Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βλέποντας τα σχόλια στην προηγούμενη κριτική της κοπέλας και την αδυναμία ευρεσης παραπανω πληροφοριων αποφάσισα να κανω τον κομάντο 9χαχα για το κοινό καλό) και το πολύ πολύ θα την εδιωχνα (ειχα προηγούμενη κακή εμπειρία απο την Dasha....) και θα καθομουνα (εχοντας πληρωσει το hoteli) να δω τις ειδήσεις

Ηρθε ακριβως στην ωρα της ντυμενη τοσο σεμνά και ουσιαστικά κρυβοντας το στηθος της σε βαθμό που νόμισα ότι το πολύ να ηταν 3+. Βλέποντας την αμφιβολία μου με ρωτησε ευγενικά αν τελικά ηθελα να κατσει. Μια προσεκτικότερη ματια όμως με επεισε ότι ηταν τουλάχιστον 4 αρι οπότε της ειπα να κατσει.

Όταν γδύθηκε όμως αποκαλύφθηκε ένα μεγαλοπρεπές φυσικότατο 5 αρι το οποίο στέκεται πολύ καλά στο υψος του (για το μέγεθός του πάντα) .

για να μη παρεξηγηθώ... αναλογιστήτε το βαρος και θα συμφωνήσετε (πιθανόν) ότι για το μέγεθος του στέκεται μια χαρά.

Το σωμα δεν είναι μοντελέ αλλά σε καμία περίπτωση παχουλή. δε τη λες ουτε καν μπαμπατσικη. Εχει απλά μερικά παραπανω κιλά ομοιομορφα στο σωμα 9αλλά ας μου βρει καποιος μοντελέ με πεντάρι φυσικό να παω πρωτος - αντε δευτερος)

Ηλικιακα πρεπει να εινα γυρω στα 30. Το πρόσωπο είναι ελαφρά επεξεργασμένο στις φωτό (στη πραγματικότητα είναι λίγο πιο στρογγυλό)

το στήθος είναι 5αρι κανονικό (αν και σε ορισμένες φωτό το εχουν κανει να δείχνει ακόμα πιο μεγάλο κατι που πραγματικά η κοπέλα δεν το χρειαζεται)

χαλαρή και πολύ επικοινωνιακή (καλα αγγλικά)εννοείται κατά βαση GFE

Στα του αγωνα...

Φιλάει αλλά όχι με γλώσσα κατι που όπως εχω γραψει και σε άλλη κριτική μου δε με νοιαζει και δεν το επιζητω αλλωστε.

Το oral της..... βαθύ ως εκεί που δε παίρνει..... μιλάμε μεχρι το λαρύγγι αλλά σε χαλαρούς ρυθμους.

Ισπανικό.... εχει τα πρόσόντα τι να κανουμε αρα της πάει.

Παίχτηκαν 2 γύροι και δε διαμαρτυρήθηκε σε καμία στιγμή (αλλωστε δε ζήτησα τιποτα extreme)

Θα μείνει για καμια βδομάδα ακόμη και ισως ξαναρθει το Νοέμβρη.

Δεν δειχνει να εχει γραψει χιλόμετρα αλλά αυτό δε με χαλασε.

Το πιο πιθανό να τη ξανατιμήσω στον επόμενο tour της.

στα μείον:

1. δεν εκανε μπανιο πριν το πρωτο γυρο (ειπε ότι ειχε ερθει μπανιαρισμένη) εκανε όμως στο ημίχρονο και στη λήξη
2. ζητησε τα λεφτά πεοκαταβολικά αλλα ισως να εφταιγε καποια προηγούμενη κακή εμπειρία


ένα επιπλέον + ότι στο δευτερο γυρο το παλεψε λίγο όμως αν αργούσα μου ειπε ότι δεν θα με αφηνε στη μεση. (κατι που εκτιμήθηκε γι αυτό τελικα και το "σίγουρα" στο αν θα την ξανασυναντούσα)

Αυτά και ελπίζω να βοήθησα και να ελυσα τις απορίες των συναγωνιστών στα σχόλια στη προηγούμενη κριτική της κοπέλας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
659
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kostis76, nitro28 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2018
Εκ μέρους των βυζολάγνων του μπου σε ευχαριστώ για το κασκαντεριλίκι και την κατατοπιστική κριτική σου τύπε. Μακάρι να είχαμε περισσότερα μέλη σαν εσένα.
P
px75
19 Οκτωβρίου, 2018
XAXA... αντε να φτιαξουμε και σωματείο!!!
19 Οκτωβρίου, 2018
Ναι τωρα ειναι fully booked μεχρι τις 3 το πρωι Κεφάλι σε τοίχο!
20 Οκτωβρίου, 2018
Ήταν στα 130 και τώρα την πήγαν στα 140 την κοπέλα;
20 Οκτωβρίου, 2018
130 είναι με την εκπτωση Viber (-10 euro)
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5