Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ύστερα από τις πολύ καλές κριτικές, αλλά κυρίως την παρότρυνση του συναγωνιστή Quaresma, που ξέρει τα γούστα μου, πήγα στοχευμένα στη Σοφία. Πρώτα την Πέμπτη και καπάκι σήμερα, αφού έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Λοιπόν, ανέβηκα την παλιά σκάλα στο μπουρδελάκι και η τσατσά (άλλη την Πέμπτη, άλλη σήμερα) μου παρουσίασαν τη Σοφία. Ρωσίδα, γύρω στα 48 με 52, μέσου αναστήματος, σώμα με λίγα πιασίματα, ωραίο δέρμα, 3άρι στήθος λίγο πεσμένο, λίγη κοιλίτσα χαλαρωμένη, ωραία πόδια και κώλο, για μέσα πολύ ωραίο πρόσωπο με πανέμορφα μάτια. Σαλονάρισμα διακριτικό. Τέλος πάντων, εγώ πήγα και τις δύο φορές κατά τις 17:30 και η Σοφία είχε και τις δύο φορές άλλο ένα δωμάτιο πριν από μένα. Πέρασα και στα δύο δωμάτια (Πέμπτη στο δεξιά, σήμερα στο μέσα αριστερα με τη βρύση που σκούζει σαν τρελή). Για Μεταξουργείο καθαρά ήταν και με τα απαραίτητα. Αφού ολοκλήρωσε τη δουλίτσα με τον άλλο συναγωνιστή, ήρθε σε μένα χαμογελαστή και, κυρίως, φρεσκαρισμένη και καθαρή. Έχει πολύ απαλό και περιποιημένο δέρμα η άτιμη. Αμέσως ήρθε στο κρεβάτι που ήμουν ήδη ξαπλωμένος, έβγαλε το μαύρο μεσοφόρι της και μου αράδιασε τις βυζάρες της στη μούρη μου. Παράλληλα, ήρθε και ξάπλωσε πάνω μου, άρχισε να με φιλάει στο στήθος και να χαιδεύει την μισοκαβλωμένη πούτσα μου. Εγώ την πλάκωσα στα γλωσσόφιλα και εκείνη ανταποκρίθηκε αμέσως και οι γλωσσάρες έδιναν και έπαιρναν. Αφού με ρώτησε πώς θέλω την πίπα, άρχισε πρώτα με γλείψιμο αρχιδιών (χωρίς να της το πω) και συνέχισε με μία μεταξένια πίπα, για αρκετά λεπτά. Είχα κατακαβλώσει και αφού με ρώτησε "sex" αν θέλω (συνεννόηση σε ελάχιστα ελληνικά και κυρίως με τη γλώσσα του σώματος) την πήρα πρώτα από πάνω αυτή και μετά ιεραποστολικά, όπου γενικά συμμετείχε με βογγητά και κραυγούλες. Έδειξε ότι της άρεσε (προσποιητά ή όχι, ποιος ξέρει;). Και στο τέλος πάλι της ζήτησα πίπα που μου άρεσε ιδιαίτερα, όπου και τέλειωσα στο στόμα της, στραγγίζοντάς με και τις δύο φορές. Καθώς με πίπωνε, με άφηνε και δακτύλιαζα το υγρό μουνάκι της και να παίζω με την κλειτωρίδα της αδιαμαρτύρητα. Σηκώθηκε, τα έφτυσε στο νιπτήρα, με ευχαρίστησε και έφυγε χαμογελαστή, όπως μπήκε.
Για τα γούστα μου είναι σούπερ, λίρα 100 και θα την κάνω στανταράκι. Συμμετέχει, δεν αντιδρά αρνητικά στις επιθυμίες, ούτε είναι μα και μου. Η τσατσά δεν αντέδρασε και άφησε γύρω στα 9-11 λεπτά χωρίς να εμφανιστεί. Μετάβαση με μετρό. Καλά γαμήσια σε όλους παίδες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.725
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, mkavlos, orbital80 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2018
μηπως ειναι η σοφια απο μεγ.αλεξανδρου στο μεταξι????που εχει χαθει τελευταια??
23 Οκτωβρίου, 2018
Η Σοφία που λες είναι άλλη. Ήταν στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 αριστερά και τώρα έχει πάει Βέργας 6.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2