Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρθενικη μου εμφανιση στις κριτικες του σαιτ και ξεκιναμε με την Μαρια!!!Ναι!Ναι!
Διαβαζοντας τις τοσο ομορφες κριτικες και αυτα που γραφοντουσαν στο νημα της πηρα την αποφαση να την συναντησω και μπραβο μου που το εκανα!!Χεχε!
Η συναντηση εγινε στα τελη του προηγουμενου μηνα σε γνωστο ξενοδοχειο των Β.Π. Η συνεννοηση εγινε μεσω viber ευκολα!Χαμόγελο Φτανει λοιπον η μερα της συναντησης και ειμαι στο ξενοδοχειο μιση ωρα νωριτερα κλεινω το δωματιο και στελνω τον αριθμο του δωματιου στην κοπελα! Εκανα ενα ντουζακι (μπας και χαλαρωσω και αποβαλω το αγχος αλλα παπαρια) και βγηκα να περιμενω το μαρακι..καπου εκει ερχεται μηνυμα οτι θα καθυστερησει λιγακι (αλλα ευτυχως κρατηθηκαν οι αναλογες καθυστερησεις χωρις να της αναφερω τιποταΝαι!) χτυπαει η πορτα ανοιγω και μενω εκπληκτος απο αυτο που αντικρισα!!ΠροσκύνημαΈρωτας Μια πανεμορφη (για τα γουστα μου) ξανθια κοπελα γλυκιτατη μπαινει μεσα και με υποδεχεται με ενα ζουμερο φιλι (και καπως ετσι αρχισε να φευγει και το αγχος που ειχα, μαλλον αυτο ηταν το φαρμακο Γλώσσα ) Πιασαμε λιγο κουβεντουλα, μου ειπε και το λογο που αργησε λιγακι, της εδωσα το δωρακι της και μπηκε για ντουζακι...εγω την περιμενα στο κρεβατι τελειωνει ερχεται προς εμενα και ξεκινησαμε! Προκαταρκτικα με γλωσσοφιλα βαθια επαιξα και με τις βυζαρες της για λιγη ωρα (πολυ απαλο δερματακι και μοσχομυροδατο) και μετα ξεκινησε μια πολυ ωραια πιπα ΜΕ προφυλαξη (πραγμα που σχολιασε θετικα που θελω να προσεχω την υγεια μου) και μετα ακολουθησαν 2 στασεις ιεραποστολικο και στα 4 οπου κατεθεσα (ποσο να αντεχα με αυτο το θεαμα)..Ακολουθησε ντουζακι together και λιγο συζητηση για να γνωριστουμε καλυτερα!! συμπαθητικη φωνουλα (αν και εδω οι αποψεις διιστανται) και πολυ καλη στο social! Μετα απο δικη της παροτρυνση μου φορεσε σκουφακι και εναρξη δευτερου γυρου (με τον ιδιο τροπο που αρχισε και ο πρωτος) απλα ακολουθησαν και περισσοτερες στασεις αφου αντεξα (ευτυχως) περισσοτερη ωρα! Ακολουθησε ντουζακι ξανα μαζι και αρχισε να ετοιμαζεται (δεν καταλαβα ποτε περασε 1 ωρα Λύπη ) Χαιρετιστηκαμε με 3 ζουμερα φιλακια και της ειπα οτι θα ξανα βρεθουμε συντομα και ισως για 2 ωρες για να την χορτασω και να κανουμε περισσοτερα πραγματα μιας που λογικα θα υπαρχει την δευτερη φορα περισσοτερη οικειοτητα! Παραθερω την πραγματικη βαθμολογια απο κατω γιατι το συστημα δεν με αφηνει να βαλω (ακομα) παραπανω:


Εμφάνιση (πρόσωπο)* 9

Εμφάνιση (σώμα)* 10

Γενική συμπεριφορά* 10

Επικοινωνία* 10

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 10

Σχέση απόδοσης/τιμής* 10


Τελος πολυ θετικο για εμενα ειναι οτι δεν ειναι καπνιστρια και οτι δεν κοιταει καθολου το ρολοι!!
Κλεινοντας να πω οτι αν εισαι περιποιημενος και φερθεις ομορφα απεναντι στο Μαρακι θα σου φερθει 10 φορες πιο ομορφα! Για εμενα ειναι VFM!


Να περνατε καλα και να γαματε καλυτερα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Aigokerws21
Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
119
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, chris1955 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού