Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνήθως όταν περνάμε καλά ευχαριστούμε την κοπέλα το γραφείο η και τα 2.Εγω θα πάω με την μειοψηφία ευχαριστώντας τον yourlover που με "προίκα" την κριτική του (ο μόνος που έχει γράψει για την Αλεξα ως τώρα αλλά η εμπειρία και η αξιοπιστία του βάζει Κάτω 1000 κριτικές)αποφάσισα να πάρω την εν λόγω νεαράΓλώσσα Έρχεται στην ώρα της με μαύρο μακρύ φόρεμα και ψηλοτάκουνα γόβεςΈρωτας την ρώτησα αν μιλά αγγλικά και μου είπε ναι.Μου ζήτησε κατευθείαν τα λεφτά ξαφνιάστηκα γιατί όσες έχω πάρει ως τώρα δεν το έχουν ξανακάνει.Η εμφάνιση της όπως περιέγραψε ο yourlover εντυπωσιακή!Πήγε στο μπάνιο για λίγα λεπτά δεν άκουσα νερό να τρέχει βγήκε μετά από λίγο πάνω στις γόβες της γυμνή με μαύρες ζαρτιέρες κοιλιακοί πέτρα σφιχτός κώλος και στήθος λαμπάδα πραγματική!Ήθελε να κάνει ατμοσφαιρα άναψε την λεντοταινια στην οροφή έβαλε ηλεκτρονική μουσική στο κινητό της και αρχιζε να λικινιζεται στο ρυθμό κοιτώντας το είδωλο της στον καθρέπτη!Ένιωθα σαν να μαι σε στριπτιζαδικο στα πριβέ με την πιο μου@@@α του μαγαζιού!Ξαπλώνει δίπλα μου πέφτουν τα πρώτα φιλιά(δεν είχε αγκίστρι yourloverΜεγάλο χαμόγελο)αρχίζει να με φιλά παντού και τον παίρνει στο στόμα σε μία πίπα απολαυστική που δεν ήθελα να τελειώσει Ναι!της ζήτησα 69 αλλά δεν μου κανε το χατήριΚεφάλι σε τοίχο! συνέχισε την πίπα και όταν ένιωσα ότι τελειώνω τον έβγαλα απτό στόμα της και της τα ριξα στα μικρά στητα βυζάκια της!Δεν πήγε στο μπάνιο παρά σκούπισε τα σκάγια με πετσέτα το χε πει και ο yourlover έχει ένα θεματάκι με το μπάνιο!
Πάω στο μπάνιο επιστρέφω την βλέπω να χορεύει μπροστά στον καθρέπτη κουνώντας τα χέρια δεξιά αριστερά σαν ναι σε rave party!Δεν το πίστευα ότι ζούσα όλο αυτό να βλέπεις μια τέτοια γυναικάρα να λικνιζεται μπροστά σου στον καθρέπτη να τρίβεται πάνω σου να την φιλάς να χαϊδεύεις το καλλιγραμο κορμί τηςΓλώσσα Μετά πάλι πίπα απίστευτο mouthfucking full deepthroat ανεβαίνει πάνω μου αρχίζει να χοροπηδάει σαν ξαναμμενη είχα αφεθεί και αυτή χοροπηδαγε ανελέητα στην τσαπού μουΚατσικογάμης μετά πισωκολλητό όπου όπως είπε ξανά ο yourlover ούρλιαζε και με παροτρινε να της ριχνω κωλοσκαμπιλα την σηκώνω την βάζω στο καθρέπτη όρθια και την καρφωνω με όση δύναμη είχα η γκόμενα ψοφαει για σεξ της λέω να αλλάξουμε στάση παίρνει ένα μαξιλάρι το βάζει στο έδαφος και γονατίζει πάω από πίσω και ξανά κάρφωμα ουρλιαχτά κωλοσκαμπιλα νιώθω ότι τελειώνω σηκώνομαι βγάζω την καποτα και της λουζω την πλάτη βλέποντας την να απολαμβάνει!Μου ζήτησε να την σκουπισω στην πλάτη με πετσέτα είχαν μείνει 10 λεπτά αγχωθηκε γιατί είχε κλείσει το κινητό της από μπαταρία και δεν μπορούσε να ειδοποιήσει τον οδηγό την καθησυχασα λέγοντας ότι είμαστε εντός χρόνου μου λέει you are nice man ντύθηκε με φίλησε και έφυγε.Εν κατακλείδι ο yourlover έπεσε μέσα σε όλα γι'αυτό και τον ευχαριστώ Προσκύνημαεξ ου και ο τίτλος η τύπισσα είναι μανεκέν σαν αυτές που βλέπουμε σε πριβέ party οργίων σε κλάμπ με κουστουματους φραγκατους και διμετρα πανέμορφα μοντέλα!Τα δίνει όλα στο σεξ όσοι έχετε αντοχές για αχαλίνωτο σεξ pse σπεύσατε να τιμήσετε το σκυλί του πολέμου και εύχομαι να περάσετε το ίδιο και καλύτερα όπως εγώ και ο yourlover(λοξιγκα θα χει ο άνθρωπος με τόση αναφορά χαχα)Καλά να περνάτε γλυκαθηκα στον κόσμο των εσκορτ να δω πως θα ξεκοψω πρίν χάσω όλο μου το βιόςΧαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2018
Μα καλά, βασισμένος στην κριτική μου πέρασες σούπερ και δεν ανέφερες το όνομα μου ούτε μια φορά? Είναι πράγματα αυτά????
Χαχαχαχαχα!!!
Χαίρομαι που βοήθησα. Να περνάς καλά!
17 Οκτωβρίου, 2018
clone wars
17 Οκτωβρίου, 2018
Το ότι δεν κάνει μπάνιο και απλά σκουπιζεται με μια πετσέτα είναι θέμα. Να είσαι ο επόμενος πελάτης να της γλύφεις το στήθος, εκεί που εχυσε ο συναγωνιστής πριν λιγο.
17 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ "δάσκαλε" θα μπαίνω στο προφίλ σου να βλέπω για να αποφεύγω κακοτοπιές και να βρίσκω νέα στανταράκια!Είσαι ο "μπουσουλας" μου και το "προτυπο" μου στους εσκορτάκηδες χαχαχα!Υ.γ εκτός από πρακτικές είναι και ευανάγνωστες οι κριτικές σου!Κιεσυ να περνάς καλά για να περνάμε κιεμεις μετά χαχαχα!
17 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν τον αντιγράφω απλά βαδίζω στα χνάρια του..!
18 Οκτωβρίου, 2018
The empire strikes back
20 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ισχύει savkon
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7