφώθηκα μέσα της σε ιεραποστολική. Πέσανε κάποια γλωσσόφιλα και κραυγούλες ηδονικές.
Τη γύρισα στα 4 κι ο πούτσος μου πήρε φωτιά μες τη μουνάρα της, απ τις βαθιές και γρήγορες διεισδύσεις....Κατσικογάμης Κόντρα το κορίτσι και το χέρι μου να παίζει με την κλειτοριδα της. Κραυγούλες κάβλας κι αναστεναγμοί απ το κορίτσι, ....με απογείωσαν!!!!
Ποτάμι ο ιδρώτας έπεφτε στα καπούλια της και το καυτό μου σπέρμα, ξεπήδησε μανιασμένο!!
Ντουζάκι εγώ και η Ηλέκτρα με κοιτούσε ενώ ντυνόταν. Με φίλησε κι έφυγε.

Αξιογαμεύσιμη!!!! Μεγάλο χαμόγελοΜατάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, oti na nai

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού