Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370093
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Καλησπερα ξέρω ξέρω σας έλειψα .
Λοιπόν μετά αρκετό χρόνο απουσίας από το χώρο είπα να επισκεφτώ το 2+2 το περασμένο Σάββατο 20/10.
Το κλαμπ εξωτερικά έχει αλλάξει πρόσωπο έχει βάφτει μαύρο όλο στον τοίχο και η λάμπες εξωτερικά που κρέμονται της έχει βάλει μπλε χρωμα η επιγραφή του 2+2 είναι πλέον μικρή και πιο καλέσθητή διπλα στην πορτα και την είσοδο έχει γίνει μπροστά με χρυσό στο δάπεδο λες και μπαίνεις σε Χόλιγουντιανο κλαμπ .Μπαίνοντας μέσα ο ΘΕΜΗΣ μας χαιρέτισε και εμείς καθίσαμε
στο μπαρ όπου έβαλε καινούργια σκαπο με πλάτη που τώρα κάθεσε πιο άνετα,καινούργια λέιζερ με καπνό που κάνει το κλαμπ πιο νταρκ και σου δημιουργεί πιο μεγάλη ΑΙΣΘΗΣΗ για σεξ.
Στις 2 ώρα που μπήκαμε είδαμε τρεις κοπέλες να χωρέυουν στην πίστα ερωτικά μια μελαχροινή και η άλλες δυο ξανθιές οπου η μια ήταν η σερβιτόρα του κλαμπ που ανέβασε την λίμπιντο όλων των ανδρών με το καλλίγραμμο και γυμνασμένο της κορμί της.
Η μια με την άλλη αλλογλυφοτανε και έπεφτε και λίγο δαχτυλάκι μεταξύ τους τελικά αποφασίσαμε να πάμε στο πάνω χώρο γιατί η γυναίκες που χώρευανε μας βάλανε φωτιά στα κορμιά μας καθώς είχα και καιρό απουσίας . Ανεβαίνοντας στο πρώτο δωμάτιο είχε μια μεγάλη παρτουζα 4 ζευγαριών το μάτι κόλλησε σε μια με μεγάλα βυζια την πλησίασα και αμέσως ρίχτηκε πάνω μου και έτσι μπήκαμε και μεις στο παιχνίδι αμέσως η κοπέλα μου με άφησε να την περιποιηθώ καθώς κατάλαβε πόσο πολύ την ήθελα και έτσι ασχολήθηκε με τον δικό της.Αγριααα τελικά η κοπελα με τα όμορφα στήθη ήταν κολομβιανή αναστέναξε με το τρελό γαμηση που της έκανα , η δικια μου έπαιξε μαζί με τον σύζυγο της καλός παίχτης και αυτος και απο ότι μου είπε πέρασε καλά και αυτή .Αφού τελειώσαμε πήγαμε να δούμε τι παίζετε και στα αλλά δωμάτια αλλά ήταν κλειστά παίζανε ζευγάρια μέσα αλλά είχαν κλείστες της πόρτες και από έξω αρκετή κάνανε ματάκι καθώς οι φωνές από ορισμένους δεν σε άφηναν να ξεκολλήσεις απο τον πανω όροφο.
Κατεβήκαμε και η δικια μου ήπιε δυο ποτήρια νερό διότι πάνω δεν ήταν ανοιχτά τα αιρ-κοντίσιον και ανάψαμε λιγάκι γρρρρρΘυμός.
Στα αλλά δυο μεγάλα δωμάτια κάτω παίζανε και εκεί αλλά λίγα ζευγάρια αλλά λόγο ώρας και κούρασης δεν είχαμε άλλη όρεξη .
Και επειδή πολλά ακούγονται να επιβεβαιώσω ότι το κλαμπ έχει μεγάλο φεις κοντρόλ δυο ατομα στην πορτα οπου ελέγχουν αν η ενδυμασία και γενικά η εμφάνιση των πελατών δεν είναι κόψη .επίσης ένας από αυτούς ανά διαστήματα για λόγους ασφαλείας κάνει και την βόλτα του επάνω αποσύροντας όποιον απλά φαίνεται να κάνει βόλτες χωρίς συμμετοχή για ώρα .
Τελικά μου άρεσαν όλες αυτές η αλλαγές που έκαναν και ο κόσμος που μπαινει μέσα είναι πολύ προσεγμένος από πέρυσι
κανένας με σπορ ρούχα η με ρούχα που πας για ψωνια στο σουπερ μάρκετ.
Για ακόμα μια φορά μπράβο χρειαζόταν ένα τέτοιο μαγαζί ποιοτικό στην Αθήνα .
Επίσης μου έκανε εντυπωση αρκετά ζευγάρια που ήταν ξένοι από βόρεια Ευρώπη και αυτό ήταν ωραίο γιατί ανέβαζε την ποικιλία στις επιλογές μας.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
30€
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, giovanni845, deus69 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2018
Ακριβώς από κάτω κριτική για την χαλαρή πόρτα... Και ο Θωμάς αμέσως να διαψεύσει...
Εντάξει το μαγαζί έχει πόρτα...
Αλλά Ρε Θωμά έλεος ποια με τη διαφήμιση...
Και την είσοδο
Και τα σκαμπό
Και τα γράμματα
Έλεος ποια
23 Οκτωβρίου, 2018
dskoul αν εχεις καταλαβει καλα δεν ειμαστε εδώ μονο για να γραφουμε το ποσες γ@αμησ@ και το πως μονο .(αν και εκει εχετε καποιοι θεμα ).
ειμαστε εδώ για να πουμε για ένα χωρο που αγαπάμε που μας αρεσει και τι αλλαγες εγιναν και το τι παιζει γενικα στον χωρο αυτό .
αν εχεις πονηρο μυαλο σαν εσενα σιγουρα ολο αυτό θα φανει σαν διαφιμηση .
αλλα για καποιον που μπορει να εχει σκοπο να παει με την δικια του για πρωτη φορα σιγουρα κατι τέτοιες λεπτομεριες να βοηθησουν πολύ .
φιλικα παντα.
15 Νοεμβρίου, 2018
Φιλε μου μαλλον σε άλλο μαγαζι μπηκες.Χμμμ;
την ημερα αυτή δεν ειχε το συγγεκριμενο μαγαζι αυτό το event αλλα το εχει στις 17/11/2018.
μαλλον στο C4C θα πηγες οπου ειχε αυτό το event στις 10/11/2018.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3