Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ολια γυρος 2ος. Ο λογος που επιδιωξα 2η συναντηση μαζι της ηταν γιατι ειχαμε αφησει "ανοιχτους λογαριασμους" και γιατι με την 2η φορα εχεις μια πιο γενικη εικονα της κοπελας. Το τελικο συμπερασμα θα το πω στο τελος.

Φτανω στο δωματιο και με υποδεχεται με το παγωμενο Σιβηρικο βλεμμα, κανω προσπαθεια για ενα πεταχτο φυλακι και τραβιεται γιατι την γρατζουνισαν τα γενια μου. Λεω ωχ απο μεσα μου την κατσαμε, στραβα απο το καλημερα μαλλον δεν ειναι σε καλη μερα το κοριτσι. Πηγαινω παντα πλυμενος γιατι δεν θελω να χανω χρονο κανοντας μπανιο αλλα με υπροχρεωσε να ξανακανω με την δικαιολογια "freshen up a litlle bit". Ειχα αρχισει να εκνευριζομαι αλλα το καταπια κι αυτο. Βγαινω και ξεκιναμε, φιλακια αργα αργα γιατι αναβει και δυσκολα το μωρο, παλι δεν ανοιγε το στοματακι της το γνωστο προβλημα και φυσικα μουγκα στη στρουγκα. Χρυση μου αγγλικα ξερεις, μιλα τα τα ρημαδια!!! Θυμός Τρωω ακομα ενα φρενο στο οτι δεν ηθελα να της ρουφαω τα βυζια δυνατα και οχι πολλα χαστουκια στο κωλο. Παρ αυτα το dress code τηρηθηκε 100% αυτη τη φορα πραγμα που με χαροποιησε. Της εβγαλα εγω το φορεμα και εμφανιστηκε η σωματαρα της. Καλως η κακως η κοπελα ειναι απ τις ομορφοτερες, εχει καλα μπουτακια οχι καλαμια, κωλο πιο γεματο πεταχτο που σκυβοντας ειναι χαρμα οφθαλμων, νινακι με χειλια οχι σαν σαλαχια, πισω τρυπα ολοστρογγυλη και το μονο ασχημο ειναι τα σιλικονατα βυζια. Αφου την εγλυψα παντου και για ωρα ηρθε η ωρα της πιπας που ηταν αργη και αισθησιακη με deep throat αλλα χωρις να τον χτυπαει στον λαρυγγα σαν κατι αλλες βλαμμενες. Στο σεξ πηρα πρωτοβουλιες εγω σε οτι σταση ηθελα, εβαλε και τζελ (σιγα μην υγραινοταν απο μονη της) και μονο βλεμματα αλλα μουγκα, στο πρωκτικο την πηρα σε 5 στασεις με τελευταια την reverse cowgirl οπου και τελειωσα. Μεσα σε μιση ωρα ειχαμε γινει και οι 2 μουσκεμα απ τον ιδρωτα οποτε round 2 δυσκολα... Αρχιζει τωρα η επικη βλακεια. Ξαπλωνω και την αγγαλιαζω κοιταζοντας τα ομορφα ματια, την φιλαω και της λεω "γιατι δεν ανοιγεις το στομα σου;" "Στη Ρωσια φιλαμε αλλιως.. " " πως αλλιως; Δειξε μου" . Κι αρχιζει τοτε τα αργα κανονικα πλεον φιλια με το ανοιγει κανονικα το στομα της και φαγαμε ετσι κανα 10λεπτο περιπου αλλα... τι ερεθισμο να νιωσω πλεον. Γιατι βρε κοριτσι μου αφου μπορεις να κανεις κατι δεν το κανεις στην ωρα του; Ντουζ και γεια σας. Της ζητησα και μια καλυτερευση στην τιμη αλλα αρνηθηκε σαν κακο σκυλι. Προς γραφειο: Οι κοπελες να εχουν ρεστα!! Το τελικο συμπερασμα, ειναι μια επαγγελματιας που δεν νιωθει δευτερολεπτο το οτι κανει, απλα να περναει καλα ο πελατης. Ειναι ομως ομορφη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
185€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.966
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, ολεσγιατοπουτσο, Professoras και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού