Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκέπτομαι τον οίκο και με υποδέχεται η ευγενική κυρία η οποία μου ανακοινώνει πως βάρδια ήταν ούτε 1 ούτε 2 αλλά 4 Ναι! κοπέλες. Μου παρουσιάζονται οι 3 και με ρωτάει αν θα περιμένω να δω και την 4η που ήταν σε δωμάτιο. Αποφασίζω να μην περιμένω και να περάσω με την Ντιάνα. Είναι μικρούλα, chubby, μαύρο μακρύ(ως τον κώλο)μαλλί, μπλε μάτια και πλούσιο στήθος συνοδευόμενο από τέλειο πεταχτό κωλαράκι...
Η υπηρεσία με οδηγεί στο δωμάτιο και μου φέρνει και σφραγισμένη πετσέτα. Ο χώρος καθαρότατος, με σωστό φωτισμό, το παράθυρο ήταν ανοιχτό για φυσικό αερισμό (εκείνη την ώρα το έκλεισε η κυρία), TV που όμως είχε γίνει παύση και δεν έπαιζε τα επιμορφωτικά βιντεάκια που φαινόταν φορτωμένα.
Το μωρό εισέρχεται στο δωμάτιο. Κάθεται δίπλα μου και αρχίζει τα χαδάκια. Εδώ να σημειώσω ότι μιλάει μόνο λίγα Αγγλικά κι από Ελληνικά ξέρει μόνο την λέξη "προφυλακτικό" προκειμένου να συνεννοηθεί για το τι πίπα θα σας κάνει. Κάνει πολλά χάδια κλπ,δεν βιάζεται να μπει στην πίπα,σε σημείο που φοβήθηκα ότι θα έχουμε θέμα με τον χρόνο. Αλλά φυσικά η υπηρεσία δεν ενοχλεί, ποτέ δεν μ έχουν πιέσει από θέμα χρόνου στο συγκεκριμένο στούντιο. Αν και νέα(στο επάγγελμα), στο στοματικό είναι πολύ καλή χωρίς να σε πονάει. Στο σεξ κάθεται να της το βάλεις εσύ και της αρέσουν τα φιλιά και τα χάδια. Για GFE είναι πολύ καλή επιλογή αν σας αρέσει ο σωματότυπος της. Δυνατό της σημείο θεωρώ το στήθος και το κωλαράκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
631
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elizabeth32, ThE, oti na nai και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού