Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τι όμορφο πράγμα που είναι η παροχή των υπηρεσιών της πορνείας στον ελεύθερο, δυτικό κόσμο.

Χτες το βράδυ είδα ένα όνειρο και έπαθα ονείρωξη. Είχα δει να γαμάω σε μπουρδέλο μια αδύνατη μελαχρινή κοπέλα με μικρά βυζιά.
Fast forward στο επόμενο βράδυ.
Περίμενα έναν αγαπημένο φίλο από τη Νότια Ελλάδα για κάποιες σοβαρές υποχρεώσεις. Κακά τα ψέμματα, οι, εντός εισαγωγικών, σοβαρές "δουλειές" πέρασαν σε δεύτερη μοίρα, γρήγορα (αν και πλήρως ολοκληρωμένες με εξαιρετικά αποτελέσματα). Όταν αφήσαμε λοιπόν τον τρίτο συνεργάτη της παρέας στο σπίτι του με το σχετικά πολυτελές υβριδικό όχημα με το οποίο κινούμασταν, σε κλάσματα δευτερολέπτου ήρθε από το στόμα μου η προσταγή : "ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΤΣΑΡΚΑ". Το καταφατικό νεύμα του μίλησε κατευθείαν στην καρδιά μου.

Η αλήθεια είναι πως είχαμε πάει πάρα πολλές βόλτες στο παρελθόν μαζί, αλλά, αν και λάτρεις και οι δύο της έννοιας της σεξουαλικής συνεύρεσης έναντι χρηματικής αμοιβής, ποτέ δεν έτυχε να κάνουμε το τολμηρό βήμα συνεταιρικά. Έχοντας σαν στόχους το Μινωταύρου 3 για την Λιλιάνα, και την ΧΡΙΣΤΙΝΑΡΑ a.k.a ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΟ ΤΟΜΑΧΩΚ, a.k.a ΡΟΥΜΑΝΙΚΟ ΑΝΤΙΤΟΡΠΙΛΙΚΟ, κάναμε πρώτα μια στάση στο vis 9. "γιατί ρε μαλάκες?", ακούω να ρωτάει κάποιος φίλος. "Γιατί ήταν κλειστό για καιρό, και ξανάνοιξε, οπότε ίσως να βλέπαμε κάτι νέο".

Είναι πολύ όμορφη η αίσθηση να μπαίνεις σε ένα πορνείο, και με το που βλέπεις την κοπέλα που εργάζεται εκεί να μη χρειάζεται καν να σκεφτείς και απλά να πλησιάζεις την τσατσά με τα λεφτά σου σαν να σε καταβάλει μια προαιώνια δύναμη κατάθεσης του αντίτιμου. Κακά τα ψέμματα, αυτό συνέβη όταν είδαμε την εντυπωσιακότατη Ραίσα.

- Αυτή είναι η κοπέλα μας, με 30 ξεκινάει? (χαμόγελο Ραίσας)
- Μα τι λέτε. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα δώσουμε τα 30€ για την κοπέλα!

Και αφού κυριολεκτικά ειπώθηκε ο παραπάνω διάλογος αυτολεξεί μπήκα στο δωμάτιο.
Η κοπέλα είναι πάρα πολύ όμορφη, με ωραίες αναλογίες, λεπτή, πολύ όμορφο πρόσωπο και ωραίο styling αντικειμενικά. Παρ'όλα αυτά δεν είναι το ΣΚΥΛΙ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ που συνήθως προτιμώ. Η γλυκήτητα της όμως με έκαμψε. Το δωμάτιο ήταν ψιλομίζερο, χωρίς δυνατότητα να χαμηλώσεις το φως με dimmer, γεγονός που με μελάτωσε εξ αρχής. Με ντάλα ρωσοποντιακό φως κανείς δεν γάμησε παιδιά. Η κοπέλα μπήκε μέσα αρκετά γρήγορα, ξεντύθηκε, με ξέντυσε συνοπτικά, τσιμπούκι, ανέβηκε απο πάνω κτλ κτλ αρκετά διαδικαστικά όλα, δεν έπαιξαν τσαχπινιές κτλ (κάτι που ίσως περίμενα, η αλήθεια είναι), και επίσης έβαλε και αρκετή κρέμα στην επίμαχη περιοχή. ΟΜΩΣ, όταν την γύρισα για κλασσικό ιεραποστολικό, ανταποκρίθηκε προβαίνοντας σε μια ΥΠΕΡΟΧΗ πρωτοβουλία, η οποία με έκανε να διαγράψω τα παραπάνω. Με ένα εξαιρετικό πιάσιμο αρχιδιών, το οποίο με έκανε να νοιώθω σαν μανιασμένος ρινόκερος που γαμάει μια πορφυρογέννητη παρθένα στο εφηβικό της κρεβάτι, με έφερε σε ολοκλήρωση μέσα σε περίπου 5 λεπτά.

Δεδομένου του παρουσιαστικού της κοπέλας θα φανταζόταν κάποιος πως το να χρειαστεί τόση προσπάθεια για το τελείωμα θα ήταν αρνητικό

ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ

Ο Αιμοφιλικός Ασπσβούργος φίλος μου περίμενε καρτερικά να τελειώσω την ερωτική μου συνεύρεση. Όντας γόνος δεξιάς αριστοκρατικής οικογενείας περίμενε ευγενικά στον προθάλαμο του καταστήματος εμπορίας γυναικών έναντι σεξουαλικών επιθυμιών, ανοίγοντας κουβέντα με την τσατσά. Το γεγονός όμως που άλλαξε την βραδιά και των τεσσάρων μας ήταν το οτι η γλυκια Ραίσα όταν ερχόταν στο δωμάτιο για να μου παρέχει τις υπηρεσίες της, του έκλεισε το μάτι. Τότε αυτός συνειδητοποίησε οτί ενδεχομένως θα άξιζε να κάνει και αυτός μια επιχειρηματική κίνηση αυτό το βράδυ.

Όταν βγήκα με ρώτησε "Πως ήταν ρε μαλάκα?"
Πριν προλάβω να μπω σε λεπτομέριες, μου είπε "γιατί σκέφτομαι και γω να μπω. Μου χαμογέλασε."

Κάπου εδώ θα ήθελα να αναλύσω πόσο αδύναμα πλάσματα της φύσης είμαστε σαν Άνδρες. Πόσο απολαυστικά μειωτικό είναι το γεγονός οτι το χαμόγελο μιας γυναίκας που ασχολείται επαγγελματικά με την αποπλάνηση αρσενικών είναι ικανό να μας κάνει να ξεχάσουμε το απορροφητικό μουνάκι της εκάστοτε Αμάλθειας, και να μας κάνει να πληρώσουμε το παράβολο των 30€ για να εισέλθουμε στο δωμάτιο με μια γυναίκα η οποία δεν τρέφει κανένα συναίσθημα για εμάς πέραν αυτού της θέλησης για χρηματική αμοιβή - ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ.

Έτσι λοιπόν ο αγαπημένος αιμοφιλικός τριανταπεντάκιλος (μα εικοσοποντάπουτσος) φίλος πέρασε στο δωμάτιο με την Ραίσα - μετά απο δική μου, ημιψευδή προτροπή, με σκοπό να μην υπάρχει κάποια διείσδυση, παρα μόνο στοματική απόλαυση. Στάθηκε όρθιος στη δεξιά πλευρά του δεξιού (όπως κοιτάμε) δωματίου, και της έδωσε ενα δεξιό τσιμπούκι, κατα το οποίο δέχθηκε ωραία περιποίηση στα αρχιδάκια του, και για τελείωμα της ζήτησε να συνεχίσει να του καραμελώνει τη σακουλίτσα του ενώ αυτός τον έπαιζε πάνω στη γλώσσα της.
Λίγα λεπτά μετά, τα βήματα και των δύο ακούστηκαν καθώς βγαίναν απο το δωμάτιο. Η ικανοποίηση του ήταν πέραν του δέοντος αρκετή για να υπερκαλύψει την μέτρια δικιά μου εμπειρία, και να χαράξει αυτή τη βραδιά σε μία απο τις κορυφαίες (σε επίπεδο ρομαντισμού) σε όλα αυτά τα χρόνια επισκέψεων στον υπέροχο χώρο της καπιταλιστικής μαζικής παροχής σεξουαλικών εμπειριών Θεσσαλονίκης.

Αναμφισβήτητα μια υπέροχη εμπειρία η οποία θέτει τα θεμέλια σε αυτό που λέμε "σχέση ζωής".

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ραΐσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, hook19, al pacino και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού