Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασα αργα απο το εν λογω ίδρυμα στο αδειο σαλόνι η υπηρεσια μου παρουσίασε δυο κορίτσια τη Μαίρη που δεν ηταν του γουστου μου και την ειρήνη
Η ειρήνη δούλευε ενα διάστημα και το καλοκαίρι στο ίδιο μαγαζι και επανηλθε
Ειναι γυρω στα 20 με γλυκο πρόσωπο μετριας εμφάνισης και υψους αδύνατη χαμηλού προφιλ εδωσα το αντιτιμο και πέρασα στο δωμάτιο
Σε δυο λεπτα πέρασε και το κορίτσι χαμογελαστό και ήρεμο συγκρατημένη αρχικά ξεκινήσαμε στα όρθια χαδακια φιλια στο λαιμό και στο πρόσωπο για προθέρμανση
Στη συνεχεια αφου έβγαλε το εσώρουχο ξαπλωσε στην αγκαλια μου και αρχισε φιλια στο λαιμο και στηθος ενω το χέρι της χαϊδεύε τη πουτσα μου που αρχισε να ζωντανεύει εγω χαιδευα το κωλαρακι της και απολαμβανα τη ζεστασια του κορμιου της δινοντας και μερικα φιλιά στα ορια των χειλιών της με το μωρό να δείχνει ότι εχει ανάψει
Ειχα είδη καυλωσει αρκετά και ημουν ετοιμος για πίπα το μωρό έκανε κίνηση να ανοιξη το προφυλακτικό χωρις να ρωτήσει την σταμάτησα ...και χωρις να αντιδράσει πηρε το μωρομαντιλο καθάρισε το είδη καθαρο οργανο και ξεκίνησε μια πιπα σε σταση που δεν μου επετρεπε να βαζω χερι
η πιπα της με εξέπληξε ευχάριστα
απαλη καλη αισθηση αργα στην αρχή να τον παίρνει όλο μέσα σε κάποιες φάσεις αισθανομουν να πιανει πάτο της πιεζα το κεφάλι σε λογικα πλαίσια ανταποκρινονταν χωρις να δυσανασχετεί
η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια δεν ασχολήθηκε με τα μπαλακια ουτε εγω της το ζήτησα
Στη συνεχεια την εβαλα ανάσκελα εκανα ενα γρηγορο περασμα με τα χειλη μου απο λαιμό μεχρι μουνακι να παρω μια γευση και ενω ειχα χωσει τη μουρη μου στο μουνακι του το μωρο αναστεναζε και
με εσφυγκε με τα ποδια
Όπως ηταν ανάσκελα μου εβαλε το προφυλακτικό και σαλιωσε το μουνακι της όσο έμπαινα με κοίταζε στα μάτια και έδειχνε ξαναμενη τωρα το αισθανόταν το παιζει τοσο καλα δεν ξερω
Το μουνακι της ειχε καλη αισθηση με καλο στησημο εμπαινε ολος μεσα Την ξεκινησα αργα στην αρχη μετα με αρκετά γρήγορο ρυθμο ανταποκρινονταν με αληθοφανή βογκητα ενω ειχε υγρανθη αρκετά συνέχισα ιεραποστολικο με διάφορες εναλλαγές φιλια στο πρόσωπο και καποια στα χείλη με τις ανασες μας να γίνονται ενα
λογω κούρασης τη γύρισα στο πλάι ξαπλωσα πισω της και μπηκα
Την ειχα αγκαλια με το ενα μου χερι στο μουνακι και το αλο στα βιζακια τη φιλαγα στο λαιμό στο αυτακι και στο μάγουλο που διέκρινα και μερικά σπιρακια ακμής με το μωρό να συμετεχει και να αποζηταει καλύτερη επαφή τουρλονωντας το κολαρακι του
καπως έτσι τελείωσα παρεμεινα μεσα της αρκετά με την ειρήνη να περιμένει ήρεμη ποτε θα αποφασισω να βγω μου έδωσε μωρομαντηλο να σκουπιστω ντύθηκε και αφού μου έδωσε φιλάκι αποχώρησε
Η ειρήνη είναι ενα κοριτσι χαμηλων τονων
εχει πολυ καλη συμετοχη σε σημειο να αναρωτιεσαι αν πραγματι τη βρησκει η υποκρινεται τοσο καλα
ευχάριστη με καλη διάθεση
Η πιπα της καλή βαθιά Δεν κλέβει στήνεται καλά το μουνακι της εχει καλη αίσθηση και στη πορεια υγραινεται αρκετά
Δεν δεινει γλωσσοφιλα (στα χειλη εκλεψα μερικα) δεν αφήνει δάχτυλο
Ηταν μια ευχάριστη συνεύρεση που αν δεν ηταν τόσο αδύνατη για τα γουστα μου και ειχε τα πιασιματακια τη θα ημουν πιο τακτικός πελάτης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, Kinkey, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού