Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Άντζελα είναι καινούρια κοπέλα,κατά δήλωση της από Ουκρανία,με μαύρα μαλλιά τα οποία είχε πιασμένα σε μικρό κοτσιδάκι,σώμα κανονικό με πιασιματάκια,στήθη περίπου τριάρια.Αποφάσισα να την δοκιμάσω και έμεινα ευχαριστημένος.
Η Άντζελα μπήκε στο δωμάτιο,είναι ευγενική και φιλική κοπέλα προς τον πελάτη.Ελληνικά δεν μιλάει,αλλά τα Αγγλικά τα μιλάει σε καλό βαθμό και μπορούσα να συνεννοηθώ.Μάλιστα με ρώτησε σχετικά όταν μπήκε αν μιλάω και εγώ.
Ξεκινήσαμε στα όρθια με μερικά χάδια και αγκαλιές.Τα φιλιά στο στόμα τα αποφεύγει με τρόπο διακριτικό.Αφαίρεσε τα εσώρουχα της και ξαπλώσαμε στο κρεββάτι.Σε προτροπή μου να με γλύψει στον λαιμό και στα αυτιά,ανταποκρίθηκε θετικά.Καθάρησε το πέος και τα αρχίδια με μωρομάντηλο και ξεκίνησε το σαπτουλάρισμα των όρχεων με μεγάλη επιτυχία.Η γλώσσα της διέτρεχε πάνω κάτω όλη την περιοχή των διδύμων σαν πινέλο και η αίσθηση ήταν πολύ καλή.Συνέχισε και στον καβλωμένο πούτσο να γλύφει τον κορμό κάτα μήκος.Κατόπιν τον πήρε στο στόμα της σε ένα τσιμπούκι σχετικά βαθύ και καλής ηδονικότητας.
Γυρίσαμε στην στάση του 69 όπου άρχισα να περιποιούμε και εγώ το μουνάκι της ενώ η Άντζελα ανταπέδιδε με θέρμη ρουφώντας τον πούτσο και γλύφωντας τον κορμό και τα αρχίδια με την γλώσσα εναλλάξ.
Στην συνέχεια η Άντζελα πέρασε προφυλακτικό και καβάλησε τον πούτσο.Κοπανιόταν πάνω μου με ρυθμό και η αίσθηση απο το μουνάκι της ήταν καλή.Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την γαμάω ενώ η Άντζελα με έγλυφε στον λαιμό και στο αυτί και αναστέναζε.Με είχε καβλώσει αρκετά.
Στην στάση του πισοκωλητού πήρε σωστή θέση και όσο την γαμούσα αυτή αναστέναζε καβλωτικά.
Στο ιεραποστολικό την πήδηξα σε στενή επαφή ,με την κοπέλα να συμμετέχει γλύφωντας με στον λαιμό και στο αυτί , και κατόπιν στα γόνατα παίζοντας με την κλειτορίδα της.
Για το τέλος αφαίρεσα το προφυλακτικό,την ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στο στόμα της το σκέφθηκε και μου απάντησε θετικά.Ξάπλωσα και η Άντζελα ξεκίνησε με ορχεολειχία γλύφωντας πάνω κάτω την περιοχή σαν πινέλο.Κατόπιν της τον έβαλα στο στόμα της και παίζοντας τον έριξα μία σεβαστή ποσότητα σπέρματος.Η Άντζελα τα έφτυσε στον νιπτήρα.Όσο ντυνόταν μιλούσαμε για διάφορα θέματα μιας και μιλάει καλά Αγγλικά και είναι ιδιαίτερα φιλική και ευγενική κοπέλα.Κατόπιν αποχώρησε πηγαίνοντας να κάνει ντουζ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, mounakias* και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού