Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 38 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση έγινε κάπου στις αρχές του Ιουλίου σε ξενοδοχείο του μεταξιού. Σκάω μύτη στο ξενοδοχείο στέλνω τον αριθμό δωματίου και πάω για μπανάκι. Ύστερα από λίγο χτυπάει η πόρτα και τρέχω να ανοίξω την πόρτα. Ανοίγω την πόρτα και αντικρίζω μια όμορφη γυναίκα (σύμφωνα πάντα για τα δικά μου γούστα).
Μου λέει γεια σου είμαι η Μελίνα καιμπουκάρει με αέρα στο δωμάτιο και πηγαίνει και αφήνει την τσάντα της στο κομοδίνο διπλα απο το κρεβάτι. Αμέσως της συστήνομαι και με φιλάει με γλώσσα. Το φιλί κράτησε αρκετα και καυλωσα και ο κατάλαβε η Μελίνα και έτσι αρχίσαμε τα χουφτωματα. Της βγάζω το στενό φόρεμα που φορούσε και αμέσως άρχισα να πιπιλιζω της βυζάρες της. Το έχω πει σχεδόν σε όλες τις κριτικές μου οτι ειμαι βυζολαγνος και για αυτο διαλεξα την Μελίνα. Πιστεύω πως τα βυζια της είναι ότι καλύτερο έχει. Με σταματάει και μου λέει να κάνει ένα μπανάκι.Βγαινει από το μπάνιο και φόρεσε ένα σετ σέξυ εσωρούχων και έρχεται προς το μέρος μου. Αρχίσαμε πάλι τα γλωσσοφυλα και μετά κατέβηκα προς τα κάτω και έμεινα στις βυζάρες της. Πιπιλισμαααααααα.Μευα συνέχισα την διαδρομή προς τα κάτω και αφαίρεσα το κάτω μέρος των εσωρούχων και της χάϊδεψα λίγο το μουνάκι της το οποίο είχε υγραθει. Ανέβηκα προς τα πάνω σταμάτησε πάλι στα βυζια για πιπίλισμα και μετα πήγα για ισπανικό. Καθώς τον είχε μέσα στις βυζάρες της τον επερνε που και που στο στομα της.Μετα γυρνάω ανάσκελα και αφήνω την Μελίνα να μου κανει πίπα. Καλή ήταν,αλλά μπορεί να βελτιωθεί. Φοραω το σκουφάκι λαι την βαζω πανω στον πουτσο μου και άρχισε το χοροπηδημα και εγω το μονο που εκανα ηταν να χουφτωνω. Επειδή ένιωθα ότι θαψερθρι το τέλος βγάζω το σκουφάκι και τον περνει στο στόμα και έτσι τελείωσα.
Σηκώθηκε η Μελίνα και πήγε στο μπάνιο τα έφτυσε και έκανε μπανάκι. Μετά έκαμα και εγώ μπανάκι και λαθησαμε λιγο στο κρεβάτι για να χαλαρωσουμε.
Ύστερα άρχισα να την χουφτωνω στα βυζια και έτσι βρεθήκαμε να χαμουρευομαστε. Πολλά γλωσσοφυλα και αρκετό πιπίλισμα στα βυζια της.Σηκωνομαι και την βαζω να κάτσει στα γόνατα και αρχίσω το mouthfucking.Μετά την βαζω στα 4 φοράω το σκούφο και αρχίζω το σφυροκόπημα. Αντέχει. Την βάζω να ξαπλώσει μπρούμυτα και συνέχιζα το σφυροκόπημα και έτσι μας βρήκε το τέλος.
Αυτά έγιναν με την βυζαρου μας. Όποιος είναι λάτρεις των βυζιων να την συναντήσει. Εγώ για αυτό το λόγω θα την ξαναδώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Antonis19731 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού