Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νταξ, χάθηκε η μπάλλα εδώ. Καταρχήν τιμότατες φωτό. Είναι ακριβώς έτσι, ναι και το πρόσωπό της είναι ακριβώς έτσι και ίσως πιο υπερβολικό το φούσκωμα στα χείλη. Αλλά μην σας τρομάξει, δεν πειράζει, γιατί η μουρλή σε ανταμοίβει με τις υπόλοιπες χάρες της.
Πρόσωπο: -2- και αυτό επειδή έχει απίστευτα μάτια. Εάν δεν είχε και αυτά, θα ήταν 1. Έχει κάνει διάφορες μαλακίες στην φάτσα της και αυτό φαίνεται έντονα, ειδικά στο φως.
Σώμα: -8- και δεν είναι παραπάνω γιατί έχει πολύ μικρό βυζί, του οποίου όμως οι ρόγες ανταποκρίνονται σε χρόνο ντετέ. Μοντελέ κορμί, με ωραία μέση και πλάτη, και όνειρο η εικόνα όταν την βλέπεις από πίσω, όρθια, στημένη, όταν χορεύει (και χορεύει όλη την ώρα). Ευρυχώς ελα΄χιστα και αμελητέα τατουάζ, μου έκανε εντύπωση.
Συμπεριφορά: -10- υπεράνετη και περπατημένη. ΟΚ, κάτι τα ζώδια, κάτι η ψυχολογία κλπ, έχω βαρεθεί να τα ακούω, αλλά δεν πειράζει, είναι μέχρι το πρώτο μπούκωμα.
Επικοινωνία: -7- και αυτό γιατί μπερδεύτηκα. Όταν ήθελε το αγγλικό πήγαινε σφαίρα, όταν δεν την βόλευε το θέμα, το έπαιζε ότι δεν καταλαβαίνει. Πάντως βγάζεις άκρη και δεν υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας.
Σεξ: -10-, εδώ είναι που χάθηκε η μπάλλα κυριολεκτικά. Καταρχήν το πρώτο μπαλάκι έφυγε στο 10λεπτο καιμάλιστα αναρωτιόμουν πως έγινε αυτό. Επειδή δεν το έχω με δεύτερη φορά στην ώρα, σκεφτόμουν ότι την κάτσαμε την βάρκα και μήπως το γυρίσω σε μισάωρο. Αμ δε, έκανε ένα τσιγάρο και μέσα στο 5λεπτο με είχε πάλι στα κόκκινα. Μιλάμε για πολύ ένταση, να ζητάει το άγριο, έντονο και επίμονο σφυροκόπημα, παραλίγο να μου κοπεί η ανάσα, φοβήθηκα το έμφραγμα. Άπειρες στάσεις, όρθια, ξαπλωτή, πάνω, κάτω, στα 4, στο τραπέζι, στο κομοδίνο όρθια με ένα πόδι στο κομοδίνο, μιλάμε για γαμάω και δέρνω φάση, με πολύ φωνή και ένταση από μεριάς της. Ουφ, κουράζομαι μόνο που το σκέφτομαι. Πολύ ύπνος μετά το δευτερο μπαλάκι!
Σχέση απόδοσης: -8- για όλα τα παραπάνω.
Επανάληψη: -Σίγουρα-, κυρίως λόγω της σπάνιας ορμής της και μανίας με τον πούτσο. Επαναλαμβάνω, μην δώσετε σημασία στα χείλη ροφού όταν την δείτε, στο 10λεπτο θα τα έχετε ξεχάσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.217
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, jimy.m., Bartender 74 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού