Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 35 10
Sex Studio 52576
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχει περασει ενας χρονος απο τοτε που εμφανιστηκε αυτη η γυναικα και καθε φορα που την επισκεπτομαι με εκπλησει και παραπανω.Ουκρανη μιλφ Λιλιανα γυρω στα 45,ξανθια ομορφο προσωπο,χαλαρο βυζακι αλλα οχι ασχημο και πολυ δυνατο πισω συστημα με δυνατα ποδια.
Την επισκεφθηκα δυο φορες την προηγουμενη βδομαδα οποτε η ημερομηνια αφορα την πιο προσφατη επισκεψη και στο σημειωματαριο μου βλεπω οτι ειναι η κοπελα που επισκεφθηκα πιο πολλες φορες μες το ΄18 ως τωρα.
50ε για γυμνο τσιμπουκι με 69 ειναι το προγραμμα που παιρνω...

Ακρως θυληκη με ωραια εσωρουχα παντα,γδυθηκε αργα και ξαπλωσε διπλα μου οπου αμεσως πλακωθηκαμε στα βαθια γλωσσοφιλα και με το δαχτυλο μου αρχισα να επεξεργαζομαι το μουνακι της.Εκατσε πανω στην πουτσα μου οπου τριφτηκαμε για ωρα,ρουφηξα δυνατα τις ρωγες της κι αυτη τις δικες μου ,μου΄κανε την πουτσα καγκελο και αρχισε το πολυ ωραιο ρυθμικο τσιμπουκι της με το χαμηλο και βαθυ αρχιδογλειψιμο οπου μαλλον ειναι το βιτσιο της γιατι καθε φορα πρεπει να την σταματησω εγω αλλιως συνεχιζει για ωρα Γλώσσα
Με καβαλησε σε 69 οπου γευτηκα το ομορφο μουνακι της και τη σφιχτη σουφρα της και συνεχισε το βαθυ τσιμπουκι της.Την ξαπλωσα και κανονικα οπου την εγλειψα για ωρα το μουνακι και καυλωσε για τα καλα και μαλιστα με παροτρυνε να της βαζω και δαχτυλο μαζι.

Πρωτη και μοναδικη σταση αυτη απο πανω με τα ποδια της να πατανε στο κρεβατι οπου εκει δινει ρεσιταλ η γυναικα,χτυπιεται σαν χταποδι πανω στην πουτσα σου και δε χορταινει ενω συγχρονως γερνει μπροστα για να μου γλειφει τις ρωγες χωρις να χανει το ρυθμο της.Κοριτσι λαστιχο δηλαδη Σπασίκλας
Αργοτερα της ζητησα να κατεβασει ρυθμο,να ξαπλωσει πανω μου και να κουναει μονο τη λεκανη πανω κατω και σε συνδυασμο με τα γλωσσοφιλα που ριχναμε με εφτασε σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο μες τη μουναρα της.

Συμπερασμα...Ιδιαιτερη περιπτωση,ιερια του σεξ,κανει τα παντα να σε ικανοποιησει,δεν ασχολειται με την ωρα,καυλωνει και η ιδια και το γουσταρει.Εχει μονιμα ανοδικη πορεια απο τοτε που εμφανιστηκε και τολμω να πω οτι για μενα τουλαχιστον ειναι η πιο στανταρ επιλογη για τη βραδυνη βαρδια και την προτεινω ανεπιφυλακτα σε ολους,μιλφακηδες και μη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2018
Όνομα κοπέλας
Λιλιάνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.192
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, Professoras, Blastbeat208 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού