Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488354
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν ένα μήνα έγινε περίπου η συνάντηση, μεσιμεράκι. Με αυτοκίνητο πήγα εύκολα πάρκιγνκ δεν βρίσκεις έκανα 2-3 γύρους για να βρω.

Μπήκα μέσα με υποδέχτηκε η τσα2, μου είπε με χαμόγελο ότι το κορίτσι είναι δυναμίτης, έδωσα πενήντα την ώρα που μου έλεγε τα προγράματτα να γλιτώσω χρόνο και για τους δυο μας και πέρασα μέσα. Όταν βγήκα είπα ένα γεια για το τυπικό αλλά ψώλαρε στο κινητό, τέσπα.

Πέρασα στο κάτω δωμάτιο το κόκκινο, μια χαρά καθαρό, ήταν και μεσιμέρι καθημερινής βέβαια, ντουζ στην γωνία σχετικά μικρό αλλά την δουλειά σου την κάνεις, άφησα τα ρούχα στον καλόγερο και ξάπλωσα. Το μόνο απίστευτα ενοχλητικό για εμένα ήταν η μουσική από ραδιόφωνο που είχε όσο περίμενα, άκουγα τις παπαριές που λέγανε και προσφορές για cosmotetvΚεφάλι σε τοίχο!

Περιμενα για κανά τέταρτο το κορίτσι λογικά ήταν με άλλον μπήκε φουριόζα και χαμογελαστή, σώμα πολύ ωραίο, βυζάκι σχετικά μικρό, στητό, όσο πρέπει γεμίζει η χούφτα σου, ένα κλικ μεγαλύτερο θα ήταν τέλειο αλλά σε αποζημειώνει η ζουμερή κωλάρα της με το πετίτ κορμί μου έχει. Προσκύνημα

Μέχρι να σηκωθώ είχε έρθει δίπλα μου και μου έχωσε τα βυζιά της στην μούρη μου, πήγε να γλυστρίσει με τις γόβες στο χαλάκι κ έπεσε πάνω μου, γελάσαμε λίγο και ξεκινήσαμε την μάχη. Γονάτισε αμέσως μπροστά μου και ξεκίνησε το κλαρίνο, πολυ ωραία ρουφήγματα και ματιές συνέχεια, με τις μπάλες δεν έγλυψε αλλά τις χάιδευε. Μετά της ζήτησα να μου στηθεί στα 4 να χαρώ αυτό το ζουμερό κωλαράκι και μετά από κανα δίλεπτο τελείωσα μέσα της και έμεινα για λίγο με εκείνη να μπρώχνει να μείνω μέσα της λίγο ακόμα. μπατσάκια με σύνεση μην την σακατέψω γτ με τέτοια κωλάρα θα πέφτει πολύ σφαλιάρα, δεν μου είπε κάτι.

Πήγα προς τον νυπτήρα, να πετάξω καπότα και να πλύνω χέρια και μέχρι να γυρίσω είχε σηκωθεί να φύγει, με αγκάλιασε από πίσω μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και έφυγε πριν προλάβω να πω κάτι, θα ήθελα να κάτσει λίγο ακόμα, σύνολο στο δωμάτιο 10 λεπτά έκατσε.

Πέρασα ωραία, θα ξαναπήγαινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Διαγραμμένο μέλος 166652
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
688
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Greygrey10, Studio Τριγγέτα 3, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού