Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782040
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας πάει αρκετές φορές στο συγκεκριμένο μαγαζί εκπλήρωσα το απωθημένο μου την κορυφαία του μαγαζιού Λία μαζί με το αφεντικό Ζάνα η οποία είναι από τους θρύλους του μασάζ στην Αθήνα. Στα του αγώνα τώρα έκανα το μπανάκι μου και ήρθαν οι θεές αφού αφαίρεσαν τα ρούχα τους άρχισαν να παίζουν μεταξύ τους γλωσσώφιλα και μπήκα και εγώ στο παιχνίδι δαχτυλώνοτας τα μουνάκια τους και συνέχισαν με μια πίπα εναλλάξ όπου και τελείωσα. Στην ακολούθησε μασάζ και από τις 2. Μετά δεύτερος γύρος με γλειφομούνι της Λίας στην Ζάνα και αναπάποδα. Πέρασμα προφυλακτικού και σέξ με την Ζάνα αλλαγή προφυλακτικού σεξ με την Λία το τέλος ήρθε πάνω στις βυζάρες τους. Συνολικά η συγκεκριμένη εμπειρία δύσκολα περιγράφεται με λέξεις απλά με την αίσθηση των ποδιών να τρέμουν μετά την διπλή συνεύρεση με αυτές τις 2 καταπληκτικές γυναίκες.
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ζάνα
Elbabinho
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
240
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dathos, eridon1877, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2018
μήπως έχεις κάνει λάθος στο αναγραφόμενο κόστος?? 120 € με duo και πρόγραμμα πάνω από 45 λεπτά??
P
petsakas79sp
28 Οκτωβρίου, 2018
Λοιπον εδω εχουμε πραγματα και θαυματα...
Η Ζανα στο δωματιο μετα απο 3 χρονια συνταξη και οταν εχει αρνηθει ευγενικα σε φιλους και εθνικους ευεργετες....Χμμμ;Χμμμ;
Ασε που εσυ πληρωσες 120 το διπλο με δυο τελειωματα στο μιασωρο Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Φιλε καλο το παραμυθι Προσκύνημα αλλα δεν εχει δρακο...Μαλακία
E
Excalibur
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2