Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488354
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την κοπελα την ειχα ξανασυναντησει τελευταια φορα στο ιδιο στουντιο το 2016. Ειχα κανει 2 συναντησεις μαζι της οταν ειχε ερθει τοτε και ηταν και οι δυο κορυφαιες! Μολις ειδα οτι επεστρεψε πηγα για συναντηση. Οι φωτος της την πρωτη μερα στο Ντε Παρις με αποθαρρυναν, αφου νομιζα οτι ειναι αλλη κοπελα, αλλα τελικα ειναι η ιδια.
Παραμενει πιπινι, εχει το ποιο πετρινο/γυμνασμενο σωμα, μιλαμε για κοιλιακους και γαμπες με φλεβες οπως οι αθλητριες του στιβου. Κωλαρακι πετρα που χωραει στη μια χουφτα μου. Μικρομεσαιο στητο βυζι και προσωπο πολυ ομορφο! Ειναι κοντη, καπου στο 1,55 οπως λεει και η καρτελα της. Φλεβες παντου ομως, χερια, ποδια και το σωμα πετρα!
Μπηκε παλι στο δωματιο πριν τελειωσω το ντους και γελαγε μονη της και μου ελεγε: Παλι εσυ; Με θυμοταν. Εχει αλλαξει η ζωη της απ'οτι μου ειπε, αγγλικα δεν μιλαει καλα, λιγα ιταλικα και ρουμανικα απ'οτι καταλαβα. Αλλα προσπαθει για συνεννοηση. Στο σεξ εχει αλλαξει συμπεριφορα, δεν φιλαει, δεν γλυφει τιποτα (ουτε αρχιδια ενω παλια εγλυφε και κωλο) ουτε δαχτυλο δεν ηθελε να μου βαλει! Οποτε το γυρισα κι εγω σε ποδολαγνεια που ετσι κι αλλιως μιλαμε για κορυφαια ποδια, γαμπες σχηματισμενες τρομερες και φλεβες παντου, τα εγλυψα πολυ! Της εφτυσα την κωλοτρυπιδα και εκανε σαν να την τιναξε ρευμα! Γενικα ειχαμε καναδυο ηλεκτροπληξιες σε καποιες φασεις... Μου εκανε ποδομαλακια πολυ καλη και μετα εβαλε το στραπον. Μπηκε κι αρχισε να με πηδαει πολυ ωραια, ηρεμα στην αρχη μεχρι να ανοιξω σαν εμπειρη γαμιας... Με πηδαγε στα ισια και σε μια φαση εφερε το ενα της ποδι διπλα μου, το ειχε σε κουτουπιε με μια καμαρα καυλα και τονιζοταν οι φλεβες στη γαμπα που ειχε φουσκωσει... Της ζητησα να με πατησει στο προσωπο οπως με πηδαγε, κατι που εκανε φερνοντας το ποδι απο μπροστα. Μετα επεσα στο πατωμα με τον κωλο πανω κι αυτη ηρθε και με πηδαγε στα ισια απο μπροστα. Εκει εδωσε ρεστα! Μου επιανε τα ποδια κι εδινε κλισεις, εφερνε το προσωπο της κοντα μου, επερνε στασεις με το σωμα της οπως με εσπρωχνε, πραγματα που μονο καποια πολυ γυμνασμενη κοπελα μπορει να κανει! Σε μια φαση εχυσα. Μετα της επιασα τα ποδια κι αρχισα να τα γλυφω παλι, αυτη μου επιασε το κεφαλι και ηθελε να την πιπωσω, εμενα δεν μου αρεσει αυτο και δεν το εκανα, αλλα αυτη επεμενε, καποιος που γουσταρει να ξερει οτι θα του το κανει μανιασμενα απ'οτι καταλαβα!
Συζητησαμε λιγο και χαιρετηθηκαμε. Συνοψιζω λεγοντας οτι προκειται για πιπινι με το καλυτερο σωμα που εχω ακουμπησει, απο επιδοσεις εχει αλλαξει ομως.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ruby
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, swan, Studio Τριγγέτα 3 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού