Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 24 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ολες οι κριτικές είναι ακριβέστατες...
αλλααααααα θα καταθέσω και γω Κ.Δικαστά, διότι το σκηνικό ήταν ανεπανάληπτο και πρέπει το ακροατήριο να ακούσει την εμπειρία μου!
Λοιπόοοοοννννννν το αυτό.....
Το κορίτσι είναι υπέροχο παίδεςΈρωτας
...δέρμα λαμπερό, μουνάκι μοσχομυρωδάτο και καλοσχηματισμένο σαν έφηβης...
...πρόσωπο καθαρό με ματάρες(στη πραγματηκότητα είναι πιο όμορφη από τις φώτο),στόμα και γλωσσίτσα ΠΙΠΙΛΑ...
Γενικά πεντακάθαρο και το μωρό και το δωμάτιο!Καπέλο
Μπράβο στην ομάδα τους!!!
Στο τερέν τώρα...
Με το που χτυπάω πόρτα και μπαίνω μέσα, ΜΠΑΜ γλω/λο κατευθείαν(λέω από μέσα μου τι γίνεται εδώ ρε μαν) πάω να ξεκολλήσω, (γτ ήθελα να τσεκάρω το χώρο και να αφήσω κινητά, γυαλιά κλπ, και η άτιμη να μην με αφήνει, μουγκρητά ήρεμα, ανάσες σιγανές απο τη μύτηκαι δώστου φιλί γεμάτο καρφωτό!!!
(μάγκες χρόνια έχω να δώσω τέτοιο φιλί) πολύ GFE το μωράκι.
Σκέφτομαι εδώ είμαιιιιιιιι...έλα έλα λέω από μέσα μου να δούμε πόσο θα κρατήσει αυτό...(λέω για μια φάση μετά απο κάνα 5λεπτο μήπως το κάνει για να φάει χρόνο?, αλλα αποδείχθηκε ότι δεν ήταν έτσιιιιιι).
Τελικά την αφήνω μετα κόπων και βασάνων και οδεύω προς λουτρό.
Κάνω μπανάκι, βγαίνω και με περιμένει όρθια απο έξω να με γραπώσει ξανά...μπαμ ξανά γλω/λο, (αι στο διάλο λέω απο μέσα μου)
πέσιμο πετσέτας και όρθωμα του παληκαριού μου!
Κατέβασμα αργά αργά και βασανιστηκά προς το παίχταρα και γκλουκ μέσα...ωραίες κινήσεις και δυνάτες(το κατέχει),περιποίηση της γύρω περιοχής και όλα όμορφα.
Τη ξαπλώνω αργότερα και αρχίζει γλύψιμο χεριοδακτύλου με σκοπό να το κατευθύνει στο σημείο της...πιάνω το νόημα και παίρνω πρωτοβουλίαΚεφάλι σε τοίχο! το καρφώνω μέσα και το μωρό έδωσε ένα ρεσιτάλ που αποκλείεται να μην το γούσταρε(τώρα αν όλο αυτό ήταν προσποίηση το κορίτσι είναι ο μέσι και ρονάλτο μαζί)Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Αρκετή ώρα αναλωθήκαμε σε αυτά, οπου ο παιχταρας είχε γίνει λες και έπαιρνε αναβολικά και έκανε χρόνια βάροι σε μέγιστη δύναμηΝαι! , λίγο αργότερα ήρθε το τέλος στο υπέροχο στοματάκι και προσωπάκι της!!!
Ντουζάκι και απο τους 2 και μετά από 3λεπτη συζήτηση χαμούρεμα ξανά...
Τούρμπο again, γλω/λα συνέχεια πέρασμα πόταςκα και αυτή απο πάνω με το στόμα πάντα κολλημένο με το δικό μου!!!
Έτσι ήρθε και το τέλος αργότερα.(1 και μοναδική στάση ααααααλλαααααα ήταν αρκετή για την όλη φάση.
Μια όμορφη-δυνατή εμπειρία, έτσι όπως θα έπρεπε να είναι πάντα σε αυτό το χόμπι που έχουμε επιλέξει, πάντα με θετικό βαθμό!!!

Υ.Γ. Το γραφείο άψογο.
Να είμαστε καλά μάγκες και να γαμάμε καλύτεραΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 15, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.251
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Hikman, ολεσγιατοπουτσο και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2018
Οι κριτικές πέφτουν βροχή. Σκίζει το μωρό.
B
Badwolf035
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1