Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η μόνη μου προηγούμενη φορά με Ασιάτισσα ήταν πριν 20 χρόνια στο Bali μια κακομοίρα που ακόμα το μετανιώνω. Από τότε που βγήκε το Miami Vice (η ταινία) το 2006, με είχε καυλώσει η κινέζα που έπαιζε. Έτσι, μου είχε καρφωθεί στο μυαλό να πάω με μια όμορφη Ασιάτισσα κάποια στιγμή. Διαβάζοντας τις κριτικές, είπα να το δοκιμάσω, παρότι η Ruslana δεν είναι καθαρόαιμη Ασιάτισσα.

Η Ruslana είναι μια γυναίκα 34 ετών, που σε λίγες μέρες κλείνει τα 35 (τα στοιχεία βρίσκονται εύκολα από τα links που έχει το άλλο της profile εδώ, και μου τα επιβεβαίωσε και η ίδια). Είναι κοσμογυρισμένη, μοντέλο (νυν και πρώην), και πολύ έξυπνη. Πάμε...

Εμφάνιση (πρόσωπο) - 7: Καθαρά υποκειμενικό, καθώς μιλάμε για ειδική κατηγορία στην οποία εμείς οι Έλληνες δεν έχουμε βάση σύγκρισης. Εμένα πάντως μου άρεσαν τα μάτια της πολύ, και μου θύμισε όντως την Li Gong από το Miami Vice όπως ήταν τότε στην ταινία. https://www.imdb.com/name/nm0000084/?ref_=tt_cl_t3

Εμφάνιση (σώμα) - 7: Μοντελέ 35 ετών. Μακριά πόδια, με συνολικό ύψος γύρω στο 1,78, με ωραίο αλλά flat κώλο (που τον δίνει με +50), ο οποίος όμως μεταμορφώνεται όμορφα όταν στήνεται στα 4. Ωραία άκρα. Μικρό βυζί, με ωραία ρόγα, με ελαφρά πτώση. Πάνω κάτω ότι βλέπετε στις φωτογραφίες εδώ από το 2012 https://www.indexxx.com/models/23083/rumiko-a/

Γενική συμπεριφορά - 9: Το μόνο που με χάλασε ήταν ότι μύριζε η ανάσα της αλκοόλ όταν μπήκε στο δωμάτιο, αλλά αυτό δεν φάνηκε στην συμπεριφορά της. "Γατούλα" στα τριψίματα, πολύ καλό social, με κίνδυνο να κάνεις μεγάλη κουβέντα, φιλική και ευγενική. Νομίζω θα ήταν πολύ καλή για Long Term Booking. Κοσμογυρισμένη, έξυπνη γυναίκα.

Επικοινωνία - 9: Πάρα πολύ καλά Αγγλικά, για πολλές ώρες κουβέντα.

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή - 9: Η συνάντηση είχε μόνο ένα γύρο, με δική μου απόφαση, καθώς ο οργασμός μου ήταν πολύ δυνατός και με εξάντλησε, και δεν μπορούσα να φορτώσω για 2ο γύρο στη μια ώρα. Ξεκίνησε με μια πάρα πολύ καλή πίπα, αριστοτεχνική, και μετά ακολούθησε πολύ καυλιάρικο όρθιο πισωκολλητό στον καθρέφτη, doggy στο κρεβάτι, και οριζόντιο πισωκολλητό με εμένα από πάνω να καρφώνω αργά και βαθειά, κρατώντας την από τον σβέρκο. Δεν ξέρω εάν έχυσε, αλλά όταν τραβήχτηκα ήταν μούσκεμα. Όταν έφτασα στο παρά 1, γονατιστός στο κρεββάτι, την έβαλα ξαπλωμένη στο πλάι με το πρόσωπο μπροστά στο καυλί μου να με πιπώνει, και με λίγο βαθύ mouthfucking της έδωσα την μεγάλη κάβα που είχα κρατήσει στο στόμα (+30) - ο οργασμός μου κράτησε πολύ ώρα και εκείνη συνέχιζε μέχρι να σταματήσω. Κατόπιν σηκώθηκε να πάει να πλυθεί, και τα είχε καταπιεί.

Σχέση απόδοσης/τιμής - 8: Είναι ειδική κατηγορία. Εάν γουστάρεις Γιαπωνέζες, Κινέζες, κλπ., μια χαρά. Αλλά είναι γυναίκα, όχι κοριτσάκι. Ξέρει την δουλειά, και εάν της φερθείς ωραία, θα περάσεις πολύ καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Athens
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
5.062
Πόντοι:
18.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Truthos, xontrosee, Rokko28 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2018
Και εγώ ρε φίλε είχα κολλήσει πριν από 20 χρόνια με μια μασατζου .
Τώρα προσπαθείς να ενώσεις τη γκομενα που σε τρέλανε στην ταινία με το μπαζο τη rouslana που μου ήρθε άπλυτη , λιώμα κ σαν τη γυφτισα . Και συγνώμη κιόλας αλλα αυτη την ειδική κατηγορία που λες εγώ το λεω απλά και πάλι μπαζο .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1