Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Monica είναι αρκετά όμορφη με τυπικά χαρακτηριστικά Μολδαβής. Είναι ψηλή περίπου 175, και έχει όσο πρέπει άνεση, στην αρχή της συνάντησης ήταν λίγο πιο τυπική αλλά μετά από λίγο χαλάρωσε, είναι ευχάριστη και συμπαθητική κοπέλα. Το σώμα είναι αρκετά καλό με αρκετά μακριά πόδια με εξαιρετικά απαλή και λευκή επιδερμίδα. Λίγη γυμναστική επειδή περνούν και τα χρόνια δεν θα έβλαπτε για να παραμείνει σφιχτή. Το στήθος όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες είναι μικρό - αλλά εμένα δεν με χαλάει- και η ρόγα δεν ανταποκρίνεται ιδιαίτερα. Το μουνάκι της είναι σχετικά σφιχτό, δεν βάζει λιπαντικό και δέχεται δάκτυλο. Εξαιρετική διάθεση, πολύ καλή βαθιά πίπα και περιποίηση γύρω περιοχής αλλά το κάνει με κλειστά μάτια και ίσως λίγο μονότονα - εάν διαβάσει την κριτική γιατί όπως μου είπε "δεν έχετε βαρεθεί να γράφετε" και ότι διαβάζει κυρίως τις κακές κριτικές , ίσως την βοηθήσει να φτάσει το maximum. Θα έλεγα ότι μάλλον της αρέσει περισσότερο η πίπα παρά το πήδημα. Δεν τρώει χρόνο, ξεκινάει τον δεύτερο γύρο χωρίς μεγάλο διάλειμμα και είναι πολύ καθαρή.
Επειδή είμαι καινούργιος στις κριτικές και το σύστημα δεν με αφήνει - παρακάτω τι πραγματικά πιστευτώ:
Εμφάνιση (πρόσωπο)* 7
Εμφάνιση (σώμα)* 8
Γενική συμπεριφορά* 10
Επικοινωνία* 9
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 9
Σχέση απόδοσης/τιμής* 8,5


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, undergraund11, james034 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2018
Καλή αρχή παιχταρά...Ναι!
'σ' ωραίος! Και η Μόνικα επίσης, είναι μούνος για πολλά ξεσκίσματα και των τριών οπών της...Μεγάλο χαμόγελοΚατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1