Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φεύγοντας από Αθήνα μέσω Καβάλας είπα να συναντήσω την Ζανέτ που μου είχε ανάψει τα λαμπάκια με την στολή μπατσίνας που είχε φορέσει πριν 4-5 μέρες πριν την συναντήσω.

Σχετικά πρωί φτάνω στο στούντιο - πάρκινγκ εύκολο - έχει άπλετο χώρο πίσω για το αυτοκίνητο, αν είναι μεσιμέρι μπορεί να σας καθυστερήσει λίγο η είσοδος γτ έχει ουρά για το ποτάμι.

Μπαίνω στην είσοδο, ξεκινάω να ανεβαίνω σκαλιά, περιμένοντας να βρω κάποια πινακίδα σε πόρτα γτ πήγαινα πρώτη φορά, τελικά δεν είχε, έφτασα τέρμα πάνω στην πιο σκοτεινή πόρτα, ανάβω φακό μήπως είχε τίποτα λέω ας χτυπήσω και μπήκα χωρίς να κλείσω φακό Μεγάλο χαμόγελο

Η τσα2 πολύ ευγενική και χαμογελασστή, δεν γέλασσε με τον μλκα με τον φακό και να γελούσε δεν θα είχα πρόβλημα, τέσπα. Μου μιλάει για την Ζανέτ, της λέω την έχω δει, λέω ας δώσω 60 χωρίς να ζητήσω κάτι ιδιαίτερο και με συνόδεψε μέχρι το δωμάτιο. Φεύγοντας ξανά χαμογελαστή και ευγενική.Καπέλο

Το δωμάτιο λουξ πραγματικά, δεν θα μπορούσα να ζητήσω κάτι καλύτερο και καθαρό αλλά ήταν αρκετά πρωί. Γδύθηκα, δεν είχε καλόγερο να αφήσω ρούχα - τα άφησα σε μια πολυθρόνα - καλό θα ήταν να είχε, μπήκα για ντουζάκι και άραξα στο κρεβάτι να περιμένω την μπατσίνα μου. Ξανά όπως και τριγγέτα - προηγούμενη μου κριτική - είχε ραδιοφωνο άκουγα να μιλάνε Money Mouth και στην τιβι έπαιζε παρτούζα.

Ήρθε μετά από ένα δεκάλεπτο, πρέπει να εχουμε ίδιο ύψος με τις πλατφόρμες μου έκοβε ένα κεφάλιΓλώσσα Τις βγάζει ανεβαίνει κρεβάτι, στήνεται στα 4 με το πρόσωπό της προς τα έμένα, μου ρίχνει μια σφαλιάρα χαλαρή στο χέρι επειδή την έπαιζα και μου λέει σταμάτα να την παίζεις και ξεκινάει να γλύφει μπάλες με ματιές όσο χάιδευα όπου έφτανε το χέρι μου, το κορμί όπως το βλέπεται φωτογραφίες υπερόχο και σφηκτό. Πέρασμα καπότας για κλαρίνο και μετά από λίγο της ζητάω να ανέβει από πάνω μου, για κάποιο απροσδιόριστο λόγο έχασα την στύση μου, της ζήτησα να συνεχίσει με πίπα το οποίο έκανε αμέσως, μόλις επανήλθα μου άνοιξε τα πόδια της, μπήκα μέσα της και τελείωσα σχετικά γρήγορα γτ είχα αγχωθεί μήπως μου πέσει ξανά. Δεν έφταιγε η κοπέλα, δεν μπορώ να καταλάβω γτ, τέσπα έμεινα ικανοποιημένος από την αντίδραση. Πάω να πετάξω καπότα και μου λέει να σου κάνω μασαζάκι, λόγω των 60 λογικά, αλλά της ζήτησα να την κρατήσω για λίγο το οποίο και έκανε, είπαμε πέντε πράγματα να περάσει η ώρα όσο την χάιδευα και έφυγε, περίπου 15+/20- πρέπει να ήμασταν μαζί.

Αν εξαιρέσουμε την πτώση πέρασα ωραία και θα ξαναπήγαινα μαζί της σίγουρα αν και πιο δυναμική από μένα μου άρεσε.
Συμμετοχή/Εμφάνιση κοπέλας, 10 όχι 7 που με αφήνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Διαγραμμένο μέλος 166652
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
688
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Studio De Paris, Greygrey10 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού