Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νομίζω ότι σχεδόν όλοι συμφωνούμε ότι αυτό που κάνουμε εδώ είναι υποκειμενικό. Περιγράφουμε μια εμπειρία όπου η προσέγγιση που έχει ο καθένας από εμάς στα 2 συστατικά της, τόσο την Εμφάνιση όσο και τις Υπηρεσίες, είναι εντελώς προσωπικά και άρα υποκειμενικά.
Ειδικά όταν παρεμβάλλονται τόσο ο παράγοντας της χημείας αφού ως γνωστόν το sex χρειάζεται συνήθως 2, όσο και η διάθεση της στιγμής και από τα 2 μέρη.

Βεβαίως υπάρχουν και αντικειμενικά δεδομένα, γι’ αυτό εξάλλου όλοι μας μπαίνουμε στην παρούσα διαδικασία, από την οποία τελικά και όλοι μας κερδίζουμε.

Παρόλα αυτά χωρίς αυτό να σχετίζεται με την συγκεκριμένη εμπειρία, ακόμη και σε σχετικά αντικειμενικά μεγέθη έχω φάει πίκρα. Μου έχει τύχει να διαβάσω για στήθος 2άρι και να είναι με το ζόρι άσος, μου έχει τύχει να διαβάσω για σώμα μοντέλου και να βρω μπάζο, μου έχει τύχει να διαβάσω για 1,70 και να δω με το ζόρι 1,60. Καλά δεν μιλάω για την εμπειρία επί της πράξης…… άστο να πάει. Σε σημείο που να αναρωτιέμαι εάν είμαστε όλοι από την ίδια μεριά του φράκτη.

Στο προκείμενο τώρα, ΠΑΝΤΑ κατά την άποψή μου, η EVA είναι το απόλυτο ΠΡΟΤΥΠΟ.
Σώμα φτιαγμένο για sex και διάθεση του τύπου «ΘΕΛΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ».

Αγαπητοί, αναφορικά με την EVA, απλά δεν βρίσκω ψεγάδια.
Είναι κατά την άποψή μου κούκλα, πεντακάθαρη, πάντα καλοδιάθετη, sex σε όλες τις στάσεις για σεμινάριο, δεν δυσανασχετεί σε τίποτα δίνοντας την εντύπωση ότι δεν προσποιείται, ή σε κάθε περίπτωση εάν το κάνει το κάνει πολύ πετυχημένα και περιποίηση τύπου το καλύτερο GFE που μου έχει τύχει και πολύ τυχερός που το χτύπησα.

Εάν θα έπρεπε να αναφέρω κάτι αρνητικό για την EVA, θα έλεγα είναι η δυσκολία στην επικοινωνία εξαιτίας των φτωχών Αγγλικών, παρόλα αυτά προσπαθεί μέσω νοηματικής και των λίγων αγγλικών, ώστε τελικά να βγαίνει επικοινωνία.

Τέλος σε σχέση με το γραφείο, πάντα άψογο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
999
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, koukoskoukou, ολεσγιατοπουτσο και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2018
ακόμα ένας συμπαίκτης με ωραία λόγια για το καυλοεύακι...
Μπράβο!!!
Πρέπει να πάω...!!!Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1