Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωτη μου φορα στο Β, τριτη φορα με την Κλεοπατρα, την οποια εχω ξαναδει στο Α.
Η κοπελα ειχε επιστρεψει απο αδεια εκεινες τις ημερες. Περασα μολις την ειδα, οι υπολοιποι συναγωνιστες περναγαν με την Εμυ, γεματουλα πιτσιρικα που δεν μου εκανε κλικ.
Ηρθε μεσα και με χαιρετησε με φιλι. Δεν με θυμοταν, αλλα δεν εχει να κανει αυτο, ηταν πολυ ζεστή. Ανεβηκε στο κρεβατι γυμνη ορθια και μου γυρισε τον κωλο προς το μερος μου. Αρχισα να γλυφω το σωμα της. Ποδια, κωλο, πλατη. Την γυρισα και πεσανε φιλακια και μετα ασχοληθηκα με τα βυζια. Πηγαιναμε για αυταρχικο, οποτε την εβαλα να γλυφει αρχιδια και αυτη μου καρφωσε ενα δαχτυλο. Το εκανε πολυ καλα, υστερα απο λιγο εχυσα προς εκπληξη της... Οποτε δεν προλαβαμε να κανουμε στραπον αυτη τη φορα. Δεν με χαλασε φυσικα. Εκατσε και μιλησαμε λιγο, ηταν γενικα πολυ φιλικη.
Εχει παρει λιγα κιλα απο τοτε που ηρθε τα οποια (ακομα) δεν την χαλανε. Αν κανει γυμναστηριο θα γινει πιο μουναρα, οροσωπο ετσι κι αλλιως εχει τρομερο. Ας σημειωσω οτι εχει ανοιξει τα μαλλια της προς το καστανο.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, John.Greek, Qweeerty και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2018
Τύπε, την επόμενη φορά μην χύσεις τόσο σύντομα.... Να σε Κατσικογάμης ξεκωλιάσει η μούνα Κλεοπάτρα, να δει χαρά η σούφρα σου και να μας μεταφέρεις τις εντυπώσεις σου.
Καπέλο
24 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλη συμβουλη! Μιλας εκ πειρας χοντρουλη;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2