Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαίρετε Καπέλο
Τα γνωστά, πάλι με βάλανε σε πειρασμό τα θήλεα, αυτή τη φορά μου γυάλισε η Lesya.
Μετά από την εύκολη συνεννόηση με το γραφείο για το ραντεβού καβαλάω τη μηχανή και να μαι έξω από το χοτέλι.
Ανοίγοντας την πόρτα συναντάω την δεσποινίδα, πρώτη εντύπωση καλή, συμπαθητική κοπέλα με θετική ενέργεια.
Από θέμα εμφάνισης δεν είναι κάτι ιδιαίτερο αλλά για τα δικά μου γούστα την βρήκα ικανοποιητική, πολύ κοντά στις φωτογραφίες μόνο είχε τα μαλλιά βαμμένα σε πιο ανοιχτό ξανθό από ότι στο site του πρακτορείου.
Συστηθήκαμε και μου ανέφερε επίσης ότι τα αγγλικά της δεν είναι τόσο καλά, απάντησα
no ploblema και πράγματι μια χαρά γαμηθήκαμε (εξ ου και ο τίτλος)
Βγάζω τα ρούχα για να πάω στο ντούζ με το που τελειώνω και βγαίνω με περίμενε ακριβώς απέξω και με αρχίζει στους εναγκαλισμούς και στα γλωσσόφιλα.
Αμάν λέω από μέσα μου τούτη δω δε βαστιέται, γονατίζει και αρχίζει ένα πεοθηλασμό στα όρθια,
εδώ αρχίζει το πανηγύρι! Στη συνέχεια πάμε στο κρεβάτι και αρχίζω την εξερεύνηση με τα χείλη και την γλώσσα μου σε όλο το σώμα της για να την δω να ανατριχιάζει και να ανάψουμε για τα καλά.
Όπως καθόμασταν στο κρεβάτι και φιλιόμασταν ξαφνικά ξαπλώνει και αρχίζει πάλι το κλαρίνο ανάσκελα, γυρνάω 69 με μένα από πάνω και αρχίζω την περιποίηση, εδώ να σημειώσω πολύ ωραίο μουνάκι ζουμερό και με πληθωρικά χείλη, την γυρίζω και της ρίχνω ένα σπέσιαλ γλύψιμο να το ευχαριστηθεί.
Σε αυτό το σημείο γυρνάει μόνη της και μου τουρλώνει το άσπρο λαχταριστό κωλαράκι της και αρχίζουμε το πισωκολλητό και πάνω στο γαμήσι γυρνάμε σε μισιονέρυ, εδώ ήταν ακόμα καλύτερα γιατί είχα οπτική επαφή και κάναμε εναλλαγές γλωσσόφιλα, φιλιά στο λαιμό της κλπ ο αγώνας συνεχίστηκε σε αυτή τη στάση μέχρι τέλους.
Καθ όλη τη διάρκεια υπέδειξε εξαιρετικό ζήλο και σωστές πρωτοβουλίες, έκανε τα πάντα να με ευχαριστήσει και το ευχαριστιόταν και η ίδια, δε ξέρω τι να πω μπορεί να ήταν το timming, η χημεία ή να συνωμότησε το σύμπαν να περάσω καλά.
Δε με χάλασε και δε μου έβαλε φρένο πουθενά, τα έχουμε δει και αυτά: μη με πονάς, με γρατζουνάς, τα χέρια σου είναι κρύα και διάφορα άλλα ξενερώματα Μαλακία
Η Lesya δεν έχει σώμα μοντέλου, είναι μπαμπάτσικια στήθος 2μισάρι φυσικό (νισάφι πια με τις πλαστικούρες), είχε λίγο κοιλίτσα που με καύλωσε περισσότερο και κωλάρα άσπρη και παχιά, όπως λέμε για τα αρνάκια, επίσης πολύ ωραίο άσπρο δέρμα με ένα σικ τατού στην ωμοπλάτη που έγραφε stay strong.
Εντάξει όταν λέμε μπαμπάτσικια σε νορμάλ κατάσταση γύρω στα 54 κιλά, κατάφερα και την σήκωσα (όρθια) για να διαπιστώσω το βάρος της.
Σημειώνω τα εξής ήταν πολύ ζεστή και φιλική (τουλάχιστον μαζί μου) μου έδωσε καθαρή πετσέτα, με σκούπισε μόλις βγήκα από το ντούς, έβαλε chill out μουσική να φτιάξει ατμόσφαιρα, μου έδωσε κλειστό μπουκάλι νερό να συνέλθω Γερο-μύστης, έβγαλε το προφυλακτικό απαλά με μωρομάντηλο, μετά από το ντούζ με δική της πρωτοβουλία μου έκανε ένα αρκετά καλό αισθησιακό μασαζάκι, χωρίς επιπλέον χρέωση και γενικά έκανε ότι μπορούσε για να με περιποιηθεί.
Τέλος έκατσε στα πόδια μου και μου έλεγε πόσο της αρέσουν οι Έλληνες και διάφορα καυλιάρικα ναζάκια και κοπλιμέντα, έτσι τελείωσε το ραντεβού.
Την φίλησα και αποχώρησα με ένα τεράστιο χαμόγελο.
Αξίζει ένα μπράβο και ένα 10' για τη συμμετοχή!
Αυτά τα ολίγα και ευχαριστώ όσους ανάγνωσαν την εμπειρία μου Ματάκι

ΥΓ. Εντάξει το ξέρω υπάρχουν διαφορετικές γνώμες από συναγωνιστές, σεβαστές και αυτές Χαμόγελο
Μαστιγώστε με, αλείψτε με πίσσα και πούπουλα αλλά τι να κάνω βρε “παιδιά” να απολογηθώ γιατί έχω τα δικά μου πρότυπα γυναίκας και δεν συμβιβάζομαι με την εποχή που ζω;
ή να απολογηθώ που μου έκανε ένα γαμήσι από τα καλύτερα ever;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
rodriguez96
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
7.274
Πόντοι:
9.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, vltepdr, alpula και 47 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2018
Να μας γράψεις όλου στα αρχίδια σου και να συνεχίσεις να γράφεις τις εμπειρίες σου Καπέλο
17 Οκτωβρίου, 2018
Φίλτατε, οι φωτος είναι επεξεργασμένες ως προς τι?
17 Οκτωβρίου, 2018
Καλε μου φιλε , κατι τετοιες συναντησεις χαραζονται στο μυαλο μας για παντα και δεν ξεχνιουνται ...
Και δεν μου φανηκε για "γαμισι" ποιο πολυ σαν να εκανες ερωτα με την κοπελα σου μου φανηκε ..αλλα μην βγει παρα εξω
ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ απο μενα
E
Excalibur
17 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λοιπόν για να είμαι ακριβής και να μην έχω σουξου μουξου έβαλα ελαφρώς επεξεργασμένες
1ον το μαλλιά είναι πιο ξανθά (βαμμένα) από τις φώτο, πιστεύω στις φώτο τις πάνε πιο πολύ
2ον το χρώμα του δέρματος είναι πιο σκούρο στις φώτο από κοντά είναι πιο άσπρο, το λέω μετά βεβαιότητας γιατί έκλεισα μέρα το ραντεβού.
18 Οκτωβρίου, 2018
Επειδη κι εγω ανηξω στην ιδια συνομοταξια με σενα θα σου πω οτι αυτα τα κοριτσια με το συγκεκριμενο σωματοτυπο κανουν το καλυτερο γαμησι κι οχι μονο
Πολυ καλη η κριτικη σου!!!

Γραφεις εξυπνα και μου το περασες σαν εικονα.
Θελω μονο να μου πεις αν στο θεμα της ωρας ειναι
πολυ τυπικες.Αν περασουν 15' απο το κλεισιμο της ωρας
μπορει να σε χρεωσει η να σε υποχρεωσει να .......τελειωνεις
S
SexCartel18
19 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε για αυτό δεν ξέρω ακριβώς, επειδή μου άρεσε και ξανάκλεισα ραντεβού όχι στο incall αλλά σε άλλο ξενοδοχείο της περιοχής διαπίστωσα ότι ήταν χαλαρή στη ώρα δεν με πίεσε να φύγουμε.
τώρα αν είναι 10 ή 15 λεπτά δεν μπορώ να σου πω ακριβώς.
Πάντως η κοπέλα τα "σπάει" στο γαμήσι Ναι!
20 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ ευχαριστω για την απαντηση σου.Ενα τελευταιο γιατι σε ζαλισα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Πες μου διαφορα incall με outcall τι σημαινει.Και αν στα 120 σε καποιο απο τις 2 επιλογες συμπεριλαμβανεται και το ξενοδοχειο στην τιμη που ζηταει η συνοδος
S
SexCartel18
20 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Incall πας στο ξενοδοχείο που μένουν (χάλια) και πληρώνεις μόνο τις "υπηρεσίες"
Outcall πας σε όποιο ξενοδοχείο σου αρέσει πληρώνεις το δωμάτιο του ξενοδοχείου 20-25 ευρώ και λες στο γραφείο να στη στείλουν εκεί, στη κοπέλα δίνεις τα ίδια.
ΔΕΝ λέμε ονόματα ξενοδοχείων Γλώσσα
21 Οκτωβρίου, 2018
Σ ευχαριστω για την απαντηση σου.Δεν μπορω να σου στειλω pm ακομα γιατι μ εχει κλειδωμενο ο administrator λογω νεας εγγραφης.Εχω γραψει μονο 1 κριτικη
Να δουμε ποτε θα μου δωσουν το ελευθερο...
S
SexCartel18
28 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η λες να ερθει σπιτι σου και πληρωνεις μονο την κοπελα
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2