Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γεια σας συναγωνιστές!Μετά την επιτυχημένη συνάντηση με Καρίνα απο glamour είπα να ξανατιμήσω το γραφείο αφου μαρεσε στις φωτο και είχε καλές κριτικές!Ακριβής στην ώρα της με το που ανοίγω την πόρτα μπαίνει η Αλίσα με ενα πλατύ χαμόγελο λες και με ήξερε χρόνια!Μαυρες γόβες μαύρο κολάν κιενα μπλουζάκι μαυρο με το σήμα του playboy για το οποίο της έκανα λογοπαίγνειο μετά!Να μην πολυλογώ εμφανισιακά όπως τα χουν πει και οι υπόλοιποι μπαίνει για μπανάκι επιστρέφει φουλ φιλιά χάδια τις γλύφω τις βυζάρες κατεβαίνω στο μυρωδάτο μουνάκι της το απολάμβανε την γυρίζω 69 απόλαυση και μετά όρθια στον καθρέπτη ύστερα πισωκολλητο και όταν ένιωθα πως έρχεται το τέλος βγάζω καπότα και με αρχίζει ισπανικό όπου έχυσα στις βυζάρες της!Μπήκαμε για μπανάκι μαζί ξαπλώσαμε ξανά 2 λεπτά κουβέντα και πάλι μπαλαμούτι φιλιά χάδια έβγαζε gfe και μαρεσε πολύ,ύστερα πίπα αργή και βαθιά διαρκείας που αν δεν της έλεγα για σεξ θα ρούφαγε ακόμα,Οτι της ελεγα ελεγε ναι με πλατύ χαμόγελο κάθομαι στην πολυθρόνα του δωματίου λίγο πίπα και μετά ανεβαίνει πάνω μου με πλάτη,μετά την ξαναπάω στο κρεβάτι ανεβαίνει απο πάνω φουλ καβαλημα αργο και γρήγορο χαιδεμα στις βυζάρες φιλί στο στόμα παίρνω πάλι πρωτοβουλία βγάζω καπότα και της λέω θέλω πίπα,πολύ καλή πίπα αργή και βαθιά όπως μαρεσει ακούραστη μετά απο πολύ ρουφηγμα το βγάζω και της το χτυπάω στο στόμα και εκεί μαρχιζει με την γλώσσα ένα απίθανο σπατουλάρισμα στην τσαπού απτο κεφάλι ως την βάση μετά πάει στα μπαλάκια και πέριξ είχα τρελαθεί αλλά δεν έχυνα με τίποτα,είχαν περάσει 10 λεπτά και δεν είχαμε πάρει χαμπάρι τελικά δεν κατάφερα δεύτερο τέλειωμα στην ώρα αλλά η κοπέλα το πάλεψε ατο έπακρο σε αντίθεση με άλλες που ντύνονται από παρα τέταρτο.Ντύθηκε μιλήσαμε λίγο μου πε φέυγει σε μια εβδομάδα φιλάκι και αντίο!Συμπερασματικά απτις καλύτερες συναντήσεις ever φιλική επικοινωνιακή δεκτική σε όλα πολύ καλά αγγλικά χυμώδης σωματικά αρχοντική πορνοστάρ!Εχω φτάσει σε σημείο να συμφωνώ και να γράφω σχεδόν τα ίδια με τους προλαλήσαντες αλλά αυτό είναι καλό γιατί δείχνει ότι οι κοπέλες κρατούν μια σταθερή συμπεριφορά σε γενικές γραμμές,Οσες πιο πολλές "επαληθευτικές" κριτικές τόσο πιο καλά!Θέλω και Καρίνα από gde πρίν φύγει που έχει και αυτη πολύ καλές κριτικές όπως και η καρλίνα αλλά πόσο να αντέξει η τσέπη!Καλά να περνάτε μύστες να χουμε ενημέρωση για όλα τα εσκόρτια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού