Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόγευμα Κυριακής και περνώντας μια από Ελλης3 πετυχαίνω την Ελένη μια Μιλφ με κάστανα μαλλιά αδύνατη σχετικά ψηλή πρόσωπο μέτριο κάτι ομως με τράβηξε επάνω της και μιας και στο μαγαζί αυτό σε γενικές γραμμές έχω περάσει καλά λέω πληρώνω και πάω δωμάτιο.
Έρχεται λοιπόν η Ελένη χαμογελαστή ευδιάθετη με ρωτά τι θες να σου κάνω?αρχίζει χάδια φιλιά στο σώμα κατεβαίνει προς τα κάτω και αρχίζει γλειψειμο αρχιδιων ενώ πήγε και προς τον πουτσο όπου της είπα να έβαζε προφυλακτικό καλύτερα οκ μου λέει ότι θες έτσι ξεκίνησε ένα πυβκαλο τσιμπούκι με σωστή τεχνική και αίσθηση.Στη συνέχεια αφού είχα φτιαχτεί καλά ανέβηκε από πάνω μου και ιππεύει ωραία πάνω στον πουτσο με Ρυθμό το μουνι τής ήταν σχετικά σφιχτό σε σχέση με άλλα στη συνέχεια την γύρισα σε ιεραποστολικη στάση εκεί έπεσαν και κάποια φιλιά τα οποία προσφέρει άνετα η κοπέλα εγώ τα απέφυγα διακριτικά καθώς ένα μείον ήταν η αναπνοή τής λόγω καπνίσματος και η οδοντοστοιχία της δεν είναι και σε τόσο καλή κατάσταση.Μετα από λίγο ολοκλήρωσα.
Συνοψίζοντας στα θετικά η πολύ καλή διάθεση καί όρεξη της κοπέλας να εξυπηρετήσει τον πελάτη είναι έμπειρη το μουνι της έχει καλή αίσθηση επίσης έχει ωραία καλοσχηματισμένα ποδαράκια.Μειονεκτήματα κάποια χαλάρωση στο σώμα μικρό βυζί περίεργη οδοντοστοιχία.
Σαν σύνολο έμεινα πολύ ευχάριστημενος η κοπέλα είναι σωστή ευγενική και τιμάει το 20€ο με το παραπάνω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2018
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Μπακμαν, Kinkey και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού