Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Call-Girls 38009
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την abby στο bill(παρεπιμπτοντως πολυ ωραιο δωματιο για την φαση)...Ηρθε στην ωρα της ακριβως φορωντας πολυ ωραιο φορεμα στενο ασπρο κ δερματινο μπουφαν κ εχοντας στην τσαντα της το κορμακι που ειχα παραγγειλει(+1 ποντο στο γραφειο που γενικα ηταν αψογο σε συννενοηση κ εξυπηρετηση)!Χαιρετισμος σε σταυρωτο φιλι(γλωσοφιλα δν επιδιωξε,δν με χαλασε πολυ αν κ ειχε χειλαρες),μπανακι κ εμφανιζεται με το κοκκινο κορμακι που εκρυβε λιγα πραγματα!Κορμι θανατος,κωλος ποιημα,στηθος φυσικο,ρωγα που βγαζει ματι κ προσωπο πανεμορφο...Περιποιηση στο μουνακι(πολυ στενο) κ στο κωλαρακι(αδουλευτο εντελως),πιπα για σεμιναριο(ιδιως το mouthfuck ηταν σαν να σε ρουφαγε ηλεκτρικη σκουπα) κ καβαλημα απο πανω μου!Εκει σβησαν τα παντα καθως η θεα απο τον καθρεφτη οροφης δν μου αφηναν κ πολλα να κανω καθως ειχα κολλησει να κοιταω εκει τον θεικο κωλο της!Γυρισμα στα 4,βαθυ κ δυνατο σεξ,λιγα χαστουκακια στον κωλο-ποιημα κ γλυφωντας ο ενας τον αλλο τελειωσα!Μπανακι κουβεντουλα κ χαδια,καθως 2ο δν επιδιωξα αν κ μου πασπατευε το εργαλειο δειχνοντας πως δν ηθελε να εκμεταλευθει την ισως ατολμια μου για 2ο γυρο(εγω απλα ημουν κουρασμενος κ απλα ηθελα να την χαιδευω βλεποντας στον αλλο καθρεφτη το μεγαλειο της πισω οψης της)!Γενικα μια παρα πολυ ωραια συναντηση κ νοιωθω τυχερος καθως εχω 3/3 με call girls σε αντιθεση με τον τζογο των στουντιο!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 23, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
347
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, GALLAS και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού