Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια χαρά σε όλους. Διαβάζοντας τις ωραιες κριτικές είπα και εγώ να κλείσω ένα ραντεβού με την ωραία ξανθιά τού πρακτορείου. Παρότι ο χρόνος μου περιορισμένος η κυρία του τηλεφωνικού κέντρου έκανε τα αδύνατα δυνατά και μου έκλεισε ραντεβού και την ευχαριστω για την εξυπηρέτηση. Το ραντεβού έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της. Χτυπά η πόρτα και με το που ανοίγω αντίκρισα μια ξανθιά μιλφαρα, όλα τα λεφτά. Με καλωσόρισε με γλωσοφιλο και μετά η τυπική χαιρετουρα. Αφού φρεσκαριστηκε στο μπάνιο ήρθε ή ώρα για το μεγάλο πάρτι. Ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεβάτι και η γκόμενα με εγλυφε για μισή ώρα από την κορυφή ώς τα νύχια. Εκείνο που γουστάρει πιο πολύ η ίδια είναι το γλυφοκωλι όπου το γουστάρει τρέλα. Ακολούθησε ένας σπέσιαλ γύρος ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςγαμησια με πολλές στάσεις και το τελείωμα στα ωραία φυσικά βυζάκια της. Μετα από ένα διάλειμμα με καφεδάκι και μασάζ ήρθε η ώρα για δεύτερο γύρο. Γονατιστη μου ρούφηξε το παλαμαρι και μετά μου παπαριασε τον κωλο απ το γλύψιμο. Η γκόμενα το γουστάρει τρέλα. Στο δεύτερο γύρο ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςσε cowgirl σταση την έκανα να χυση. Το μουνάκι της έσταζε απ την καυλα και στο τέλος αδειασα πάνω στην κωλοτρυπιδα της. Η γκόμενα είναι απίστευτη και γουστάρει αυτό που κάνει. Γενικά ήταν ένα τέλειο ραντεβού με την ωραία σοφία και θα ξανατιμηθει σύντομα. Τέλος ένα Ευχαριστώ στο athens diva για την εξυπηρέτηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
162
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chamy, amjik, kwstasxat και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2018
αυτον το μουνο,τον εχω βαλει στο ματι εδω και καιρο.το κανονιζω για πολλη ωρα.Κατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1