Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169630
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχω γραψει πολλες κριτικες για την Ειρηνη αλλα πρωτον η τελευταια μου ηταν 16 μηνες πριν και δευτερον θα ηθελα να κεντρισω το ενδιαφερον οσων δε την εχουν γνωρισει ακομα διοτι η γυναικα ειναι απλα λυσσαρα και σεξομανης και η βασιλισσα του πρωκτικου,οποτε δικαιουμαι να της γραψω αλλη μια πιστευω Γερο-μύστης
Μιλφ Ειρηνη λοιπον,Ρουμανα γυρω στα 45(κρυβουμε χρονια σιγα σιγα Εμμμμ)μελαχρινη εκφυλη φατσα,μικρο στητο βυζακι και κωλαρα για πολλα κολπα.Ειναι μια καθημερινη γυναικα της διπλανης πορτας που λεμε και πλεον απο τις πιο παλιες εργαζομενες στο χωρο
80ε για κωλο με γυμνο τσιμπουκι και 69 εννοειται,ξερω ειναι πολλα τα λεφτα θα μου πει καποιος και δε θα διαφωνησω αλλα τουλαχιστον ειναι εγγυημενα

Ηξερα οτι λειπει ενα μηνα τωρα οποτε πηγα μπας και την πετυχω και την πετυχα...Μου ορμηξε στο κρεβατι ,αρχισαμε τα πολυ βαθια γλωσσοφιλα και ηταν φανερο οτι ειχαμε πεθυμησει ο ενας τον αλλον.Ετσι κι αλλιως μετα απο τοσα χρονια ξερουμε ο ενας τα κουμπια του αλλου οποτε η χημεια ειναι δεδομενη.
Εκατσε πανω στην πουτσα μου με το στρινκ το οποιο παραμερισα και τον ετριβα στα μουνοχειλα της,ρουφουσα δυνατα τις ρωγες της ,της εβαζα δαχτυλα στο στομα...αφου με εκανε καγκελο την ξαπλωσα μπρουμυτα και συνεχισα το πουτσοτριψιμο στην φιλοξενη σουφρα της.Εβγαλε και το βρακι και μου προσφερε ενα μοναδικο τσιμπουκι βαθυ και υγρο με μπολικο σαλιο και φτυσιδια ενω εγω της εριχνα απαλα μπατσακια στα μαγουλα...ασχοληθηκε και με τα αρχιδια για ωρα.
Της προσφερα κι εγω το σπεσιαλ γλειφομουνι με δαχτυλο μεσα,κατι που την καυλωσε για τα καλα και παλι της γυρισε το ματι απο την καυλα που λεγαμε και παλιοτερα με τον GAMEOVER Κουλ

Με καβαλαει απο πανω και αρχιζει ενα τρελο κοπανημα πανω κατω τοσο δυνατο που χρειαστηκε να της πω ηρεμησε λιγο γιατι απο τα σπλατς σπλατς και μπαμ μπαμ πονεσε η κοιλια μου.Ενιωσα εντονα τα υγρα της στην κοιλια και τα αρχιδια μου,σταματαει για λιγο να ηρεμησει τον βγαζει απο το μουνι και τον καρφωνει αργα στον κωλο της.Χαλαρωνει η σουφρα της και αρχιζει παλι το γρηγορο ρυθμο με μουγκρητα απο την καυλα.Μαλιστα επειδη ειχαμε στο πλαϊ τον καθρεφτη και της αρεσει να κοιταζεται μου ζητησε να γυρισουμε λιγο προς τα εκει και να της κραταω ανοιχτα τα κωλομαγουλα ωστε να βλεπει στον καθρεφτη την πουτσα στον κωλο της.
Της εστησα και στα 4 οπου συνεχισα το ξεκωλιασμα με δυνατες μπατσες στα κωλομαγουλα

Επειδη ομως ειμαι και τεμπελακος ηθελα να με τελειωσει αυτη οποτε την εβαλα να κατσει απο πανω,να μου γλειφει τις ρωγες και να κουναει μονο τη λεκανη αργα και βασανιστικά πανω κατω μεχρι που με εφτασε σε πολυ δυνατο χυσιμο στο μουνι της με μπολικο φορτιο που ειχα μαζεμενο.Λιγο χαμουρεμα ακομα,λιγη κουβεντα για το πως περασε στην πατριδα της και πριν αποχωρησει η ερωτηση...μηπως σημερα ειναι η πρωτη σου μερα στη δουλεια?...ναι μου λεει πως το καταλαβες...ελα μου ντε Μεγάλο χαμόγελο...α γι'αυτο εισαι τοσο καυλωμενη της λεω...εκανε ενα νευμα γεματο ικανοποιηση με την συμπληρωματικη ατακα 'με σκισανε σημερα' Ματάκι...εγω πηγα κατα 5 το απογευμα

Συμπερασμα...σταθερη αξια εδω και χρονια στην πρωινη βαρδια,κορυφαια στην κατηγορια μιλφ,ξερει το σεξ οσο λιγες και δε χορταινει πουτσα.Κανει τα παντα μεσα και γουσταρει και ευχαριστιεται το ξεκωλιασμα και τη θεωρω νουμερο 1 στο πρωκτικο.Καποιοι ισως να κολλανε στην εμφανιση ομως τους προτεινω να δοκιμασουν και δε θα χασουν με την Ειρηνη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2018
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, Blastbeat208, ΦΑΚΙΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού