Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αρίνα είναι μια κοπέλα που βρίσκεται αρκετό καιρό στα σπίτια της οδού Φυλής. Πολλές φορές την συνάντησα στους οίκους άλλα κάτι στριφνό στην παρουσία της ιδίως στην έκφραση του προσώπου της με κρατούσε μακριά της. Έχει όμορφα μακριά ξανθά μαλλιά λεπτό υπέροχο κορμί, ειναι ωραια κοπέλα.
Σε μια από τις βόλτες εδώ και δύο τρεις μήνες περίπου αποφάσισα να ρισκάρω γευομενος την παρέα της. Την συναντησα στοΦυλης72 στην δευτερη βαρδια εκτοτε την συναντω και στο παραδιπλανο στην Φωκαιας.
Η τσατσά δέχθηκε με χαρά το εικοσαρικο ευχόμενος να έχει καλή δουλειά μιας κ ήμουν ο πρώτος πελάτης της βάρδιας.
Γδύθηκα ξάπλωσα και περίμενα την παρέα της "στριφνής" παρουσίας του σαλοναρισματος. Ήρθε... με μια λεπτή θηλυκότητα και μια ευγενική ζεστασιά με αγκάλιασε και ξάπλωσε το καλιγραμο κορμί της πάνω μου η ζεστασιά της και η χάρη της με πέρασαν αυτόματα σε άλλη διάσταση. Προσπάθησε να μαζέψει τα μακριά λεπτά ξανθά μαλλιά της για να μην με ενοχλούν ενώ το βλέμμα της χόρευε αντικρίζοντας τα χαρούμενα μάτια μου, τα χείλη της με πλησίασαν και γευτικα την θαλπωρή των φιλιών της ενώ με αγκάλιασε χαϊδεύοντας με. Δεν άργησαν τα δάχτυλα της να αγγίξουν τον πούτσο μου ο οποίος άρχισε να σπάρταρα με δυνατές καυλες στο άγγιγμα της. Το βλεμμα της Αρινας είναι αυστηρό θλιμενο απόμακρο άλλα και απίστευτα φωτεινό ερωτικό αν σε αφήσει να δεις μέσα της. Αργά κατέβηκε προς τα κάτω και πήρε τον πούτσο μου ανάμεσα στα χείλη της μέσα στο στόμα της Όπως καμία άλλη ποτέ, η ικανότητα της αυτή είναι θείο χάρισμα. Άλλη μια ευχάριστη και απρόσμενη απογείωση από την Αρίνα . Αφέθηκα έτσι για όσο περισσότερο άντεχα. Θέλησα να γευτώ το μουνάκι της ισως το πιο καλοσχηματισμενο μουνάκι σίγουρα από τα πιο όμορφα... Πόσο δε όταν της σηκώνεις τα δύο πόδια ανοιχτά και το έχεις μπροστά σου να το γευτείς να το θαυμάζεις!! Είναι πραγματικά υπέροχη η εικόνα να γλύφεις αυτό το μοναδικό μουνάκι και να κοιτάζεις την Αρίνα στα ματια. Μέσα της η αίσθηση πολύ ζέστη με αγκαλιές και με δυνατότητα πολλών στάσεων. Απίστευτα όμορφα να είσαι μέσα της και να αγκαλιάζεις το αλαβαστρινο δεκτικό κορμί της.

Έκτοτε την έχω συναντήσει δύο τρεις φορές ακόμη. Πάντα υπεροχη παντα μοναδική μια αληθινή Κυρία.

Καλή συνέχεια σε όλους.

Αυτά από εμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Αρίνα
mela33
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.348
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patpatpatman, Επιρρεπής, Gingos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού