Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 269790
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Καλοκαιρινό βραδάκι Πέμπτης 18/10 με πολλές καύλες για μενα και την κοκκινομάλλα μιλφάρα μου Ναι!Ναι!. Οι επιλογές για την συγκεκριμένη μέρα ήταν 2.Επιλέξαμε το συγκεκριμένο κλαμπ γιατί πλέον απαξιώνουμε εντελώς το 2+2,μιας και σαν μαγαζί πάει από το κακό στο χειρότερο και δεν το έχουμε καμία ανάγκη ΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Ο μάριος μας υποδέχτηκε όπως πάντα με χαμόγελο και κατεβαίνοντας πετύχαμε 2 ωραία ζευγάρια,ενώ στην συνέχεια ήρθαν στο μαγαζί ακόμα 2 πολύ ωραία.Συνολικά ήμασταν καμια 10αρια ζευγάρια στο κλαμπ,τα 5 από τα οποία τα γουστάραμε για παιχνίδι.Παραγγείλαμε δυο συσκευασμένα ποτά τα οποία τις Πέμπτες χρεώνονται 4 ευρώ το καθένα(εξ ου και η τιμή στον τίτλο) Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Μετά από έντονα βλέμματα με τα ζευγάρια που γουστάραμε δεν άργησε να ξεκινήσει το παιχνίδι,κι έτσι πήγαμε σχεδόν όλοι μαζί στο μεγάλο σκοτεινό χωρό μέσα δεξιά.Ξεκινήσαμε τα 4 ζευγάρια χαλαρό παιχνίδι με φασώματα και οι κοπέλες σε λεσβιακό παιχνίδι μεταξύ τους.Ένα ακόμα ζευγάρι είχε κάτσει κοντά μας και μας έπαιρνε μάτι. Μικρό διάλλειμα στον χώρο του μπαρ και η συνέχεια πέχτηκε στο μεσαίο δωμάτιο δίπλα στο μπαρ. Αφού γδυθήκαμε εντελώς εγώ και το καυλιάρικο μιλφ μου ξεκινήσαμε να φασωνόμαστε μεταξύ μας,γλείφοντας εγώ τις βυζάρες της και παίζοντας το υγρό μουνάκι της. Καπού εκεί μπήκαν στον χώρο άλλα δύο ζευγάρια.Γρήγορα οι άντρες άρχισαν να γλείφουν σε όλο το κορμί την δικιά μου και να της κάνουν ένα δυνατό fisting που έδειξε να γουστάρει πολύ ΓλώσσαΓλώσσα.Είχα καβλώσει πάρα πολύ κι έτσι η μία γκόμενα άρχισε να με τσιμπουκώνει ενώ η δικιά μου πιπωνε το δικό της.Ταιριάξαμε πολύ με αυτό το ζευγάρι κι έτσι συνεχίσαμε 4αδα ενώ άλλα 2 ζευγάρια μας έπαιρναν μάτι και φασωνόντουσαν μεταξύ τους. Η μελαχροινή γκόμενα του τύπου με τα ωραία 4αρια βυζιά ήταν πολύ καβλωμένη ενώ και η δικιά μου τσιμπούκωνε άγρια τον δικό της.Εγώ έγλειψα τις βυζάρες της δικιάς του ενώ παράλληλα έπαιζα με τα δάχτυλα την μουνάρα της.Οι φωνές και τα βογγητά τους ακουγόντουσαν σε όλο το κλαμπ Ναι!Ναι!Φορέσαμε καπότες και ξεκινήσαμε να γαμιόμαστε το ένα ζευγάρι δίπλα στο άλλο.Οι γκόμενες γουστάραν τρελά άγριο γαμήσι και ξεσκιστήκαμε για αρκετή ώρα,ώσπου γίναμε όλοι μούσκεμα. Κωλοσκάμπιλα και φτυσίματα έπαιφταν όλη την ώρα,ώσπου έφτασε η ώρα να τις χύσουμε,η δικιά μου τα πήρε από τον τύπο στις βυζάρες της,ενώ εγώ κατέθεσα στο στόμα και τα βυζιά της δικιάς του. Χαλαρώσαμε για λίγο όλοι μαζί και μετά από λίγο εμείς αποχωρήσαμε ενώ τα παιδιά θα συνέχιζαν το παιχνίδι με ακόμα ένα από τα ωραία ζευγάρια που υπήρχαν στο κλαμπ.
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
8 ευρώ/ζευγάρι
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.339
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MoMa76, abcxyz, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού