Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Call-Girls 29506
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για ακομη μια φορα τα στανταρακια μου απασχολημενα αλλα απο την μια οι καβλες απο την το κουσούρι μου οτι θελω τωρα δεν το θελω μετα αλλα ΤΩΡΑ τηλέφωνο στο γραφειο και μου προτείνουν την κορασιδα....τρεχαλα λοιπον σε πορνοχοτελ του κεντρου και με μια 5λεπτη καθυστέρηση....ο ηχος της πορτας...λοιπον απο εμφάνιση οτι βλεπουμε αλλα με λιγα κιλα παραπάνω...οχι κατι ιδιαίτερα ασχημο...απο κορμι λοιπόν καλο....μπανακι και έρχεται με πετσετα που μολις εφυγε βουρ εγω ο σατιρος στο χαμουρεμα...γλωσοφυλα δάχτυλα και η μικρη μολις την αφησα ξεκινάει μια πιπα που σε χρονο μηδέν εξαφάνισε τα παντα.....ΑΠΌΛΑΥΣΗ !!! Ο πρωτος γύρος στο στομα....άξιζε!!!μπανακι και ξανα.επιθεση απο το μικρό και εμενα ασφαλος και στήσιμο στα 4....τουμπανο απο αυτη την γωνια.... λιγο μουνακι παραβιαση της πισω πόρτας.....καλοοοοοοο.....οσες στροφες κι αν ανεβασα εκει αυτη....τελείωμα στα βυζακια της και ολα καλα.....λιγο πιο επικοινωνιακή να ηταν και 4 ... 5 κιλα πιο αδύνατη θα ηταν στα στανταρακια μου....αυτα παντα κατα την δικιά μου αποψη και για τα δικά μου γουστα.....γαματε ασύστολα συναγωνιστές!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.541
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, Anderssen_ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού