Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αντζελα ειναι νεα αφιξη στο καταστημα, πρεπει να εχει λιγες ημερες που κατεφθασε.
Στην πρωινη βαρδια που πηγα εγω ηταν 3 οι κοπελες μια εξ αυτων η Αντζελα
Εμφανιστηκε με σεξυ μαυρο κομπινεζον
Ειναι μελαχροινη με ανοιχτα ωραια ματια, ηλικια 33-35.
Εμφανιστηκε στο σαλονι λιγο αμηχανη και ντροπαλη. Ειναι ομορφη παρουσια ομως και την επελεξα χωρις δευτερη σκεψη
Σωμα κανονικο με 2,5 αρη ωραιο στηθος, λιγο κοιλιτσα που δεν την χαλαει. Αν χασει 3-4 κιλα θα ειναι σουπερ.
Επειδη τα κξατω δωματιο ηταν γεματα η τσατσα με περασε στο επανω που ειναι πολυ ωραιο πιο φωτεινο και καθαρο απο τα κατω.
Στο δωματιο ηρθε συντομα και ξεκινησε να παρλαρει αγγλικα τα οποια κατεχει σε πολυ καλο βαθμο
Αγγαλιτσες για αρχη και στη συναχεια πολυ καλο στοματικο ουκρανικης σχολης. Με ρωτησε πριν αν θελω λαστιχο και μου ανεφερε πως της κανει πολυμεγαλη εντυπωση που εδω στην ελλαδα το στοματικο γινεται και χωρις προφυλακτικο!
Παντως εμενα το εκανα αφιλτρο και το εκανε τελεια
Αξιζει επισης να αναφερω και την υπεροχη επιδερμιδα που εχει οσο και το πολυ καθαρο και με ωραια γευση μουνακι κλειστου τυπου που εχει.
Στην συνεχει αδυο στασεις με πολυ καλη συμμετοχη απο μερους της, Μια ιεραποστολικη που με χαιδευε αισθησιακα και με εσφιγγε στην αγγαλια της.
Φιλια τα αποφευγει με τακτ....
Στο πισοκωλυτο διακρεινα και μια υπεροχη δουλεμενη κωλοτρυπιδα την οποια δυστυχως δεν δινει.
Γενικα μια πολυ ομορφη και ευχαριστη παρουσια με την οποια περασα καλα γιατι φαινεται οτι δεν ειναι ακριβως επαγγελματιας του χωρου αλλα μαλλον ερασιτεχνηε που τωρα κανει τα πρωτα της βηματα
Μονη παραφωνια η τσατσα που ηρθε και χτυπησε την πορτα στο 7 λεπτο αλλα τοσο εγω οσο και η Αντζελα την γειωσαμε πανηγυρικα και κατσαμε 15 λεπτα στο δωματιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.345
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, xilnik, Οξαποδω και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού