Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έκανα μια βόλτα στην περιοχή πιο πολύ για να γράψω ενημέρωση παρά να καταθέσω. Κάποια στιγμή από το κινητό μου βλέπω τον μύστη G.B.U να έχει κάνει ενημέρωση για το μεγαλύτερο μέρος της φυλής και των περιφερειακων της Καπέλο, οπότε αυτομάτως ακυρώθηκε η ενημέρωση από μέρους μου και διάβασα την δικιά του μπας και υπήρχε κάτι ενδιαφέρον.
Όταν διάβασα για την εν λόγω κοπέλα ότι είναι καινούργια, πήγα να δω τι φρούτο είναι.
Καθώς έμπαινα στα σκαλιά είχαν αρπάξει 2 αλλοδαποί και πιναν μπύρες Προσκύνημα
Τους προσπερναω και ανεβαίνω πάνω όπου με υποδέχετε η τσα2 στο άδειο σαλόνι.
Χάλια θα ναι η κοπέλα λέω...
-Γειά σου αγόρι μου, σου έχω την καλύτερη κοπέλα που θα δεις σε όλη την περιοχή!!!
-(Και αφού είναι καλή γιατί έχει άδεια δωμάτια;) Α ναι; Χμμμ;
-Ναι, είναι καινούργια στην δουλειά, αλλά όλοι λένε τα καλύτερα Προσκύνημα
-Οκ, ότι πεις δεν χαλάω εγώ χατήρι Καπέλο

Τότε βγαίνει η Χριστίνα λίγο διστακτικά, αλλά μετά από λίγο λύθηκε και έκανε κόλπα στον στιλο και με τράβηξε κοντά της.
Η Χριστίνα είναι ρωσσιδα, κοντά στα 35, σώμα με πιασιματα, 2,5αρια βυζιά, γεμάτο κωλο, ξανθιά μαλακά μαλλιά και βλέμμα που από αθώο γίνεται σε λίγα δευτερόλεπτα προστυχο.
Εγώ δεν ήθελα να χουφτωσω η να την φιλησω, γιατί ήθελα να συνεχίσω την βόλτα.
Η τσα2 με προετρεψε να χουφτωσω το 2,5αρι βυζι, ενώ αυτή έφερε το μάγουλο της δίπλα μου για να την φιλησω και με το χέρι της ετριβε το τζιν μου καυλωνοντας με.
Για ένα περίπου λεπτό ακόμα έλεγα να με αφήσουν να πάω μία βόλτα, αλλά στο τέλος μπήκα μέσα γιατί η άλλη δεν ξεκολουσε από πάνω μου και με είχε κάνει τουρμπο Προσκύνημα
Πάω δωμάτιο και έρχεται η Χριστίνα να πάρει τα λεφτά και ενώ έψαχνα τα λεφτά αυτή με φιλαγε στο λαιμό.
Με τα πολλά της δίνω τα λεφτά και της λέω στα αγγλικά να έρθει σε 3-4 λεπτά για να πλυθω Καπέλο
Αυτή απλά μου έκανε παιχνίδια με την γλώσσα και μου έστελνε φιλιά. Money Mouth
Πάω να πλυνω την πουτσα μου που ήταν τέρμα καβλωμενη Ναι!
Το δωμάτιο καλό, με τηλεόραση που επεζε τσόντα, κλιματισμό και 2 γεμάτα χαρτιά υγείας.
Μετα απο 5 λεπτά έρχετε η κοπέλα.
-Γειά σας!!!
-Γειά σ...
Μόνο αυτό πρόλαβα να μπω γιατί αμέσως με άρχισε τα γλωσσόφιλα, ενώ με τα χέρια της χοθφτωνε παντού Ναι!

Μου κατεβάζει το μποξέρ και βγάζει ένα επιφωνημα θαυμασμού!
-Ουυυυ μασαλα!!!
-what Χμμμ;?
-Very good poutsa Ναι!!!!
-Ααα οκ Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Κατέβηκε κάτω και ξεκίνησε με μανία μια ακα πιπα. Δεν ήταν φοβερή. Στην αρχή επειδή προσπάθησε να το πάρει όλο μέσα με ποναγε, όμως το κατάλαβε, χαμηλωσε το ρυθμό και καλυτερευσε. Η πίπα επίσης πότε είχε χρήση χεριού και πότε όχι. Ασχολήθηκε και με αρχιδια, αλλά αφού της είπα εγώ. Δεν έδειξε να έχει θέμα γιατί το έκανε με την ίδια μανία Ναι!
Αφού της έκανα και λίγο moutyfucking έκατσα στο κρεβάτι και αυτή συνέχισε την πιπα αφού είχε γονατισει στο πάτωμα Ναι!.
Πολύ καύλα η τυπισσα ΚαπέλοΠροσκύνημα
Πέρασμα καποτας με το στόμα της!!!, χρήση κρέμας στο μουνι της και στήσιμο στα 4. Εγώ όμως ήθελα ιεραποστολικό. Καπέλο
Εκεί τα είδα όλα!!!
Με το που παίρνει θέση σηκώνει τα ποδια της στο ύψος των όμων της!!!
Πριν προλάβω να μπω με τράβηξε προς το μέρος της και ξαναρχισαμε τα γλωσσόφιλα Έρωτας.
Σε αυτή την στάση το παίρνει όλο μέσα και συμμετέχει στο φουλ, με φιλιά, παίρνει τα χέρια μου και τα βάζει στα βυζιά της,παιζει με το μαλλί μου.
Πραγματική λυσσαρα.
Και εγώ από την άλλη σε ημιαγρια κατάσταση να μην ξέρω που να πρωτοπιασω Ναι!.
Πάντως τα μαλλιά της τα ανακατευα τα τραβαγα και αυτή έλεγε κάτι "Yes baby" "very good ".
Σε κάποια φάση αναστεναζει βαριά, μου λέει" oh baby, very good" και τυλιγει τα ποδια της γύρω από εμένα, με τα χέρια της με σπρώχνει για να μπω όλος μέσα της και πέφτει ένα γλωσσόφιλο περίπου ενός λεπτού Καπέλο
Δεν με άφηνε να βγω, με είχε κλειδώσει για τα καλά.
Όταν ηρέμησε πήρα μια βαθιά ανάσα λες και κραταγα την αναπνοή μου στην θάλασσα για πολύ ώρα Money Mouth
Είχαμε γίνει μουσκιδι στον ιδρώτα Κεφάλι σε τοίχο!
Δεν μπορούσα να πάρω τα ποδια μου, αλλά η λυσσαρα, μου είπε να ξαπλωσω και μου πήρε πιπα.
Στην συνέχεια ανέβηκε πάνω μου.
Στην αρχή έδινε αυτή ρυθμό, όμως μετά άρχισα να δίνω εγώ πόνο Ναι!
Εκεί έδειχνε να πονάει (δεν διαμαρτυρηθηκε όμως) και της έδωσα ξανά την πρωτοβουλία των κινήσεων Καπέλο
Και σε αυτή την στάση έπεσαν γλωσσόφιλα κλπ.
Επόμενη στάση στα 4, με αυτήν να είναι στην άκρη του κρεβατιου και εμένα όρθιο.
Στην αρχή μπήκα φουλ καυλωμένος, όμως λόγω της κούρασης άρχισε η πτώση Κεφάλι σε τοίχο!Θυμός
Το κατάλαβε αμέσως, μου έβγαλε την καποτα και άρχισε πιπα και μαλακια για να με τελειώσει.
Η τσα2 λέει ότι κάνει τα πάντα πλην κωλου, οπότε μάλλον θα τα παίρνει και στο στόμα Χμμμ;
Εγώ πάντως ήθελα να χυσω στα βυζιά πράγμα που έκανα με μεγάλη επιτυχία Ναι!
Την ώρα που με στραγγιζε σήκωσε το κεφάλι της προς το μέρος μου και ήθελε φιλί Έρωτας
Συνεχίσαμε να φιλιωμαστε για λίγο ακόμα και μετά πήγαμε να πλυθουμε.
Είχαμε γίνει και οι 2 μουσκεμα στον ιδρώτα, με αυτήν να λέει κάτι "ααααειιι" και "crazy" Money Mouth
Ενώ ντυνομασταν βλέπω το ρολόι και είδα ότι πέρασαν 13 περίπου λεπτά από την ώρα που μπήκε.
Νόμιζα ότι ήμασταν πολύ παραπάνω Εμμμμ
Την ρωταγα τις ώρες που δουλεύει, αλλά δεν καταλαβενε Κεφάλι σε τοίχο!
Μιλαγα ελληνικά, δεν καταλαβενε Κεφάλι σε τοίχο!
Αγγλικά το ίδιο Κεφάλι σε τοίχο!
Αυτή γελάμε με την προσπάθεια μου να επικοινωνήσω μαζί και με φιλουσε για να σταματήσω να μιλάω Money Mouth
Σε κάποια φάση από το πουθενά μου λέει "ΑΑΑ!!! , 17:00-8:00" και μου το ζωγραφιζε στον αέρα με το χέρι της Money Mouth
Τεσπα αφού έμαθα αυτό που ήθελα έφυγε αφού πέσανε μερικά γλωσσόφιλα ακόμα και όταν με αποχαιρέτησε με είπε "cobra" ΕμμμμMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Η κοπέλα από θέμα διάθεσης να σε ευχαριστήσει είναι όαση, μπροστά στις περισσότερες πουτανες Καπέλο Προσκύνημα
Καινούργια στην Ελλάδα μπορεί να είναι, στην δουλειά αποκλείεται Γερο-μύστης
Τώρα το αν κάνει κλικ σε κάποιον είναι δικό του θέμα Καπέλο

Το δωμάτιο άνω του μετρίου.

Η τσα2 στο τέταρτο που ήμουν μαζί της δεν ενόχλησε. Επεξε ρόλο το ότι δεν είχε κόσμο.

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kerveras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, jon smith και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2018
Μ επεισες αρκετα με την κριτικη σου.Θα την τιμησω συντομα αρκει να μην την σταματησουν ή κανει αρπαχτη και θα φυγει συντομαΚεφάλι σε τοίχο!.Οσο για το οτι περασες καλα μηπως παιζει ρολο και η ηλικια σου.Εγω εχω καβαλησει τα 30 εδω και καιρο.Γενικα οι περισσοτερες γουσταρουν πιτσιρικαδες λογω νεαρου ηλικιας.Να 'σαι καλα μαν
S
SexCartel18
21 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ηλικία, καθαριότητα, σωματοτυπος κ.α., όλα παίζουν ρόλο φίλε.
Εγω ειμαι 24, δεν με λες όμορφο αλλά είμαι γυμναζομαι και και τις περισσότερες φορές πηγαίνω καθαρός.

Κοίτα, όταν οι πιο πολλοί είναι μπάρμπες και η άλλη βλέπει έναν μικρό που προσέχει τον εαυτό του και την σέβεται, τότε και αυτή αν δεν είναι πουτανα στην ψυχή του το ανταποδίδει.

Αυτό πιστεύω εγώ, δεν λέω ότι ισχύει Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2