Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωτο ραντεβου με την Χριστινα . Κλεισιμο ραντεβου πολυ ευκολα με 2-3 μηνυματα στο viber . Η Χριστινα ηρθε ακριβως στην ωρα της σε γνωστο ξενοδοχειο της Αθηνας . Ομορφη κοπελα , ομορφο προσωπο και πολυ ωραιο χαμογελο , ομορφη συμπεριφορα , ομορφος και πολυ ανθρωπινος χαρακτηρας , ομορφο σωμα , ομορφο σεξ , οποτε τελικο συμπερασμα "επερασαμε ομορφα " !! Εγω παντως περασα πολυ ομορφα και ελπιζω να περασε και η Χριστινα !!

Στα του σεξ τωρα , εγιναν 2 γυροι (θα μπορουσε να γινει και τριτος αλλα δεν το επιδιωξα εγω , η Χριστινα ηταν ετοιμη για ολα) . Στον πρωτο γυρο την περιποιηθηκα εγω . Την εγλυψα σχεδον παντου . Λαιμο , σωμα , βυζια , ποδια (υπεροχα πατουσακια και δαχτυλακια) και φυσικα στο μουνακι της . Πεντακαθαρο , μοσχομυριστο το τιμησα δεοντως. Την εγλυφα βαζοντας και δυο δαχτυλα μεσα στο μουνακι της (η ιδια μου το ζητησε) μεχρι να τελειωσει . Μετα περασμα σκουφου και σε στυλ ιεραποστολικο τελειωσα μεσα στο μουνακι της . Στον δευτερο γυρο με περιποιηθηκε η Χριστινα . Πιπα βαθια και υγρη , γλυψιμο της γυρω περιοχης και μετα μου εκανε μια υπεροχη γλυφοκωλαδα ενω με το χερι της επεζε μαλακια στον πουτσο μου !!! Απο τις καλυτερες γλυφοκωλαδες που μου εχουν κανει και απο οτι καταλαβα η Χριστινα το γουσταρε πολυ !!! Μετα την εβαλα στα τεσσερα , εγλυφα την κωλαρα και την μουναρα της, εβαζα δαχτυλα σε κωλο και μουνι ταυττοχρονα !! Τελος περασμα σκουφου και χωρις χρηση λιπαντικου παρα μονο με σαλιο μπηκα μεσα στον κωλο της που μετα απο σφυροκοπημα τελειωσα μεσα της .

Να μην ξεαχσω να αναφερω οτι η Χριστινα εκανε μπανακι μολις ηρθε , ενδιαμεσα στους δυο γυρους και φυσικα φευγοντας . Συμπεριφορα παρα πολυ ωραια, ανθρωπινη , ζεστη και καθολου ψυχρη . Γενικα απο την πρωτη συναντηση μας η πρωτη μου εντυπωση ειναι οτι η Χριστινα ειναι πολυ καλος χαρακτηρας και πολυ σωστη επαγγελματιας . Προσπαθει να κανει τον πελατη να νιωσει ανετα μαζι της και να τον ικανοποιησει στο κρεβατι .

Χριστινα χαρηκα πολυ που σε γνωρισα και σιγουρα θα υπαρχει και συνεχεια !! Εγω περασα πολυ ομορφα και ελπιζω να περασες ομορφα και εσυ μαναρι μου !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.878
Πόντοι:
1.781
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, Antonis_Greece4 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2018
Την εχω συναντηση κι εγω, το κοριτσι ειναι πολυ καλη επιλογη σε σχεση παντα με το δωρακι της. ελπιζω να μην παρουν τα μυαλα της αερα...
21 Οκτωβρίου, 2018
Αδερφέ συμφωνώ σε όλα , το Χριστινακι είναι VFM και πολύ καλό παιδί
Όμορφη πάντως δεν τη λες .....κατά τα αλλά όπως τα ειπες .
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2