Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβάζοντας τις κριτικές όπως και τα σχόλια στο φορουμ για την συγκεκριμένη κορασίδα αποφάσισα να το ρισκάρω...παραλίγο να μου βγει σε καλό!! Εξηγούμαι:

1. Πρόσωπο: Η σέλφι που έχει αντανακλά την αλήθεια στο 70%. Προσθέστε λίγο πιο στρογγυλό πρόσωπο και λίγο πιο γεμάτο. Ήταν και σχετικά αμακιγιάριστη οπότε με λίγο μπογιά πιστεύω γίνετε πιο ελκυστική.

2. Σώμα: Ότι βλέπετε στις φώτο πάνω κάτω...έξτρα κιλάκια μεν αλλά σφιχτό κορμί δε. Φοβόμουν πως θα κρέμονται κοιλιές και τέτοια αλλά τελικά δεν παίζει...Η κωλάρα είναι κόλαση για όσους γουστάρουν thicc σκηνικά (μπαμπάτσικα που λέμε και στην Ελληνική) και ενισχυμένη με διάφορα συνθετικά πιθανόν, το βυζί 3.5-4 σφιχτό (αδιαφορώ για φυσικό ή φεικ αν στην αφή είναι καλό), μουνάκι σφιχτό που υγραίνεται εύκολα. Οπότε για κορίτσι ύψους 1.55+ ενώ φαίνεται χοντρούλα δεν θα την έβαζα σε αυτήν την κατηγορία. Απόψεις διίσταντο βάσει προτιμήσεων οπότε αν θέλετε πηγαίνετε και θα δείτε από κοντα.

3. Επικοινωνία: ΟΚ δεν έχει proficiency αλλά τα μιλά σχετικά καλά τα Αγγλικά. Τουλάχιστον μια βασική συζήτηση την είχαμε.

4. Γραφείο: Ενώ ήθελα το ραντεβού να γίνει στης 21.30 το γραφείο μου είπε να το πάμε στης 22.00 λόγω ραντεβού πιθανόν. 'Εφτασα στην ώρα μου αλλά μετά από αρκετά μηνύματα τελικά με ενημέρωσαν ότι θα αργήσει (ήταν σε outcall πιθανόν) και περίμενα 30 λεπτά εκεί κάτι το οποίο διατέλεσε στο να μην πάει καλά το ραντεβού. Αλλά δεν φταίνε μόνο αυτοί φταίω και εγώ.

5. Σεξ/Συμμετοχή: Εδώ μπαίνει ο τίτλος. Λόγο της αργοπορίας και λόγω ότι ερχόμουν αρκετά κουρασμένος (εδώ το δικό μου φταίξιμο) δυστυχώς κράτησε ένα γύρο η φάση και δεν συνεχίστηκε. Φιλιά δέχεται βαθιά με γλώσσα και ανταποκρίνεται θετικά. Πίπα καλή, βάζει χεράκι αλλά αν την κατευθύνεις το γυρνάς άνετα σε λαρυγγολόγική εξέταση. Τον ρουφάει βαθιά και μετά από κανα 10λεπτό ήρθε το τέλος στο στόμα (έξτρα, τα φτύνει). Και ενώ ήθελα σαν τρελός να γαμήσω αυτήν την κωλάρα δυστυχώς η 12ωρη εργασία + γυμναστήριο στα 38, πλέον, φαίνεται πως δεν έχω την ενέργεια να κάνω αυτά που έκανα προ χρόνων.

Συνοψίζοντας ξέρω πως λείπει ένα μεγάλο κομμάτι από την κριτική αλλά θεώρησα σωστό να γράψω κάτι γιατί έβλεπα αρκετούς να ρωτούν για την συγκεκριμένη και να μην υπάρχουν πολλές πρόσφατες κριτικές ενώ η ίδια φαίνεται να έχει αρκετά ραντεβού. Μου είπε θα είναι περίπου 1 εβδομάδα ακόμα εδώ. Θα έλεγα σε όσους γουστάρουν κωλάρες και thicc καταστάσεις ΟΡΜΑΤΕ! Η κοπέλα είναι ευγενική, πρόσχαρη και θετική σε κατευθύνσεις. Σίγουρα αν συνεχίζαμε θα πέρναγα καλά αλλά....Αυτά από εμένα καλά να περνάτε!! ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΝαι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
94
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, ThE, ark153 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού