Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καταρχάς ο τίτλος τα λέει όλα και εξηγούμαι. Έχοντας απογευματινες καβλες αποφάσισα να συναντήσω ένα όμορφο call girl. Ξεκινάω να παίρνω διάφορα τηλέφωνα για να ρωτήσω ποια ή ποίες κοπέλες που ήταν στις αρχικές μου επιλογές ήταν διαθέσιμες, δυστυχώς καμιά από τις αρχικές επιλογές δεν ήταν διαθεσιμες. Για τον λόγο αυτό καθώς κοιτούσα για κάτι νέο και διαφορετικό (σε σχέση με τις αρχικές μου επιλογές) το μάτι μου έπεσε στην Ζινα η οποία παρά την τσουχτερή τιμή μου έκανε ένα κλικ και έχοντας στο μυαλό μου ότι την προηγούμενη φορά που βρέθηκα από το ίδιο γραφείο με την Νάταλι πέρασα πολύ ωραία αποφάσισα χωρίς δεύτερη σκέψη να πάρω τηλέφωνο στο γραφείο όπου εργάζεται η κοπέλα και μετά από μια εύκολη συνεννόηση με την ευγενική τηλεφωνητρια η κοπέλα έφτασε στην ώρα της. Όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρισα ένα όμορφο μικροκαμομενο κορίτσι με πανέμορφα πράσινα ματιά και με ένα γλυκό πρόσωπο το οποίο μου φάνηκε κάπως μαγκωμενο. Αφου είπαμε τα τυπικά ώστε να σπάσει ο πάγος πήγαμε για μπάνιο ο καθένας ξεχωριστά. (Εδώ να πω ότι η κοπέλα είναι αδυνατη με μικρό μεν αλλά ωραίο στητο βυζακι) Η πιπα της αργή και αρκετά καλή όπου ήταν ωραία αίσθηση να σε κοιτανε αυτές οι ματαρες την ώρα του στοματικου ερωτα.Μέχρι εδώ καλά, μετά όμως ήρθε το χάος. Συγκεκριμένα πολλά όχι και μη κατά την διάρκεια του ματς , για φιλιά ούτε λόγος (μόνο κάτι παιταχτα με το σταγονομετρο και το κορυφαίο ότι η κατάθεση στο στόμα ήταν +20Μαλακία.
Συμπέρασμα1: Η Ζινα μάλλον βαριέται αυτό που κάνει η τουλάχιστον δεν είχε όρεξη μαζί μου.
Συμπέρασμα2: Πλήρωσα 150,ενώ αν είχα υπομονή και αν δεν άκουγα το κάτω κεφάλι μπορεί να έβρισκα κάτι καλύτερο και ίσως με λιγότερα χρήματα αλλά ως γνωστόν όταν το κάτω κεφάλι σε προστάζει δεν σκέφτεσαι τίποτα άλλο μετά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.893
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 merts, undergraund11, KING 69 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού