Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 167960
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το μαγαζί κλασικά για σαββατόβραδο ήτανε γεμάτο πολύς κόσμος πολλές κορασίδες αλλά οι γυναικες μάλλον δεν θέλουν να δουλέψουν βαριούνται ή ήταν κουρασμένος λόγω ότι φτάσαμε με τον κολλητό μου 2 ώρα το βράδυ
Εμείς περάσαμε καλά

Το σέρβις αψογο μας έβαλε σε καναπέ αλλά και που μας έβαλε δεν ήρθαν και πάρα πολλές δυστυχώς κοπέλες σε εμάς

Στα ποτά έβαλα 8 γιατί ήταν ραγισμενο το ποτήρι μου και μου το αντικαταστήσανε άμεσα.. Πήραμε και τη προσφορά 3 χωροι και ένα ποτό ο καθένας μας με 20€

Στα ροστερ είχα 3 μάρκες οι οποίες έπρεπε να ξεκλειδώσουν την ερωτική μου ζώνη πήρα ένα χορό τη νταρια Ρουμάνα με ωραίο σώμα σφιχτό και μικρό βυζι

Καπάκι πήρα κυρά τρελό μωρό από Ουκρανία και με μικρό βυζι και αυτή

Ο κολλητός εν το μετάξι πήρε μια σινθια ή κάπως έτσι Ρωσίδα cougar αδύνατο χώρις βυζι έκανε τρεις χώρους μαζί της και ένα prive στο οποίο όταν γύρισε είχε ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά μετά αυτή ξανά ήρθε στο τραπέζι μας πήγε στον κολλητό μου και μου την έκανε πάσα και μου λέει πήγαινε για χορό μαζί της μου είχε μείνει μια κάρτα τσουπ δεν μπορώ να πω ώραια παρουσία μόλις χουφτωνω λόγω κόλω να τα μας ξενερώνω μια ήτανε σφυχτος μια νερομπλουκι και το βυζι της ήτανε σαν τηγανιτό αυγό και αφού τελειώνουμε το χορό μου λέει πάμε price να με γαμησεις της λέω όχι πάμε. όχι.παμε όχι μου λέει γιατί δεν θέλεις όχι δεν θέλω αφού είχα ξενερώσει πήγα πίσω στο τραπέζι στο δρόμο για το τραπέζι τσουπ μια κορασίδα η Κάρλα μια Ρουμάνα με μεγάλο κολο μου πιάνει το εργαλείο και μου λέει πάμε για χορό φυγαμε της λέω και εκεί που χουφτωνω με κάνει τούρμπο βάζω το χέρι μου πανω από το στριγκακι τις και της άρεσε πολύ γυρνάει σε reverse cowgirl και κάνει τουερκ ππωωωωω τι κάνει το μουνι ρε παιδια και μετά μου λέει ξερεις τι θα ήτανε ωραιο να με Κατσικογάμης σε αυτή τη στάση πάμε πριβε πάμε τις λέω και εκεί έφαγα τη πρώτη φάπα μιας και το prive είναι 50 με 70 και 100 και περνώ το πριβε τον 70 που είναι το παλιό τον 80 η γκόμενά φοβερή ΜαλακίαΚατσικογάμηςείχαμε από όλα και μετά από 35 λεπτά έπρεπε να βγούμε μπράβο στο κορίτσι θα τα ξαναπούμε
Άρα απολογισμός 70 και 20 90 εγω και 100και 20 ο φίλος μου 210 για σαββατόβραδο μετά σου λέει κρίση
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
40
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, vendeta7, STAVROS6969 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού