Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπερα..Αληθεια αμα επαιρνα εναν αναπτηρα και εκαιγα αυτα τα 130 ευρω λιγοτερο θα τα κλαιγα!! Ρε π@@στη αφου πλεον με τοση εμπειρια στον αγοραιο ερωτα καταλαβαινω ποτε παω για κουβα, τι επικοινωνω με το ρημαδι το πρακτορειο??Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Παιζει να μουν ο πρωτος της πελατης, και μακαρι για το καλο ολων των μελων του bou να ειμαι ο τελευταιος..


Προφανως εμφανιση καμια σχεση με τις φωτο. Αυτη τη λαμψη δηλαδη και το καλλιγραμο κορμι με αυτες τις στητες βυζαρες ψαχτε τες σε αλλο βυζιτουδι.. Το βυζι πολυ πεσμενο, με εναν περιεργο τροπο πλακουτσωτο. Αδυνατη γενικα με κωλο ομως πεσμενο. Φατσα οχι ασχημη αλλα με μια εσανς ρωσικης βλαχειας!! Αλλα ας πουμε δεν ειναι εκει το μεγαλυτερο προβλημα..Το προβλημα ακουει στη λεξη ΞΕΠΕΤΑ! Με το που μπηκε λες και τη χρονομετρουσε το γραφειο ποτε θα τελειωσει (και οχι δεν ειχε αλλο πελατη μετα κοβω το π@@τσο μου)Νταξει τα κλασσικα, money pls πριν κλεισω τη πορτα, γδυσιμο στο λεπτο κλπ..Η πιπα δε ειχε πιο πολυ αερα και απο τα σακουλακια Tsakiris Chips!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΤο χερι δεν το αφηνε με τιποτα, ουτε μετα απο δικη μου παρατηρηση... Γλειψιμο αρχιδιων ουτε καν απο τα λιντλ, χειροτερο!Το γαμησι δε οτι πιο κρυο και ξενερωτο υπαρχει...κατω του μετριου, οποια και να ηταν η σταση..Καταθεση στο σωμα οπως λεει και πιο πανω, με μια λεπτομερεια ομως..οχι στο δικο της αλλα στο δικο μου, μετα απο μαλακια που μου εκανε, αφου ειχε βαλει 2 γαλονια τζελ, που απλα ειχε δημιουργησει ενα περιβλημα γυρω απο το πουτσο μου. Σε καποια φαση δεν αισθανομουν το π@@τσο μου..απλα εβλεπα ενα χερι να ανεβοκατεβαινει, σα τοπικη αναισθησια ενα πραμα..Αυτα ειναι τα ρισκα οτν ντεμπουταρεις νεα αφιξη απο γραφειο χωρις κριτικη...

ΥΓ Η ειρωνεια ειναι οτι ρωτησα το πρακτορειο πριν, ποιες ειναι διαθεσιμες?? μου τις ειπε σχεδον ολες, και αντι να παω για σιγουρη λυση Καρινα, ειπα να ρισκαρω. Ρουφα τωρα παπαρακο!!

ΥΓ2 Μολις φευγει βλεπω τη 2η κριτικη (με βαθμο 8) για Μαρτα την οποια ζαχαρωναΕμμμμΧμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, mallias20, undergraund11 και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2018
Τι σου κάνει το pfotoshop ρε πούστη... γιατί όμως δεν την έστειλες πίσω μόλις την είδες?
18 Οκτωβρίου, 2018
Κριμα. καλύτερα να την εστελνες πισω με το που ειδες ότι οι φωτό ηταν μούφα.... παντως ευχαριστούμε για την ενημερωση...
18 Οκτωβρίου, 2018
όμως δεν καταλαβαίνω κατι... γραφεις ότι τηρήθηκαν οι υπηρεσιες που συμφωνήθηκαν με το γραφείο και ότι οι φωτό ηταν ελαφρα επεξεργασμένες αλλά ακριβείς.... αυτό δεν ταιριαζει με τα οσα γραφεις στη κριτική....
18 Οκτωβρίου, 2018
Μια που τη συναντησες, μια που εφυγε(ή τη διωξανε).... Τι ΛΟΤΤΟ ηταν αυτο που σου κατσε
18 Οκτωβρίου, 2018
απ' ότι βλέπω η κριτική σου έπιασε τόπο φίλε, η κοπέλα κόπηκε από το ρόστερ. Κρίμα βέβαια που έπρεπε να καείς για να σωθούν άλλοι.
Για την Καρίνα που λες "σιγουρη λυση" την έχεις δοκιμάσει ; γιατί τόσες μέρες που είναι εδώ δεν γράφει κανείς κριτική ούτε στο τόπικ του glamour που έβαλα σχετική ερώτηση απάντησε κάποιος....
18 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για Καρινα εχουν γραφτει κριτικες.Εχω γραψει κι εγω!Ειναι πολυ καλη!
18 Οκτωβρίου, 2018
Mε τέτοιες φόλες που κυκλοφορούν στην χώρα μας. Θα έπρεπε να γίνεται όπως σε όλα τα επαγγέλματα, πρώτα η δουλειά και μετα η πληρωμή. Ή τα μισά μπροστά, και τα υπόλοιπα στο τέλος. Γερο-μύστης
19 Οκτωβρίου, 2018
α. Δε την εδιωξα ρε φιλε γτ ειχα καυλες και δεν ηξερα οτι απο υπηρεσιες ηταν τοσο ασχημα...και γενικα δε διωχνω απο ψιλοντροπη (μαλακια μου)
β. Η Καρινα ειναι δοκιμασμενη ΔΙΣ και αξιζει
γ."όμως δεν καταλαβαίνω κατι... γραφεις ότι τηρήθηκαν οι υπηρεσιες που συμφωνήθηκαν με το γραφείο και ότι οι φωτό ηταν ελαφρα επεξεργασμένες αλλά ακριβείς.... αυτό δεν ταιριαζει με τα οσα γραφεις στη κριτική...." η αλλη επιλογη λεει και το παλιες μεσα, γι αυτο δε το βαλα..παρ ολα αυτα τηρηθηκε η υπηρεσια δλδ το σεξ

19 Οκτωβρίου, 2018
Δυστυχώς παρ'όλο που οι περισσότεροι την έχουμε πατήσει, συνεχίζουμε να ψωνίζουμε από τα incall παλτά και φυσικά εκείνες λένε ευχαριστώ και εις υγείαν των κορόϊδων. Μπράβο φίλε για το κράξιμο, γλίτωσες αρκετούς. Καλά γαμήσια στη συνέχεια.
19 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όπα άκυρο το ερώτημα, την Darina είχα στο μυαλό μου, έχω φάει ένα κόλλημα με τις φωτό της....
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2