Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βαλεντίνα Ρουμανα γύρω στα 25,μελαχρινή με κοντό μαλλί, συμπαθητική φατσουλα,μικρό χαλαρό βυζι και νεανικό κωλαρακι.Την είχα ξαναγαμήσει πριν 4 χρόνια περίπου με μέτριες εντυπώσεις,ειχε εξαφανιστεί και τώρα τελευταία δυστυχώς ξαναεμφανιστηκε...

Αφού παραβλεψω την ανωριμη και αψυχολογητη μαλακια που έκανε με το που ξαπλωσε δίπλα μου και μου προκάλεσε έντονο πόνο και εκνευρισμό και αφού έπιασε τον πουτσο μου τόσο σφιχτά για πίπα λες και κρατούσε τη λαβή στο αστικό μην πέσει Κεφάλι σε τοίχο!...την λέω τι κάνεις εκεί ηρέμησε λίγο...
Η πίπα της ένα επιφανειακο πιπίλισμα στο πουτσοκεφαλο και αραιά και που ακουμπουσε και τα χείλη της... Στο ενδιάμεσο γυρνουσε και εφτυνε κάτω στο πάτωμα δίπλα από το κρεβάτι Θυμός
Πάω να της χαϊδεψω τις ρώγες μου λέει πρόσεχε ποναω εκεί Θυμός...πάω να τη γλειψω τις ρώγες μου λέει τα ίδια...
Παιχνίδι μηδέν, με την αστεία πίπα της δεν υπήρχε περίπτωση να μου σηκωθεί, την λέω γύρνα σε 69 να σου γλειψω τον κώλο... Αα όχι τον κώλο μου εκνευριζομαι μου λέει Κεφάλι σε τοίχο!...εγώ να δεις

Την γλειφω λίγο το μουνάκι,αυτή από μπροστά μάλλον ασχολείται με κάτι άλλο οπότε συγχρόνως τον παίζω από μόνος μου μπας και καυλωσω λίγο.
Κάπου εκεί αρχίζει και η γκρίνια για την ώρα, πέρασμα καποτας ερασιτεχνικό με φουλ αέρα στήνεται από κάτω πάω να της τον βάλω και βάζει και το χέρι της από κάτω σαν όριο στο μουνί της Θυμός...Βγαζει κάτι γελοία βογγητα και κατι χαζές ατάκες συνεχίζει και γκρινιάζει για το χρόνο, το μυαλό της είναι φανερά στην εξωπορτα του σπιτιού που ανοιγοκλεινει,σκέφτομαι προς στιγμήν να φύγω και να πάω χύσω αλλού αλλά τελικά συγκεντρωνομαι και τη χύνω πολύ χλιαρά.Σηκωνεται ντύνεται βιαστικά και φεύγει.

Συμπέρασμα...Σε τέτοιες περιπτώσεις ψάχνω να βρω κάποιο ελαφρυντικο πάντα ώστε να μη χρειαστεί να μαυρίσω απόλυτα.Εστω κάτι να δικαιολογησω...Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως δε μπορώ να πιαστω από πουθενά.Η κοπέλα είναι άσχετη με το αντικείμενο,έχει το μυαλό της στο τι συμβαίνει στο σαλόνι και δε βλέπω και καμιά προοπτική. Άρα είναι πεταμένα λεφτά...
Βέβαια μαλακια μου και μένα που ενώ γύρισα όλα τα σπίτια και υπήρχαν πολύ πιο ενδιαφερουσες επιλογές ακόμα και στο διπλανό σπίτι της ίδιας επιχείρησης, εγω επέλεξα τη χειρότερη δυνατή επιλογή.
Η βαθμολογία της τσατσας έχει να κάνει με το ότι όταν μπήκα ούτε καν εμφανίστηκε και όταν εφευγα ήταν σε άλλο δωμάτιο με ανοιχτή πόρτα και ούτε γύρισε να με χαιρετισει ή ακόμα και να με ευχαριστήσει όπως συμβαίνει συνήθως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2018
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.296
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kassler, topscorer, crucifix και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2018
Χαρα στο κουραγιο σου.Καλυτερα ολων ειναι τα στανταρακια.
23 Οκτωβρίου, 2018
καλα εκανες και την μαυρισες.και εγω δεν εχω ακουσει καλα λογια απο φιλο συναγωνιστη.επρεπε να κανεις φασαρια απο την αρχη και να ζητησεις τα λεφτα σου.να παει αλου να κοροιδεψει μακρια απο δω.
23 Οκτωβρίου, 2018
μη βαζετε την προσβαση παρκιγκ ανεβαζει αδικα το μεσο ορο της κριτικης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3