Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10
Call-Girls 27551
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
τα γουστα ειναι υποκειμενικα στις γυναικες,αλλα εαν καποιος θελει να γαμησει μια γυναικα σαν αυτες στις ταινιες πορνο παει με την ιρινα!!!βυζιααααα μεγαλα πλαστικα αλλα πολυ ωραια, προσωπο καυλωτικο, ματια γατας χειλη για πιπες,κορμι φιτ! γενικοτερα ενα καυλωτικο συνολο φτιαγμενο για pse καταστασεις!!!

η συναντηση στα χανια ,σε αλλη ημερ/νια, σε ωραιο ξενοδοχειο σε ωραιο ανετο δωματιο.η επικοινωνια ευκολη με 3 σμσ .η κοπελα με υποδεχτηκε με ζαρτιερες γοβες κλπ κλπ οπως ζητησα.και αφου πληρωσα,χωρις να το ζητησει και εκανα και ντουζ,ξεκινησε η πορνοταινια!!γλωσσοφιλα βαθια!πιπα υγρη βαθια χωρις χερια να σε κοιταει και στα ματια.στησιμο στα 4 και σκισημο με το βρακι στα γονατα !!να την πηδας Κατσικογάμης να αναστεναζει και να της χτυπας και κωλοσκαμπιλα και να καυλωνει κι αλλο!!!τελος πρωτου γυρου στις βυζαρες της..μετα ντουζ μασαζ με κατι κρεμες χαλαρωτικο και σε λιγο να σου γλύφει το αυτί και να στον παιζει ..με το που σηκωνετε τον εξαφανιζει μεσα στο στομα της !!ιεραποστολικο μετα αυτη απο επανω και αλλες στασεις που δεν θυμαμαι και τελος παλι στις βυζαρες της!!ουτε που κοιταξε ρολόι..για εμενα αψογη!τα τιμαει τα χρημτατα!την χρωσταγα στην κοπελα αυτη την κριτικη..θα χαρω πολυ να την συναντησω και εαν κανει και αναλ ακομα καλυτερα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.130
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, jim28, doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2018
μάλλον έχεις πολύ καιρό που πήγες με την συγκεκριμένη γιατί τώρα δεν παίζει κάτι τέτοιο. πολύ βήτα κατηγορία η κυρία. εμφανισιακά έχει σπάσει πολύ και από υπηρεσίες άσε καλύτερα!!!
17 Οκτωβρίου, 2018
τι να σ πω..εχω να παω κανενα χρονο αλλα την εχω παρει 4-5 φορες και ηταν σε ολες αψογη στη συμπεριφορα και στο σερβις!!!!τωρα στο εαν εχει σπασει τα γουστα ειναι υποκειμενικα,εμενα μια χαρα καυλα μ φαινεται..προστυχη γυναικα για σκληρα πραγματα οχι πιπινι για ερωτες..αποψη μ παντα!!
01 Δεκεμβρίου, 2018
Καλησπέρα, επειδή είμαι καινούργιος και δεν ξερω, μηπως θα ήταν εύκολο να μου πείτε πως θα επικοινωνήσω με την κοπέλα? Δεν βλέπω να υπάρχει κάποιο προφίλ ή κάτι άλλο.

Ευχαριστώ πολυ
17 Δεκεμβρίου, 2018
Υπάρχει τρόπος να επικοινωνήσουμε με την κοπέλα? Επειδή είμαι καινούργιος, κάθε βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη.

Ευχαριστώ.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4