Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάθοδο για άλλη μια φορά στη Μεταξουπολη με στόχο αρχικά άλλη κοπέλα.Αφου δεν την βρήκα έψαξα για άλλο στόχο και θυμήθηκα ότι ήθελα να πάρω κάποια στιγμή και την μιλφαρα Ρωσίδα Μαρίνα.Ετσι μπαίνω στον οίκο και η τσα2 παρουσιάζει τις δύο που παίζουν εκεί Ειρήνη και Μαρίνα.Την πρώτη την είχα δοκιμάσει πρόσφατα οπότε ήταν η σειρά της Μαρίνας.Μαρινα λοιπόν μια Ρωσίδα γύρω στα πενήντα, ξανθιά, μέτρια φάτσα και σώμα για την ηλικία της καλό υποδεέστερο βέβαια της Ειρήνης.Προγραμμα ελ,στομ τελειωτικό,69 κλπ.Εδωσα το δεκαρικο και μπήκα στο δωμάτιο το οποίο αν και φαινομενικά καθαρό είχε μια μποχα λογικά λόγω ότι είχε σφουγγαριστει πρόσφατα με βρώμικο νερό...Γδυθηκα και περίμενα τη μιλφαρα.Δεν άργησε να έρθει και αμέσως άρχισε να γδυνεται.Προκατ κάνει αρχικά γλυψιμο του λαιμού και του στήθους μου και στη συνέχεια κατεβαίνει προς τα κάτω και περιποιείται μπαλάκια αρκετά καλά.Γλυφει και λίγο πιο κάτω... Λογικά δίνει και γλωσσοφιλα αλλά εγώ δεν δοκίμασα ούτε κατά διάνοια.Τεσπα ρώτησε για την πίπα και της είπα να βάλει ποτα δεν το ρισκαρα.Η πίπα της βαθειά και δυναμική με λίγο δόντι πάντως το πάει όλο μέσα και δεν είχε θέμα να της σπρώχνω το κεφάλι.Απο διάρκεια τα προκαταρκτικά και η πίπα σε ρυθμούς Μεταξιού.Στο κυρίως την πήρα στα τέσσερα και την σφυροκοπησα μέχρι να έρθει το τέλος παράλληλα με σκαμπιλακια στα κωλομερια της.Μου έδωσε μαντηλάκι να σκουπιστω ντύθηκε και με αποχαιρέτησε.
Συμπερασματικά είναι μια καλή κατάθεση ειδικά για όποιον εκμεταλλευτεί όλες τις παρεχόμενες υπηρεσίες.Εγω τόσο κασκαντέρ δεν είμαι αλλά και πάλι έμεινα ευχαριστημένος για το δεκαρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού