Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την κοπελα τα χουν πει αρκετοι πριν απο εμενα , εν ολιγοις την κοπελα ηθελα να την συναντησω καιρο και αλλη μια φορα που προσπαθησα στο παρελθον δεν ηξερα οτι δεν παει σε σπιτι οποτε δεν κανονιστηκε λογω οτι ηθελα delivery την συγκεκριμενη μερα.
Την καλεσα στο τηλ σημερα στις 2 το μεσημερι δεν απαντησε και της εστειλα στο viber αν ειναι διαθεσιμη για τις 5 το απογευμα μου απαντησε οτι μπορει στο billκαι κανοιστηκε με ενα οκ απο πλευρας μου οποτε επικοινωνια μπαμ μπαμ, ηρθε στο παρα 5 συνεπεστατη ντυμενη οπως της ειχα ζητησει με μαυρα εσωρουχα ζαρτιερες και γοβεςΝαι!
Επικοινωνια αριστη μιας και μιλαει εξαιρετικα την ελλινικη στα πρωτα πεντε λεπτα αφουγραζοτανε και διερευνουσε τι μου αρεσει και μετα αμεσως πηρε πρωτοβουλια να κανει παιχνιδι.
Πιπα σχεδον αριστη (οχι οτι με χαλασε κατι αλλα παντα αφηνουμε το περιθωριο για κατι καλυτερο) ξερει πως και που να γλυφει τελειωμα στο στομα και κουβεντουλα οπου ειναι αρκετα επικοινωνιακη και χαμογελαστη χωρις να τρωει χρονο και με δικη της προτροπη (ενω σκεφτομουν να προσπερασω τον 2ο γυρο) μου λεει να σε γλυψω? ε γλυψε λεω και φτασαμε στο 2μπαλοΓλώσσαΓλώσσα
Για το σεξ δεν θα πω κατι αφου εχουν χιλιοειπωθει και η κοπελα δε λεε οχι σε τιποτα ουτε κανει σπαστικα τυπου οχι εδω μη εδω ποιο μαλακα κλπ
Της αρεσε πολυ που την κοπλιμενταρισα για το εξαιρετικο της σωμα και ελαμψε ολοκληρη οποτε για αλλη μια φορα τα διδαγγματα της κοινης πειρας λενε οτι εχεις και ιδιος μια καλη συμπεριφορα και λες και εναν καλο λογο μονο κερδισμενος βγαινεις δεν χρειαζεται να εχεις νοοτροπια πληρωνω σιγα μη πω και καλη κουβεντα.
Αυτα τολμηστε αφοβα αν ειναι στα γουστα σας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.480
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2018
το τηλ αμα μπορεις τρελε μ
20 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

https://www.lovelist.com.gr/aggelies-sex-ads/maria-6931844449/
B
Badwolf035
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2